Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekt domu.

+5
czteryduzekaty
Radzioo
bella88
małaaa
szykowna
9 posters

Go down

Projekt domu. Empty Projekt domu.

Pisanie by szykowna Pon Sie 17, 2020 9:37 pm

Hejka. Budował się ktoś z was? Skąd wzięliście projekt swojego domu? Może mnie nakierujecie mnie na jakieś sprawdzone miejsca, gdzie warto się rozglądnąć?

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by małaaa Wto Sie 18, 2020 9:39 pm

Pewnie, że tak... Nie ma problemu... Tutaj https://www.mgprojekt.com.pl znajdziesz modne, zróżnicowane projekty domów. Także rozglądnij się na spokojnie po ofertach firmy MG Projekt.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by bella88 Pią Sie 21, 2020 9:01 pm

To, prawda. Firma MG Projekt ma najlepsze projekty. Sama teraz rozglądałam się za czymś dla siebie i u nich znalazłam kilka fajny ofert.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by Radzioo Pią Mar 05, 2021 5:36 pm

Jeżeli szukasz na już projektu domu to nie zostaje Ci nic innego jak skorzystac z oferty na stronie https://www.archeton.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo dobre i ciekawe projekty na różnego rodzaju domy. Na przykład z pewnością warto zwrócic uwagę na domy parterowe z tej strony.

Radzioo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 40
Join date : 22/01/2020

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by czteryduzekaty Wto Kwi 06, 2021 3:19 pm

A czy mogę do takich projektów zamontować klimatyzację Samsunga z Krakowa? Jestem na etapie projektowania i się zastanawiam, czy takie zastosowanie będzie w porządku..

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by uhane Sro Kwi 07, 2021 2:16 pm

Odpowiedni projekt to podstawa, musi się więc zabrać za niego dobry architekt.
uhane
uhane

Liczba postów : 4
Join date : 07/04/2021
Age : 39
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by jankowus Wto Maj 24, 2022 9:01 am

Z małżonką doszliśmy do wniosku, że zakupienie projektu będzie świetnym pomysłem. Zależało nam na sprawdzonym rozwiązaniu. Znaleźliśmy więc w Białymstoku biuro architektoniczne, które ma bardzo dużo ciekawych projektów. Zakupiliśmy taki, co łączył praktyczność z nutą fantazyjnego designu. Okazał się on świetny. Dziś dom prezentuje się niesamowicie i jest mega funkcjonalny. Śmiało mogę więc wam polecić biuro architektoniczne Archi Bia znajdujące się przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 20B https://archibia.pl/kontakt/ Pozdrawiam.

jankowus

Liczba postów : 3
Join date : 24/05/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by Anulaa21 Czw Maj 26, 2022 12:10 pm

Ja staram się podchodzić do tematu tak poważnych przedsięwzięć w sposób odpowiedzialny. Właśnie dlatego chyba bardziej przekonuje mnie postwienie na funkcjonalne projekty. Przeglądałem trochę internet i trafiłem na ciekawe projekty domów na Archon+. Ktoś z Was może miał okazję kupować u nich projekt z kosztorysem? Interesuje mnie, jak wygląda to w praktyce.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by dorothy Pon Sie 01, 2022 7:53 am

Czy sprawdzaliście już gotowe projekty domów z Archon +. Duży wybór oraz fakt, że są dostępne praktycznie od ręki dużo ułatwia Smile Wiem co mówię, ponieważ znajomi budują dom z indywidualnego projektu i samo przygotowanie projektu długo trwało. Teraz jest kłopot, ponieważ na każdym etapie teoria projektu rozmija się z praktyką budowy i trzeba od nowa konsultować zmiany. Indywidualne projekty są super jednak wymagają sporo pracy. Z tego powodu skłaniam się w stronę gotowych rozwiązań.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu. Empty Re: Projekt domu.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach