Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zabawki dla dzieci

+17
clarissa.fay
normi
jasen25
Ewelaa213
slyntt
Kłaczek25
Concept
Kubuś
danka58
littel.alek
Nina83
Aktuuska
inha
elinore.lowe
Anulaa21
IngaIguana
Sara212
21 posters

Go down

Zabawki dla dzieci Empty Zabawki dla dzieci

Pisanie by Sara212 Wto Gru 28, 2021 9:25 pm

Jeżeli chodzi o mnie, to regularnie robie zakupy w sklepie internetowym, gdzie kupicie zabawki do fotelika samochodowego oraz wiele innych zabawek edukacyjnych dla dzieci. Czy ktoś z Was również korzysta z tego sklepu?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by IngaIguana Czw Gru 30, 2021 9:40 am

Zabawki do fotelika samochodowego można kupić w sklepie, który reklamujesz. W mojej ocenie, jednak jest to słaby sklep z małą ilością asortymentu. Polecam poszukać czegoś na Allegro - tam na pewno znajdziecie wiele ciekawych ofert.

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Anulaa21 Nie Sty 02, 2022 5:45 pm

Ale przecież w ogrodzie możecie zorganizować naprawdę wiele różnych atrakcji. Myśle, że dla dzieci bardzo fajną opcją może być postawienie na takie domki dla lalek jak https://www.radioem.pl/doc/7248210.Duzy-drewniany-domek-dla-lalek-prawdziwa-perelka-wsrod Każdy maluch będzie bardzo zadowolony z takich atrakcji Smile

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by elinore.lowe Pon Sty 10, 2022 1:09 am

Ja co prawda dzieci nie mam, ale zauważyłam, że teraz znowu do mody wracają drewniane zabawki. Sama kupiłam ostatnio drewnianą kolejkę mojej siostrzenicy i bardzo jej się podoba Smile
elinore.lowe
elinore.lowe

Liczba postów : 4
Join date : 10/01/2022
Age : 38
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by inha Pon Sty 10, 2022 10:10 am

No dobrze, a myśleliście ogólnie o tym, że nie macie możliwości zakupu prezentów, zabawek dzieciom? Jak byście się wtedy poczuli? Bo ja ogólnie to mam problem z wybraniem tego, co zrobić. Moja znajoma dostaje ode mnie wsparcie, ale jednak sama sobie nie radzi. Może zbiórka na https://dotuje.pl/ ?

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Aktuuska Sob Sty 15, 2022 12:17 pm

My to w rodzinie mamy same dziewczynki więc dominuje róż, lalki i różne akcesoria dla lalek. Wszyscy już do tego się przyzwyczaili Smile No ale też jeżeli chodzi o prezent to można kupić np. samochód dla dziewczynki. Jest to coś innego znowu, ale też można przecież znaleźć różowe samochody Very Happy

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Nina83 Pią Lut 04, 2022 12:45 pm

W temacie zabawek mogę zostawić namiar na ten sklep https://liskiurwiski.pl/ . Mają świetne zabawki drewniane w ofercie. Teraz takie zabawki są niezwykle popularne. Puzzle, klocki, pojazdy, instrumenty czy nawet gryzaki dla niemowląt. Wszystko bezpieczne, solidnie zrobione i trwałe.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by littel.alek Pon Lut 07, 2022 2:42 pm

Najlepiej jest kupować zabawki edukacyjne.
littel.alek
littel.alek

Liczba postów : 4
Join date : 07/02/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by danka58 Pią Mar 18, 2022 9:08 am

Jeśli będziecie szukać zabawek dla dzieci do ogrodu to zobaczcie tu https://www.bee.pl/767-zabawki-i-akcesoria-ogrodowe-dla-dzieci Tu jest bardzo duża oferta i sporo cen promocyjnych. Bardzo mi się spodobało wiaderko wielofunkcyjne.

danka58
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 10/11/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Kubuś Sob Mar 26, 2022 6:37 am

Dzieciom warto kupować też ciekawe gry. Np zobaczcie tę ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/gra-rodzinne-kalambury-rebusy-jawa-p-1631533.html Kalambury plus rebusy. W tę grę mogą już grać dzieci które mają 5 lat. To propozycja na świetną zabawę i rozwijanie kreatywności.

Kubuś
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 23/08/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Concept Wto Kwi 19, 2022 6:37 pm

Dla młodszych dzieci fajnie wziąć zabawki edukacyjne, a dla starszych bardziej skomplikowane LEGO. Rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie jednocześnie dając frajdę. Moje dzieciaki je uwielbiają. Korzystam zawsze z jednego sklepu Kraina Misia Krzysia z Poznania https://misiukrzysiu.pl/category/?q=LEGO#top Oni tam mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór zabawek i gier. Dużym plusem jest możliwość zakupów online.

Concept
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Kłaczek25 Pon Kwi 25, 2022 6:33 am

Warto zerknąć na stronę https://okolicastrachu.pl/artystyczne-i-edukacyjne-zabawki-dla-dzieci/ Jest tu masa inspiracji. Myślę że każdy znajdzie propozycje dla siebie i swojego dziecka w oparciu o to co lubi najbardziej robić.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by slyntt Nie Maj 29, 2022 9:17 pm

Jeśli macie dzieci i szukacie dla nich jakiś ciekawej zabawki, to polecam wam baseny z kulkami , które można znaleźć tutaj minibe.eu. Moim zdaniem ich sklep posiada ciekawą ofertę, dzięki której zapewnicie atrakcje dzieciom na długie godziny. Wydaje mi się, że to rozsądny zakup.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Ewelaa213 Sro Cze 01, 2022 6:20 am

A czy macie już dla swoich maluchów piżamka niemowlęca ? Ja właśnie bardzo długo zastanawiałam się jaka zamówić ponieważ na stronie mają bardzo dużo opcji. Same produkty sa bardzo dobrze wykonane i w bardzo dobrej cenie. Zamówiłam od nich również otulacz. Polecam ponieważ naprawdę warto

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by jasen25 Sro Cze 01, 2022 8:05 am

Ja kupuję zabawki w internecie. Nie chce mi się chodzić po sklepach...
jasen25
jasen25

Liczba postów : 4
Join date : 01/06/2022
Age : 33
Skąd : Nowy Sącz

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by normi Nie Lis 06, 2022 12:34 pm

W ramach prezentu dla dzieci zawsze możesz też kupić jakieś wartościowe książki, na przykład: https://www.swietywojciech.pl/ksiazki/pismo-swiete/biblie-dla-dzieci

normi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by clarissa.fay Czw Mar 23, 2023 10:18 am

Hej! Jak spędzacie czas z waszymi pociechami? Wraz z mężem chcielibyśmy zabrać naszych synów w jakieś ciekawe miejsce na weekend. Myślałam może o jakiejś wycieczce do parku rozrywki. Czy możecie mi polecić sprawdzone wesołe miasteczko?
____________________________
park rozrywki w polsce
clarissa.fay
clarissa.fay

Liczba postów : 1
Join date : 23/03/2023

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by motyleczek Pią Maj 19, 2023 9:38 am

Organizacja czasu dla dziecka nie jest prostym zadaniem. Dobrze, że z pomocą przychodzą różne sklepy z materiałami edukacyjnymi, które łączą zabawę z nauką. Dostępne pomoce logopedyczne w sklepie Juniora.pl pomagają w organizacji czasu dla dzieci w różnym wieku. Gry, książki dostosowane do potrzeb i zainteresowań dziecka sprawią, że czas spędzony z rodzicami będzie jeszcze bardziej przyjemny.

motyleczek
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 22/04/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Justyna Wto Mar 05, 2024 6:41 pm

Jak chodzi o mnie, to jestem zainteresowana ofertami Auzou.pl. Widziałam, że panują oni pozytywne opinie - także to już jest duży plus. Firma oferuje rozwojowe zabawki i gry, a to też jest bardzo cenne. Ja chyba tam kupię prezent dla rocznego dziecka , bo w tej kategorii też coś się u nich znajdzie.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by bocian Czw Mar 21, 2024 8:42 am

Nie ma nic satysfakcjonującego jak ukończenie skomplikowanego zestawu klocki LEGO 2024 . To nie tylko wyzwanie dla umysłu, ale także możliwość posiadania czegoś, co samodzielnie zbudowałam.


bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 402
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by dorothy Czw Kwi 04, 2024 4:10 pm

Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent 18-miesięcznej dziewczynce, zerknij na https://pastelove.pl/kategoria-produktu/prezenty/prezenty-dla-dziewczynki/prezent-na-18-miesiecy-dla-dziewczynki/ Znajdziesz tam inspiracje na prezent, który będzie nie tylko piękny, ale i rozwijający.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 264
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Zabawki dla dzieci Empty Re: Zabawki dla dzieci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach