Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowy telefon

+21
jazlyn.walker
balistreri.noemie
nina
icronin
uzemlak
talia.sauer
bocian
bmoen
vledner
kelsie.crist
Koral
Jerry
johnnie54
slyntt
padberg.joelle
pawel87
iga22
Sara212
Olifka
truskaweczka
mruczek
25 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Nowy telefon Empty Nowy telefon

Pisanie by mruczek Czw Gru 03, 2020 11:14 am

Witam wszystkich. Chciałabym się Was podpytać jakie telefony aktualnie polecacie? Bo ja jednak będę musiała kupić coś nowego dlatego też staram się znaleźć jak najlepszy model telefonu. Podczas rozmowy z koleżanką dowiedziałam się, że jest taki artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/iphone-12-pro-specyfikacja z którego to dowiem się o wiele więcej na temat dobrego i nowoczesnego telefonu komórkowego

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by truskaweczka Czw Lut 18, 2021 7:20 am

Cześć. Jeśli chodzi o mnie to ja od jakiegoś czasu mam strasznego pecha. Bo nie dość, że w końcu kupiłam sobie bardzo dobry model telefonu to po kilku dniach tak pechowo mi spadł, że szybka się uszkodziła. Niestety gwarancja nie obejmuje takiego uszczerbku więc muszę znaleźć jakiś dobry serwis telefonów komórkowych i to najlepiej zajmujących się telefonami Sony Xperia. Ale na szczęście udało mi się znaleźć ten serwis https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ w którym to zajmują się także wyświetlaczami.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Olifka Nie Lut 21, 2021 8:43 am

Elektronika schodzi z ceny z roku na rok, strasznie sprzęty tracą na wartości, no ale jak wychodzą nowości to nie są one oczywiście tanie. Ja mam dosyć stary telefon, ma ponad 3 lata, ale sprawdza się dobrze więc go nie zmieniam. Znalazłam też świetny iphone serwis gdansk więc i naprawy szybko i wygodnie załatwiam.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Sara212 Pią Maj 07, 2021 10:58 am

Firma iDared Serwis wykonała dla mnie wymiana układu ładowania u2 iPhone Mają atrakcyjne ceny. Możecie sprawdzić je na stronie. Polecam ich serdecznie bo profesjonalnie i szybko wykonali naprawę mojego sprzętu. Gdybyście mieli zepsuty sprzęt to warto go powierzyć właśnie im.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by iga22 Sro Cze 09, 2021 1:11 pm

A czy wiecie jak zadbać o bezpieczeństwo smartfona? Wiadomo że aplikacje szpiegowskie oferują wiele sposobów na uzyskanie newralgicznych danych ale tu https://panidomu24.pl/czy-maz-mnie-szpieguje-na-telefonie/ czytałam że jest bezpieczny komunikator który szyfruje informacje a do tego poinformuje czy telefon jest bezpieczny

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by pawel87 Sro Sie 11, 2021 8:25 pm

Jeśli zakupiliście nowy telefon, to koniecznie zaopatrzcie się w porządne etui do telefonu. Powinno ono nie tylko wpasować się w wasz gust pod względem wizualnym, ale stanowić także odpowiednią ochronę przed uszkodzeniem. Na stronie https://www.4gsm.com/pol_m_Etui-na-telefon-2353.html znajdziecie szeroki wybór asortymentu etui, które pasują do znanych marek. Każdy znajdzie coś w swoim stylu i odpowiednim kolorze.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by padberg.joelle Pią Sie 13, 2021 10:31 am

Też muszę sobie kupić nowy telefon, bo stary się psuje.
padberg.joelle
padberg.joelle

Liczba postów : 4
Join date : 13/08/2021
Age : 41
Skąd : Starachowice

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by slyntt Pon Wrz 13, 2021 3:31 pm

Przyznam szczerze, że mam zamiar zakupić telefon Samsung S20 i znalazłem go nawet w bardzo dobrej ofercie, na stronie internetowej Ceneo. Zawsze sprawdzam ichniejszy portal i ceny, no i muszę przyznać, że kolejny raz się nie zawiodłem, bo kupię dzięki nim sprzęt dużo taniej.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by johnnie54 Wto Wrz 14, 2021 12:47 pm

Jestem zwolenniczką iPhona. Nie lubię systemu Android.
johnnie54
johnnie54

Liczba postów : 4
Join date : 14/09/2021
Age : 33
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Jerry Wto Sie 09, 2022 3:14 pm

Nowy telefon komórkowy to dla mnie zawsze stres z wyborem, nie wiem nigdy co wybrać, jaką markę, ech. To tak jak z wyborem operatora komórkowego, każdy czymś tam nęci klienta. Na przykład Otvarta https://otvarta.pl/ ma ciekawą ofertę z umową bezterminową, a tylko taka mnie interesuje, mają tez chyba najtańszy abonament.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Koral Sro Sie 10, 2022 8:37 pm

Jerry napisał:Nowy telefon komórkowy to dla mnie zawsze stres z wyborem, nie wiem nigdy co wybrać, jaką markę, ech. To tak jak z wyborem operatora komórkowego, każdy czymś tam nęci klienta. Na przykład Otvarta https://otvarta.pl/ ma ciekawą ofertę z umową bezterminową, a tylko taka mnie interesuje, mają tez chyba najtańszy abonament.

Otvarta ma najtańsze abonamenty na rynku, a do tego szybki internet LTE 5G, który działa sprawnie na nadajnikach plusa. Dodatkowo w pakiecie jest roaming wakacyjny z którego możesz skorzystać poprzez aktywację przed wyjazdem za granicę dwa razy w roku.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by kelsie.crist Wto Paź 11, 2022 1:44 pm

Wydaje się, że zgubiony czy skradziony telefon trzeba spisać z góry na straty. Okazuje się jednak, że mamy obecnie możliwość skorzystania z narzędzi, które pozwalają zarówno na dokładne określenie lokalizacji naszego sprzętu, jak i jego zdalne zablokowanie czy wymazanie pamięci wewnętrznej. 


______________________
Jak namierzyć telefon? To banalnie proste
kelsie.crist
kelsie.crist

Liczba postów : 1
Join date : 11/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by vledner Wto Paź 18, 2022 1:31 pm

W jaki sposób zawsze szukacie kontaktu do firm, do których chcecie zadzwonić? Ja zawsze wpisywałam frazę w wyszukiwarkę internetową, ale ostatnio znalazłam na to jeszcze prostszy sposób. Istnieje ta strona https://infonumer.pl/firma/elen-store-angelika-swarzynska-zdunska-wola dzięki której możecie wyszukać numery telefonów. Ja w ten sposób znalazłam telefon do firmy elen store.
vledner
vledner

Liczba postów : 4
Join date : 18/10/2022
Age : 24
Skąd : Babice Nowe

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by bmoen Wto Paź 18, 2022 7:20 pm

Nie jestem fanką Androida, zastanawiam się nad nowym telefonem od Apple.
bmoen
bmoen

Liczba postów : 3
Join date : 18/10/2022
Age : 33
Skąd : Mszana Dolna

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by bocian Sro Lis 30, 2022 7:12 am

Jeśli często podróżujecie i nie zawsze macie możliwość naładowania telefonu, to idealnym rozwiązaniem będzie powerbank. Ja mam jeden model z https://hamamobile.pl/powerbanki-power-pack i naprawdę sprawdza mi się bez najmniejszego zarzutu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by talia.sauer Sro Lis 30, 2022 3:06 pm

Ja niedawno kupiłam sobie nowy telefon, ponieważ stary gdzieś zgubiłam podczas wycieczki. Niestety, nikt nie zgłosił się, że go znalazł, bo sprawdzałam w biurze rzeczy znalezionych... Przepadł na dobre. Teraz przy zakupie nowego zainstaluje sobie lokalizację telefonu. Korzystacie może z czegoś takiego?
_______________________
lokalizacja telefonu
talia.sauer
talia.sauer

Liczba postów : 1
Join date : 30/11/2022
Age : 33
Skąd : Stare Babice

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by uzemlak Czw Gru 01, 2022 1:30 pm

Ja bym chciał nowy telefon marki samsung
uzemlak
uzemlak

Liczba postów : 4
Join date : 01/12/2022
Age : 24
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by icronin Czw Gru 01, 2022 2:01 pm

Też muszę sobie kupić nowy telefon.
icronin
icronin

Liczba postów : 4
Join date : 01/12/2022
Age : 24
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by nina Nie Gru 04, 2022 1:01 pm

Inna sprawa, że wybierając telefon to zawsze warto patrzeć na to, co mamy od operatora. Nawet nie chodzi o sam telefon, ale o parametry sieci. Bo przykładowo w Otvartej mam dostęp do 5G (z nadajników plusa) i trochę głupio mieć telefon bez tej technologii. Skoro już i tak płace za szybki internet, to chce korzystać. A mam duży pakiet danych, to tym bardziej mogę to wykorzystać.

nina
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 80
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by balistreri.noemie Pon Gru 05, 2022 6:10 pm

Ja strasznie nie trawię Iphone'ów i dlatego stawiam na xaomi.

balistreri.noemie

Liczba postów : 4
Join date : 05/12/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by jazlyn.walker Wto Gru 06, 2022 7:39 pm

Moim zdaniem też te chińskie telefony są jednak lepsze w obsłudze.

jazlyn.walker

Liczba postów : 4
Join date : 06/12/2022
Age : 37
Skąd : Kobylnica

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by bocian Pon Lut 13, 2023 6:27 am

Ja telefon mam juz kupiony, ale zastanawiam się nad słuchawkami. Możecie mi coś polecić? Póki co, w oko wpadły mi te polecenia https://gsmopinie.pl/audio/lczq/sluchawki-douszne-hama-freedom-light-tws-recenzja-i-opinie-uzytkownikow.html ale zanim zdecyduję się na zakup - chciałabym poznać wasze zdanie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Jędrzej4 Sro Mar 01, 2023 7:29 pm

Ja uważam, że jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to na pewno warto przemyśleć, co mogłoby sprawdzić się odpowiednio w ramach danego smartfona. Ostatnio zaglądałem na stronę https://sklep.3mk.pl/apple/iphone14/etui i uważam, że tego typu szkła ochronne mogłyby być ciekawą alternatywą. Ktoś z Was mógłby tutaj doradzić coś więcej?

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by rogahn.freda Wto Mar 28, 2023 11:53 am

Hej! Jestem w trakcie wyboru nowego telefonu i przypadkowo trafiłam na ten artykuł http://rynekinwestycji.pl/dlaczego-iphone-stal-sie-kultowy/ Można się z niego dowiedzieć m.in. dlaczego iPhone stał się tak kultowym produktem na całym świecie. Przyznam szczerze, że to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza, że w naszym kraju również można znaleźć wiele fanów sprzętu tego typu.
rogahn.freda
rogahn.freda

Liczba postów : 4
Join date : 28/03/2023

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Jędrzej4 Nie Cze 04, 2023 4:02 pm

Istnieje wiele innowacyjnych opcji w zakresie etu. Na stronie https://highlab.pl/wytrzymale-etui-na-telefon-jaki-material/ znalazłam informacje na temat różnych etui. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z takich rozwiązań? Chętnie poznam Wasze doświadczenia w tej kwestii.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Nowy telefon Empty Re: Nowy telefon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach