Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klimatyzacja w domu

+29
patkikow
dzek
joseph41
Maruder
jazlyn.walker
kotek
bocian
dont
beulah51
Only
heath01
igerlach
huel.therese
Kristoo
llo
okim
rheafriesen
miko
Kłaczek25
reinhold.upton
Janka23
bwaelchi
Nina83
nbarton
czteryduzekaty
Karin
marcelina.stark
paja3
mruczek
33 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Klimatyzacja w domu Empty Klimatyzacja w domu

Pisanie by mruczek Nie Kwi 25, 2021 10:02 am

Hejka. Tak się zastanawiamy czy aby nie zamontować klimatyzacji w naszym nowym domu. Bo jednak słyszeliśmy wiele bardzo dobrych opinii na ten temat. Dlatego też przede wszystkim musimy dowiedzieć się gdzie montaż klimatyzacji rybnik można taką solidną i fachową firmę znaleźć. Także poszperamy w tym celu w internecie.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by paja3 Czw Maj 13, 2021 10:25 am

Klimatyzacja Wrocław - tu jest namiar na świetną firmę, która Ci założy klimatyzację w domu. Działają bez zarzutu, doradzają, odpowiadają na pytania. Wszelkie wątpliwości chętnie rozwieją.

paja3
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 33
Join date : 21/07/2020

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by marcelina.stark Sob Maj 15, 2021 10:39 am

Klimatyzacja zawsze wywołuje u mnie ból gardła.
marcelina.stark
marcelina.stark

Liczba postów : 4
Join date : 15/05/2021
Age : 36
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Karin Czw Cze 10, 2021 9:35 am

Może jej nie czyścisz? Albo masz złe ustawienia? Klimatyzatory są bezpieczne, a jakość powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach lepsza. Jeśli każdemu z członków rodziny odpowiada inne temperatura to warto pomyśleć o czymś takim jak klimatyzator multisplit. Popatrz na portalu Klimatyzacja.pl - tam masz bliższe info o takich klimatyzatorach.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by czteryduzekaty Pon Wrz 13, 2021 4:56 pm

Mój brat montaż klimatyzacji w Krakowie, wykonywał poprzez firmę Klimasoft. Super sprawa, jest bardzo zadowolony z samego urządzenia, jak również z ekipy, która wykonała całe przedsięwzięcie.

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by nbarton Nie Lis 28, 2021 1:34 pm

Nie ma co się zastanawiać! Zakładajcie, na pewno nie pożałujecie Wink Nam klimatyzacja służy już dobre pare lat i oby jak najdłużej! Zróbcie dobry research, znajdźcie porządną firmę, która się tym zajmuje i działajcie Smile


_________________________________________
serwis klimatyzacji
nbarton
nbarton

Liczba postów : 1
Join date : 28/11/2021
Age : 29
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Nina83 Nie Gru 05, 2021 4:06 pm

Dokładnie tak. Obecnie klimatyzacja to taki must have. Lata w kraju są coraz bardziej upalne, a do tego dochodzi jeszcze drugi aspekt - powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach jest po prostu lepsze. Tyle tylko, że taka instalacja musi być odpowiednio zaprojektowana. I tu warto szukać pomocy u specjalistów. Jeśli chodzi o Kraków to w temacie klimatyzacji warto moim zdaniem odezwać się do nich https://santier.pl/klimatyzacja/ . Firma Santier zajmuje się projektowaniem, doborem sprzętu, montażem i serwisowaniem takich systemów. Mają doświadczenie, z którego warto skorzystać.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by bwaelchi Pon Gru 06, 2021 9:19 pm

Warto inwestować w taki sprzęt?
bwaelchi
bwaelchi

Liczba postów : 4
Join date : 06/12/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Janka23 Sro Gru 15, 2021 7:05 pm

Jeżeli szukasz systemy wentylacyjne Kraków ma firmę Frapol a ta od lata dostarcza systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne dla przemysłu jak i do przeznaczenia domowego. Myślę że pomogą ci w doborze jak i montażu. W twoim przypadku rekuperacja będzie dobrym pomysłem

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by reinhold.upton Sro Gru 22, 2021 8:14 pm

Mi klimatyzacja bardzo pomaga w upalne dni. Mieszkam w bloku, okna mam od strony wschodniej, więc w lecie w mieszkaniu jest pustynia. Kiedyś ratowałam się wiatraczkami, ale dopiero jak zamontowałam klimę, to odżyłam. Teraz się zastanawiam, jak mogłam bez niej żyć. Mnie do ostatecznej decyzji przekonały artykuły na tym blogu: https://klima-blog.pl/ - gdzie wszystko zostało bardzo dokładnie wyjaśnione, a wszystkie wątpliwości rozwiane. Myślę, że jak nie jesteście jeszcze pewni, czy warto montować klimatyzację, to wystarczy o niej trochę poczytać Smile
reinhold.upton
reinhold.upton

Liczba postów : 4
Join date : 22/12/2021
Age : 38
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Kłaczek25 Pon Gru 27, 2021 12:45 pm

Nie każdy może mieć klimatyzację w domu. U mnie zawsze kończy się to problemami ze zdrowiem i muszę brać na zatoki leki. Nie wiem czemu się tak dzieje. Ale mam tak od zawsze.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by miko Pon Lut 21, 2022 11:24 am

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się montażem klimatyzacji na terenie Śląska, to mam firmę idealną dla was. U nas właśnie to zadanie wykonała firma WASO KLIM z Chorzowa, oni spisali się u nas bardzo dobrze. Ta firma wykonała kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie. Dobrali odpowiednie urządzenia, które nie pobierają zbyt wiele prądu. Klimatyzacja działa odpowiednio, polecam serdecznie.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by rheafriesen Czw Lut 24, 2022 1:40 pm

Witam, czy znacie firmę, która specjalizuje się w instalacji klimatyzacji? Wraz z mężem nie znosimy upałów i z tego powodu zdecydowaliśmy, że zainwestujemy w takie rozwiązanie. Dzięki niemu na pewno będzie łatwiej przetrwać lato.
___________________
instalacja klimatyzacji toruń
rheafriesen
rheafriesen

Liczba postów : 1
Join date : 24/02/2022
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by okim Sro Mar 30, 2022 10:23 am

To jest bardzo dobry pomysł, my jesteśmy zadowoleni z klimatyzacji w domu, tez długo się nad nią zastanawialiśmy. Mogę wam od razu polecić firmę KLIMAT OK z Wrocławia, która u nas wszystko zainstalowała. Bez problemu omówiliśmy z nimi wszystkie szczegóły zlecenia, a oni dotrzymali warunków umowy w pełni. Po zamontowaniu klimatyzacji upewnili się jeszcze, że działa ona tak, jak powinna, cenowo wyszło to wszystko korzystnie.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by llo Czw Mar 31, 2022 9:57 am

Mamy klimatyzację w domu. Kupiliśmy dobrej jakości klimatyzator z samsunga, naprawdę dobrze działa, jest cichy i skuteczny, robi się cieplej, więc niedługo będzie chodził non stop, w zeszłym roku już go nieźle podczas upałów przetestowaliśmy. Kupiliśmy go w hurtowni wentylacyjnej A-Tec w Gdańsku, oni mają szeroką ofertę nie tylko samych sprzętów, ale też akcesoriów do ich instalacji, co jest wygodne, ceny mają atrakcyjne.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Kristoo Nie Kwi 03, 2022 9:05 pm

Klimatyzacja do domu to niezastąpione rozwiązanie latem. Dogrzewam nią też dom jesienią.

Kristoo

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by huel.therese Wto Kwi 05, 2022 10:25 am

Ile mniej więcej wynosi koszt założenia klimatyzacji do domu?
huel.therese
huel.therese

Liczba postów : 4
Join date : 05/04/2022
Age : 33
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Kristoo Wto Maj 03, 2022 1:46 pm

Standardowa klimatyzacja do 35m2 to koszt około 2500zł, standardowy montaż 1000 -1500. Ceny klimatyzacji wraz ze standardowym montażem oscylują od 3000zł do nawet 8000 w zależności od klasy klimatyzatora

Kristoo

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by igerlach Wto Maj 03, 2022 7:49 pm

Ciekawe, czy to lato będzie tak samo gorące jak poprzednie...
igerlach
igerlach

Liczba postów : 3
Join date : 03/05/2022
Age : 33
Skąd : Prochowice

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by heath01 Pią Maj 06, 2022 2:50 pm

Mam klimatyzację w mieszkaniu i szczerze polecam. W lato ciągle z niej korzystam Smile
heath01
heath01

Liczba postów : 4
Join date : 06/05/2022
Age : 33
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Only Wto Maj 10, 2022 8:37 pm

Jakbyście szukali dobrych specjalistów od sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, to mogę wam polecić fachowców w Bydgoszczy. Firma nazywa się Salix i są naprawdę doświadczeni w temacie, a tutaj macie link do ich oferty https://www.salixbydgoszcz.pl/oferta/urzadzenia-klimatyzacyjne . Proponują nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu możecie wyposażyć się w naprawdę dobry sprzęt, działający z dużą efektywnością i bezawaryjnie. Ja korzystam już od zeszłego roku i bardzo sobie chwalę.

Only
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 01/05/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by beulah51 Sro Maj 11, 2022 11:53 am

A jak to z kosztami wychodzi? Boję się, że klimatyzacja mocno nabija rachunki...
beulah51
beulah51

Liczba postów : 4
Join date : 11/05/2022
Age : 28
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by dont Czw Maj 12, 2022 9:37 am

My zdecydowaliśmy się na klimatyzację w zeszłym roku. Musieliśmy coś zrobić, bo niestety strasznie nam się dom nagrzewał. Klimatyzator znaleźliśmy w ofercie hurtowni Popularna z Warszawy, oni mają szeroką ofertę urządzeń i akcesoriów do wykonania klimatyzacji i wentylacji. Ceny mają atrakcyjne, można się tam bez problemu zaopatrzyć, polecam serdecznie.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by bocian Czw Lip 21, 2022 3:58 am

Jeżeli ktokolwiek z was poszukuje jakościowych usług związanych z klimatyzacją, to polecam wam zweryfikowanie na własną rękę tej stronki https://klimasoft.pl/ gdzie znajdziecie naprawdę bardzo interesującą ofertę w świetnej cenie. Moim zdaniem warto poświęcić kilka chwil czasu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by kotek Wto Gru 06, 2022 11:05 am

Od jakiegoś czasu zbieram się do zakupu filtrów do mojej klimatyzacji i muszę wam przyznać, że udało mi się znaleźć firmę filtryaero.pl, gdzie posiadają naprawdę wiele filtrów w dobrych cenach, jak na przykład filtry prodmax pro mini 300 . Moim skromnym zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja w domu Empty Re: Klimatyzacja w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach