Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekt domu?

+4
dorothy
bella88
szykowna
małaaa
8 posters

Go down

Projekt domu? Empty Projekt domu?

Pisanie by małaaa Pią Lut 14, 2020 7:01 pm

Hejka, gdzie polecacie kupić projekt domu? Chodzi mi o coś już gotowego. Tak, że oglądam, widzę jak jest i kupuje to co wpadnie mi w oko. To jak możecie coś polecić?

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by szykowna Czw Lut 20, 2020 8:44 pm

Tutaj https://www.mgprojekt.com.pl bardzo dużo mają gotowych projektów. Niedawno przeglądałam kilka z nich to powiem Ci, że chyba najbardziej ich propozycje mi się podobają. Po za tym teraz z okazji Walentynek możesz kupić dany projekt o 20% taniej.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by bella88 Nie Lut 23, 2020 4:25 pm

O... Brzmi naprawdę fajnie. A niedawno z mężem rozmawiałam czy nie kupić tam projektu Wąski Parterowy 6, bardzo nami się spodobał ten projekt. Domek byłby w takich parametrach w jakich byśmy chcieli i też nowocześnie wyglądałby.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by dorothy Wto Sie 16, 2022 9:00 am

Wybierając projekt domu najpierw skup się na podstawowych założeniach, czyli: czy do ma być parterowy czy piętrowy, ma być z garażem czy bez, ile sypialni, czy ma być gabinet w domu itp. Określając te parametry dużo łatwiej bezie ci szukać. Na stronach z projektami domów takich jak ta https://projektyzwizja.pl/ są filtry, które pomogą wybrać projekt, który będzie spełniał twoje oczekiwania.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by lizzie.pfeffer Pią Sty 27, 2023 10:10 am

Podobają wam się domy parterowe?
lizzie.pfeffer
lizzie.pfeffer

Liczba postów : 4
Join date : 27/01/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by bocian Pon Sty 30, 2023 7:11 pm

Jest tyle projektów, chociażby na stronie Projekty z wizją że naprawdę trudno podjąć decyzję i wybrać ten jedyny, wymarzony. Zgadzacie się ze mną?

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Siks44 Czw Lut 23, 2023 6:58 am

Możesz w takim razie sprawdzić również wyjątkowe projekty domów gotowych bo możliwości nie brakuje i jednak dużo lepiej kupić go w dobrej cenie mając go szybko już do adaptacji i z pełną zgodnością do obowiązujących przepisów. Tym bardziej, że w ostatnich latach trochę w prawie budowlanym się pozmieniało. Jednocześnie licząc na wsparcie obsługi oraz duże możliwości dopasowania projektu do konkretnych potrzeb. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i co najważniejsze uda się wszystko zamknąć w ustalonym budżecie. Pozdrawiam serdecznie!

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Nina83 Pią Lut 24, 2023 6:18 pm

Nowoczesne projekty domów parterowych wykonuje firma Domywstylu. Ich bryły są nowoczesne i bardzo elegancko się prezentują. Metraż jest podobny do tych parterowych, a jest bezpieczniejszy i wygodny, bo nie posiada schodów, co jest ważne przy dzieciach czy osobach starszych. W takim domu może się też pojawić garaż czy kotłownia. Dach jest zazwyczaj wielospadowy, co dodaje mu prestiżu.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach