Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupy dyskusyjne MG Projekt

5 posters

Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by dougala Czw Kwi 02, 2020 6:25 am

Cześć, jakiś czas temu zaczęłam pisać w grupach dyskusyjnych mg projekt i zauważyłam, że wrzucane są rabaty. Dokładniej jestem tutaj https://www.facebook.com/groups/mgprojekt.optymalny/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=207638222613344 , bo chcę się jak najwięcej dowiedzieć o Projekcie Optymalnym, ale możecie powiedzieć, jak działają te ich rabaty?

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Re: Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by beauty00 Pon Kwi 06, 2020 4:50 pm

Są dwie wersje rabatów. Jedna dla wszystkich - to max -20% i działa na stronie do czasu skończenia promocji. I druga, gdzie można dostać specjalny rabat rzędu 25% na wszystkie projekty. To wersja dla grupowiczów. I można ten kod podarować komuś, albo wykorzystać. A do grupy zapisujesz się tak, jak do każdej innej - odpowiadając na pytania admina Wink .

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Re: Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by magdaa Sro Kwi 08, 2020 6:03 am

Rabaty są, od niedawna, ale co ważniejsze, ta grupa, w której jestem, służy do wymiany poglądów. Wydaje mi się, że każda działa podobnie i dobrze będzie się do nich zapisać i poznać opinie na temat projektu, czy ogólnie pracowni.

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Re: Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by mini123 Pon Maj 25, 2020 11:52 am

MOżecie polecić jakies agencje marketingowe? Po kwarantannie muszę podnieść swój biznes. Dobre opinie są o Nakatomi, miał ktoś styczność z tą firmą?

mini123

Liczba postów : 1
Join date : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Re: Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by Josek44 Czw Lut 23, 2023 6:50 am

Zapoznaj się z ofertą biura projektów Archon, ponieważ proponują naprawdę wiele świetnych propozycji jeśli chodzi o projekty domów jednorodzinnych. Przede wszystkim wiedzą czego oczekują klienci i projekty są bardzo dokładnie dopracowane wraz z możliwością dobrania aktualnego kosztorysu. Teraz koszty budowy są naprawdę duże, także lepiej mieć to przemyślane od początku do końca. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znac na co się ostatecznie zdecydowaliście

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Grupy dyskusyjne MG Projekt  Empty Re: Grupy dyskusyjne MG Projekt

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach