Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

+20
smopi
Nina83
Maruder
fzulaufv
dorothy
paja3
kalcyt
bocian
Kristoo
okim
Xawery
murray31
Andzia
Janka23
harvey.dillan
Kłaczek25
Sara212
beauty00
Olifka
maksik
24 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by smopi Wto Mar 28, 2023 8:55 pm

Jeżeli chodzi o ogrzewanie, to ja wybrałam u siebie brykiet od https://tjmobile.pl/produkt/paleta-z-brykiet-ruf-100-sosna-960kg/ W moim przypadku jest to świetny opał i też nieco tańsza opcja.

smopi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 04/05/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Janka23 Wto Sie 15, 2023 10:47 pm

Jeżeli chodzi o ogrzewanie jak i schładzanie pomieszczeń to postaw na klimatyzację bo to idealne rozwiązanie. Odwiedź witrynę https://www.climapolska.com.pl/powietrzne-pompy-ciepla/ a tam dostaniesz najlepsze podzespoły i najniższe ceny. Idealne miejsce na takie zakupy.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Sara212 Czw Wrz 07, 2023 9:25 am

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie oferte firmy Sanerga, która specjalizuje sie w wszelkich pracach związanych z odnawialnymi zrodłami energii,w tym np. rekuperacja wrocław . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dzięki czemu z pewnością Wam pomogą.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by KasjuszMag Pią Wrz 08, 2023 9:07 am

W Bydgoszczy piece gazowe są popularnym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń. Dzięki nowoczesnym technologiom, piece te charakteryzują się wydajnością i oszczędnością energii. Wiele firm oferuje szeroki wybór modeli piece gazowych, co pozwala mieszkańcom wybrać urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Korzystając z pieca gazowego w Bydgoszczy, można zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie w okresie zimowym.


KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Seniorita Czw Lut 01, 2024 2:02 pm

Cześć wszystkim! Aktualnie poszukuję partnera do kompleksowej obsługi systemu klimatyzacji w moim biurze w Warszawie. Interesuje mnie firma, która nie tylko oferuje instalację, ale także późniejszą konserwację i dostosowywanie rozwiązań do najnowszych trendów na rynku HVAC w Polsce. Jeśli macie jakieś pozytywne doświadczenia z firmami oferującymi [URL=https://www.klima.com.pl/ ]klimatyzacja warszawa[/URL], chętnie wysłucham Waszych sugestii!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 92
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Dawid94 Czw Mar 28, 2024 2:19 pm

Jeszcze nie miałem do czynienia z rozwiązaniem, którym autor tematu podzielił się w 1 poście. Aktualnie zastanawiam się nad klimatyzacją. W sumie to już zdecydowałem, że na te wakacje muszę mieć klimę. Teraz kwestia realizacji. Obecnie czytam rozmaite poradniki typu https://klimakonwektor.pl/czym-sie-rozni-klimatyzator-od-klimakonwektora i muszę wam powiedzieć, że naprawdę warto czytać takie artykuły - znalazłem w nich mnóstwo informacji.
Dawid94
Dawid94
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 15/07/2023
Age : 29
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Justyna Nie Mar 31, 2024 6:17 pm

Hej, potrzebuję wymienić systemy grzewcze w domu i na firmie. Co prawda szczegółów Wam nie podam, bo nie znam się na tych wszystkich parametrach, ale podobno grzejniki elektrooszczędne możemy mieć założone. Czy możecie mi wskazać na liczbach, jak wygląda ogólnie poziom kosztów od nich ?

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?  - Page 2 Empty Re: Klimatyzacja i ogrzewanie w domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach