Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zabawki dla dzieci

+11
dhessel
Baśka98
bocian
kotek
Ewelaa213
slyntt
Kłaczek25
Xawery
Karin
Janka23
Sara212
15 posters

Go down

Zabawki dla dzieci Empty Zabawki dla dzieci

Pisanie by Sara212 Pon Paź 25, 2021 8:30 am

Od jakiegoś czasu moje dzieci miały spory problem z zasypianiem, dlatego zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu rozwiązania. Znajomy polecił mi sprawdzić artykuł na stronie http://www.republikadzieci.pl/szumiace-zabawki-jak-usypiaja-i-dlaczego-maluchy-je-kochaja/ , ponieważ sam korzysta z tych zabawek.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Janka23 Pią Paź 29, 2021 12:54 pm

Jak szukasz ciekawej i rozwijającej zabawki dla dziecka to pomyśl o teleskopie dobrej jakości. Ja polecam ci zapoznać się z tą stroną https://teleskop.pl/pl/about/jak-wybrac-pierwszy-teleskop-946.html bo masz tam poradnik jak należy wybrać pierwszy teleskop. Ponadto mają też sklep gdzie możesz od ręki zakupić takie produkty ale także lornetki, mikroskopy czy radiotelefony wysokiej jakości.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Karin Wto Lis 30, 2021 9:25 am

Ja od siebie zaproponuję sklep dla dzieci Liski Urwiski. Mają bardzo szeroki asortyment. Szczególnie na ich zabawki drewniane warto rzucić okiem. Są bezpieczne, ale też trwałe. Pobudzają kreatywność dziecka i jego motorykę. Sprawdzą się w przypadku dzieci w różnym wieku.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 163
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Xawery Sob Gru 11, 2021 12:21 pm

Oczywiście każde dziecko chyba lubi zabawki i myślę, że to właśnie takie rzeczy dostają one najczęściej w prezencie. Ja jednak zdecydowałem się całkiem niedawno mojemu maluszkowi kupić niezawodny kubek niekapek od https://marianek.pl/kubki-i-bidony i widziałem, że bardzo mu się taki prezent podobał.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Kłaczek25 Sro Gru 15, 2021 11:03 pm

Dla maluchów fajna będzie zawieszka do smoczka wykonana z fajnego materiału i w miłym dla oka kolorze. Taki produkt możesz zakupić w sklepie MAYLILY.PL Na pewno przyciągnie uwagę malucha i nie dopuści do zagubienia smoczka.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by slyntt Pią Lut 25, 2022 1:28 pm

Smile Smile


Ostatnio zmieniony przez slyntt dnia Sro Cze 15, 2022 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Ewelaa213 Czw Maj 26, 2022 10:23 am

A ja osobiście polecam łuk z zabawkami do łóżeczka moje dziecko bardzo go lubi i cały czas się nim bawi. Na stronie równiez macie inne zabawki i wiele różnych rzeczy potrzebnych dla dziecka. Ja lubię od nich zamawiać. Polecam

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by kotek Wto Paź 11, 2022 7:31 pm

Muszę przyznać, że sama ostatnio zaczęłam poszukiwać jakiegoś sprawdzonego sklepu, w którym mogłabym zamówić ciekawe zabawki dla mojego dziecka. Na szczęście kolega doradził mi, że spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html  i chyba zdecyduje się to na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by bocian Pią Paź 21, 2022 4:13 am

Ja mam pytanie co do kolorowanek: kupujecie czy jednak drukujecie za free? Bo jak mam być szczera, to w oko wpadła mi strona https://kolorowanki24.pl/kolorowanki-postacie-z-bajek/kolorowanki-psi-patrol/ gdzie mają ogromny wybór obrazków do wydruku. Nic więcej nie trzeba robić, a kolorowanki zawsze są pod ręką Smile

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Baśka98 Pią Lis 25, 2022 7:44 pm

Kupiłam córce na Dzień Pluszowego Miśa
taką zabawkę oraz niebieski dres z aplikacją misią
bardzo dobra jakość

Baśka98
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 63
Join date : 20/09/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by dhessel Sob Lis 26, 2022 11:15 am

Fajne są dla dzieci zabawki sensoryczne
dhessel
dhessel

Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2022
Age : 33
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by florencio06 Czw Sty 19, 2023 9:55 am

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, ponieważ za niedługo moja córka ma urodziny i chciałabym jej kupić jakiś ciekawy prezent. Myślałam, żeby może zamówić jej matę piankową. Myślicie, że to dobry pomysł?
___________________
mata piankowa
florencio06
florencio06

Liczba postów : 1
Join date : 19/01/2023

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by zboncak.selena Czw Sty 26, 2023 3:16 pm

Mój syn za niedługo będzie obchodził imieniny, przez co chciałabym mu podarować coś z tej okazji. Interesuje się on różnymi samolotami. Niedawno natrafiłam w internecie na ofertę klocków cobi - https://maxelektro.pl/cobi/. Widzę, że te klocki mają między innymi modele z samolotami. Może to byłoby coś odpowiedniego dla niego. Co o tym myślicie? Czy wasze dzieci mają może klocki tej marki? Przyznam, że do tej pory nie znałam tej firmy, ale prezentuje się ona dość dobrze.
zboncak.selena
zboncak.selena

Liczba postów : 4
Join date : 26/01/2023
Age : 26
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Sara212 Pon Maj 15, 2023 10:01 am

Czy wiecie czym jest percepcja słuchowa i jak wygląda jej rozwój u dziecka? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://chwilrank.pl/zabawy-sluchowe-i-dzwiekonasladowcze-jak-wspomoc-rozwoj-percepcji-u-dziecka/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat rozwoju słuchu dziecka.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by hildegard65 Sro Maj 17, 2023 8:28 am

Gdzie kupię dziecku puzzle?
hildegard65
hildegard65

Liczba postów : 4
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Justyna Sob Lip 01, 2023 1:53 pm

Najlepiej to stawiać na rozwijające i kreatywne zabawki, takie jak przykładowo oferuje firma auzou.pl . W ten sposób dzieci nie tylko się będą bawić, ale też edukować i rozwijać różne umiejętności itd. Także warto właśnie takie zabawki wybierać..

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach