Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zabawki erootyczne

5 posters

Go down

Zabawki erootyczne Empty Zabawki erootyczne

Pisanie by beauty00 Czw Wrz 10, 2020 5:55 am

Kochani, jak tam w waszym łóżku? Kombinujecie coś, próbujecie, czy jednak nie za bardzo? Jestem też ciekawa, jak wam idzie, jeśli chodzi o codzienny seks. Ja to się troszkę nudzę i zastanawiam nad wprowadzeniem czegoś takiego https://eropteka.pl/kategoria/produkty/akcesoria/masturbatory/pochwa/ . Może to akurat dla mnie, ale dla męża zabawki też się znajdą. Co mówicie?

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Zabawki erootyczne Empty Re: Zabawki erootyczne

Pisanie by magdaa Nie Wrz 27, 2020 4:34 pm

A wiecie, że ja wpadłam na to, że można coś takiego po prostu wykupować? Że jesteśmy fajnie razem ze sobą i się wspieramy, jednocześnie pieszcząc na maksa? Przecież takie https://secretplace.pl/204-pierscienie-erekcyjne/ zabawki są dla nas i wydaje mi się, że wiele par z nich korzysta, choć nie mówi glośno. My na pewno.

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Zabawki erootyczne Empty Re: Zabawki erootyczne

Pisanie by mruczek Wto Wrz 29, 2020 7:52 am

Zabawek erotycznych jest bardzo duży wybór. Tak na prawdę jedni co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Bo jednak jeśli zdecydujemy się na takie gadżety erotyczne to musimy wiedzieć jak w ogóle się do tego zabrać. I tutaj warto jest wspomóc się takim bdsm blog Z niego można dowiedzieć się, jak w ogóle zacząć tę nasza nową przygodę

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Zabawki erootyczne Empty Re: Zabawki erootyczne

Pisanie by Ester89 Wto Wrz 29, 2020 7:53 pm

Ja oprócz zabawek erotycznych lubię grę wstępną Smile Mój mąż od zawsze twierdzi, że musi się mną odpowiednio zająć przed. Jeżeli mamy nieco więcej czasu to robimy sobie masaże. Niedawno znalazłam bardzo fajny krem do masażu , który pobudza zmysły i nakręca bardziej na dalszą część nocy. Zastanawiam się jeszcze nad zabawkami, myślicie że warto?

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Zabawki erootyczne Empty Re: Zabawki erootyczne

Pisanie by Sara212 Czw Gru 15, 2022 3:47 pm

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego często korzystam z tej opcji. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem gadżetów erotycznych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę internetowego sklepu erotycznego - https://przyjacielkobiet.pl/ .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki erootyczne Empty Re: Zabawki erootyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach