Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum MG Projekt

4 posters

Go down

Forum MG Projekt Empty Forum MG Projekt

Pisanie by magdaa Czw Gru 05, 2019 5:06 pm

Czasem, jak szukam jakiejś porady w sieci , to wyskakuje mi właśnie to forum https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ . I tak się zastanawiam.. Czy warto być jego pełnoprawnym członkiem? Czy raczej będzie to takie wiecie, forum interesujące od czasu do czasu?

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Forum MG Projekt Empty Re: Forum MG Projekt

Pisanie by dougala Sro Gru 11, 2019 3:42 pm

Fajne jest. Jestem tam i często się dowiaduję o rzeczach,  o których wcześniej nie miałam pojęcia. Oczywiście jestem też w innych miejscach, ale tam chętnie lubię wracać.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Forum MG Projekt Empty Re: Forum MG Projekt

Pisanie by inha Sro Gru 18, 2019 12:50 pm

Też jestem i cenię to forum za fachowość porad. Można się na ich podstawie kłócić z majstrami i wygrać tę wojnę. Wiem, co mówię, miałam taką sytuację przy wymianie podłóg. Dużo też nerwów nam te porady zaoszczędziły. Polecam to miejsce.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Forum MG Projekt Empty Re: Forum MG Projekt

Pisanie by Siks44 Nie Mar 12, 2023 12:00 pm

Na pewno warto postawić na dobry i stabilny program do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych i tutaj jak najbardziej warto przyjrzeć się takim możliwościom jak ZwCAD 2023, który z resztą przed zakupem licencji można za darmo przetestować przez 30 dni. To co go cechuje to na pewno stabilność pracy, szeroki zakres funkcji, przystępne ceny za sam program oraz nakładki oraz integracja z innymi programami w zakresie plików DWG i DXF. Ogólnie można liczyć na pełne wsparcie szkoleniowe na start, aby jak najlepiej z niego korzystać wraz z dalszą obsługą posprzedażową.

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Forum MG Projekt Empty Re: Forum MG Projekt

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach