Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowy samochód

+39
Dawid94
flavie29
inna
slyntt
Siks44
Josek44
madzia2
georginia
WeronikaWojt
Agitka
joana.fay
kotek
sofia11
saszka
goyette.kamren
tadla
stylowa452
nitek
gregoria91
Kłaczek25
Janka23
mann.aurelie
marian73
Nora92
xLucian
tmurray
dana
xschaden
Karin
Sara212
bocian
Vino37
Mayster
Zen
Camila
MarlenaStolnicka
truskaweczka
maksik
Bara66
43 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Nowy samochód Empty Nowy samochód

Pisanie by Bara66 Sro Wrz 23, 2020 2:41 pm

Jeżeli interesuje Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mnie - http://magazynseat.pl .

Bara66
Nowy
Nowy

Liczba postów : 13
Join date : 11/09/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by maksik Sob Wrz 26, 2020 7:35 am

A może warto korzystać z wyprzedaży rocznika? Na https://wyprzedaz-rocznika.pl/wyprzedaze-volkswagena-z-rocznika-2019/wyprzedaz-volkswagena-z-rocznika-2019-z-duzymi-rabatami-dla-modelu-golf-2/ jest dostępny artykuł w którym jest opisany dokładnie model jaki jest przeceniony i jak się okazuje można sporo zaoszczędzić.

maksik
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by truskaweczka Pią Paź 16, 2020 5:01 am

Cześć. Skoro mowa o nowym samochodzie, to zastanawiam się nad tym jak to możliwe że w nowym samochodzie siadł akumulator? Bo niby takie rzeczy zdarzają się, ale żaby w nowym aucie? Nie mam ochoty na kłócenie się ze sprzedawcą a poza tym taniej mnie wyjdzie zakup nowego akumulatora to szukam w necie jakiegoś niedrogiego ale dobrego. I tak znalazłam tę stronę https://www.ceneolokalnie.pl/tychy/akumulatory z pomocą której udało mi się zakupić akumulator.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by MarlenaStolnicka Wto Paź 20, 2020 11:00 am

W sumie to ciekawa opcja.

MarlenaStolnicka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 9
Join date : 20/10/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Camila Sro Paź 21, 2020 12:54 pm

Zgodze się z tym.

Camila

Liczba postów : 5
Join date : 21/10/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Zen Sro Paź 21, 2020 7:52 pm

Nowy samochód to z pewnością inwestycja na długie lata. Czytając tego typu tematy na forach internetowych można zauważyć, że wiele osób zaczęło brać na poważnie kwestię zakupu samochodu. Niestety negatywne doświadczenia z profesjonalnymi handlarzami, sprzedającymi złom dają do myślenia. Decydując się na model z salonu warto także rozważyć zakup ubezpieczenia w pakiecie. Zerknijcie na oferty takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-w-kredycie gdzie można je mieć nawet w kredycie.

Zen
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 21/10/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Mayster Wto Lis 17, 2020 5:16 pm

Bardzo ciekawy post.

Mayster
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 17/11/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Vino37 Pon Gru 21, 2020 10:48 am

... ale tak w zasadzie co ma zakup samochodu do prawa? Żeby chociaż chodziło o umowę leasingową, ale tu kompletny offtopic...

Vino37

Liczba postów : 3
Join date : 21/12/2020

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by truskaweczka Pon Kwi 26, 2021 7:11 am

O nowym samochodzie to ja marzę od jakiegoś czasu. Lecz jakoś nie potrafię się zdecydować na jakiś jeden model samochodu. Dlatego też uważam, że takie wypożyczenie samochodu jest dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. A że znalazłam tutaj https://premiumrental.pl/samochody/mercedes-amg-cla-45s/ że można wypożyczyć mercedes amg cla 45s wynajem to czemu by nie skorzystać z takiego rozwiązania.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by bocian Pon Kwi 26, 2021 2:04 pm

W temacie samochodów, to uważam że warto skorzystać z oferty na wypożyczalnia samochodów Wrocław - bez względu czy planujecie wynajem na dzień, czy kilka dni.. czy ma to być samochód do podroży po mieście, czy dalszych wyjazdach. Mają super ceny, wiec każdy ofertę dopasuje pod siebie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Sara212 Pon Kwi 26, 2021 6:41 pm

Zobaczcie na ofertę komisu samochodowego https://www.uzywanejaknowe.pl/ford to oni posiadają samochody używanie marki ford. Samochody nie są nowe ale ich stan techniczny jest idealny. Zobaczcie poczytajcie i kontaktujcie się by je zobaczyć.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Karin Wto Lip 13, 2021 1:24 pm

Jeśli już dobre auto, to i dobre opony. Tutaj https://wulkanista.pl/premiorri-solazo-s-plus/ macie namiar na opony marki Premiorri. Te opony mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Dostępne są różne modele i niezależnie od matki auta, można znaleźć coś dla siebie.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 159
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by xschaden Sro Lip 21, 2021 11:01 am

Czy ktoś z Was korzystał z usług pomocy drogowej w ramach przetransportowania samochodu zza granicy, który nie jest jeszcze zarejestrowany? Szukam właśnie takich usług.


_________________________________
Laweta Częstochowa
xschaden
xschaden

Liczba postów : 1
Join date : 21/07/2021
Age : 33
Skąd : Częstochowa

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by dana Wto Sie 17, 2021 11:10 am

Dla mnie nowy samochód z salonu również był najlepszą opcją. Z samym wyborem nie miałam problemu. Od dłuższego czasu marzyła mi się Panamera. Dlatego wizyta w salonie Porsche Centrum Sopot była w sumie formalnością. Przy konfiguracji mogłam liczyć na bardzo profesjonalną pomoc doradców. Co do samej oferty, planu finansowania też się postarali.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by tmurray Sro Sie 25, 2021 12:10 pm

Nissan X-Trail był jednym z pierwszych modeli o charakterze rekreacyjnym. Stanowi interesujący kompromis między terenówką a dużym kombi, co wpływa na jego atrakcyjność. W poszukiwaniu samochodu rodzinnego często można trafić na oferty sprzedaży Nissana X-Traila. Ceny używanych egzemplarzy wydają się zachęcające, a wersja ta jeszcze do niedawna była dostępna w salonach Nissana.


____________________________
Nissan x-trail cena
tmurray
tmurray

Liczba postów : 4
Join date : 25/08/2021
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by xLucian Wto Wrz 21, 2021 9:20 am

OK, zobaczę kiedyś co tam jest.

xLucian
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 21/09/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Nora92 Czw Wrz 30, 2021 4:11 pm

Pewnie wielu z Was zastanawia się czym różni się polisa od ubezpieczenia. Trafiłam na ciekawy artykuł https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-to-to-samo-co-ubezpieczenie/ , gdzie dokładnie macie wyjaśnione różnicę. Sama dzięki temu wiem na co patrzeć wybierając pomiędzy jednym a drugim. Jeżeli również jesteście ciekawi tego tematu, zachęcam do lektury na ich stronie.

Nora92
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by marian73 Nie Paź 10, 2021 12:33 am

Ja na stronie internetowej https://impwar.pl/nowe/9/x-trail znalazłam akurat Nissan Xtrail cena, z tego co widzę, jest bardzo niska. Dodatkowym atutem tego modelu samochodu jest to, że można wybrać sobie czy ma mieć automatyczną czy manualną skrzynię biegów. Jest on komfortowy i wygodny, z tego co widzę ma też kilka naprawdę fajnych funkcji, takich jak na przykład czujniki ruchu, które otwierają bagażnik. Pozdrawiam! Very Happy
marian73
marian73

Liczba postów : 4
Join date : 10/10/2021
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Sara212 Pon Lis 08, 2021 4:12 pm

Koniecznie zobaczcie na stronę złomowanie pojazdów w Katowicach oni złomują pojazdy: osobowe, dostawcze, ciężarowe, naczepy i inne maszyny i sprzęty. Jeśli macie samochód który nadaje się na złom to kontaktujcie się właśnie z nimi. Polecam.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by mann.aurelie Pon Gru 06, 2021 5:41 pm

Nissan kontynuuje następny rozdział swojej przygody z elektryfikacją. Norwegia, jako uznany lider w dziedzinie sprzedaży samochodów z napędem elektrycznym, rozpocznie przedsprzedaż Nissana Ariya jako pierwsza tj. 9 września, w ramach obchodów Światowego Dnia Pojazdów Elektrycznych. Pozostałe rynki sukcesywnie będą uruchamiały sprzedaż Nissan Ariya w kolejnych miesiącach tego roku.


_________________________
nissan wałbrzych
mann.aurelie
mann.aurelie

Liczba postów : 1
Join date : 06/12/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Janka23 Wto Gru 14, 2021 8:30 pm

Jeżeli kupisz nowy samochód to warto o nim pomyśleć i zabezpieczyć przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Osobom z Gdyni i okolic polecam wykorzystać możliwości firmy https://1mad.pl/ Tutaj twoje auto zostanie odświeżone i odpowiednio zabezpieczone. Wszystko to w rozsądnych pieniądzach ale najważniejsze że auto przez lata zachowa blask i uniknie uszkodzeń.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Kłaczek25 Sro Gru 15, 2021 8:31 pm

W nowych autach zazwyczaj sprzęt audio jest średniej albo słabej jakości chyba że sporo dopłacisz. Jak ja kupiłem samochód to od razu zmieniłem głośniki na takie hertz ds 25.3 Czasem lepiej zmienić niż męczyć się w trasie trzeszczącym głośnikiem.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by gregoria91 Nie Lut 13, 2022 12:05 pm

Chciałabym kupić nowy samochód.
gregoria91
gregoria91

Liczba postów : 4
Join date : 13/02/2022
Age : 33
Skąd : Ciechanów

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Sara212 Wto Lut 22, 2022 6:22 pm

Polecam Wam sprawdzić stronę https://alpinaleasing.pl/oferta/leasing-maszyn , na której znajdziecie ofertę grupy doświadczonych brokerów, którzy zajmują się finansowaniem środków trwałych m.in. poprzez udzielanie leasingu. Sam jestem ich klientem, ponieważ są to specjaliści w swojej branży.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by nitek Nie Mar 06, 2022 10:35 pm

Od ponad roku i sam użytkuje swoje pierwsze nowe auto jakie kupiłem i frajda z tego jest za każdym razem jak jadę chociażby po przysłowiowe bułki. Jednak tu korzystam z profesjonalnych kosmetyków od https://showcarshine.pl/ by sam lakier jak i wnętrze jak najdłużej prezentowały się jak nowe. Także regularne mycie i raz na dwa miesiące warstwa wosku Wink

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Nowy samochód Empty Re: Nowy samochód

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach