Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moja domowa dieta

+36
Nikita
mmosciski
kotek
włóczykijska
felton.smitham
kyra.halvorson
dorothy
emmanuel50
Dżess
sybph11
egzaminysep
kalcyt
Ewelaa213
goldner.erika
nschuppe
MareckiDD
sofia11
precious.bernier
slyntt
Andzia
wlakin
wrempel
Jerry
Kantynis
Sara212
carolanne.prohaska
maximus58
thomasander01
cole.gottlieb
Anulaa21
octavia62
fomo
Tati17
jagoda
milka
magdaa
40 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by goldner.erika Czw Lip 14, 2022 10:59 pm

Widzę, że jest tutaj trochę osób, które ciekawi zdrowe odżywianie. To dobrze, bo mam do was pytanie. Ostatnio czytałam, że czarny ryż ma dużo właściwości zdrowotnych ( tutaj jest o tym artykuł: http://kobieco.pl/czarny-ryz-wlasciwosci-i-zastosowanie-w-kuchni/ ). Przyznam szczerze, że nigdy nie słyszałam o tej odmianie ryżu i zastanawiam się, czy faktycznie jest tak zdrowy i odżywczy, czy jednak to tylko chwyt marketingowy. Jak myślicie?
goldner.erika
goldner.erika

Liczba postów : 4
Join date : 14/07/2022
Age : 31
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Sara212 Pią Lip 15, 2022 10:56 am

Mogę Wam wszystkim polecić oferte sklepu, z którego sam regularnie korzystam. Zwracam ogromną uwagę na jakość produktów spożywczych, z których korzystam w mojej kuchni. Wiele produktów zamawiam w moich ulubionych delikatesach włoskich - winotoskanii.pl .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1156
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by slyntt Pią Lip 22, 2022 11:57 am

Jak już mowa o zdrowej diecie i suplementach, to mnie ostatnio zainteresował produkt o nazwie para farm, który udało mi się znaleźć na stronie sklepzycia.pl Poleciła mi to miejsce moja koleżanka i to był strzał w dziesiątkę. Asortyment mają różnorodny więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by sofia11 Nie Lip 31, 2022 11:10 pm

Ja jakiś czas temu zmieniłam nawyki żywieniowe. Nie było łatwo, ale dałam radę. Teraz nie ciągnie mnie do słodyczy i fast foodów. Myślę o włączeniu do diety ziół z https://www.herbavis.pl/produkt/canchalagua Widziałam, ze jest ich sporo w ofercie i mają różne właściwości.

sofia11
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Ewelaa213 Sro Sie 17, 2022 12:09 pm

Ja właśnie za bardzo lubię gotować abym zdecydowała się na dietę pudełkową. Na stronie https://zomerska.pl/dietetyczne-sniadanie-sprawdzone-przepisy-dietetyka/ ostatnio przeczytałam jak szybko przygotować śniadania zdrowe i do tego smaczne. Polecam wam zaglądnąć na ich stronę a dowiecie się wiele ciekawych rzeczy na ten temat

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 63
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by kalcyt Wto Sie 30, 2022 12:50 pm

Ja gotuję w domu, ale wszystkie przepisy robię wg mojej spersonalizowana dieta online. W pierwotnej wersji miałam z niej korzystać solo (bo mi zależało na utracie kg) ale reszcie domowników również smakuje, więc na szczęście nie muszę gotować dwóch osobnych dań

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 286
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by egzaminysep Sro Wrz 14, 2022 6:23 pm

Nasza firma pracuje na zlecenie Komisji Kwalifikacyjnej oraz współpracuje z Państwową Komisją Egzaminacyjną, przez co jesteśmy nastawieni na sprawne i bezproblemowe przeprowadzanie egzaminów państwowych. Naszym głównym celem jest zautomatyzowanie przeprowadzania szkoleń i egzaminów w całym kraju, poprzez wdrożenie współpracy online, co jeszcze bardziej ułatwi klientom indywidualnym, jak i dużym firmom pozyskiwanie uprawnień SEP dla swoich pracowników.

Działamy w całym kraju, bez wyjątku. Nasz zespół szkoleniowców to
najlepsi specjaliści, którzy znaczną część życia spędzili na szkoleniu innych, więc z łatwością przekazują swoją wiedzę kursantom – tak naprawdę, aby uzyskać uprawnienia SEP potrzeba tylko i wyłącznie chęci i minimum czasu, który musimy poświęcić na szkolenie i sam egzamin.

https://egzaminy-sep.pl

egzaminysep

Liczba postów : 1
Join date : 14/09/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by sybph11 Czw Paź 20, 2022 8:50 pm

Polecam wspomóc się suplementami z tych stron, profesjonaliści pomagają dobrać odpowiednie dawki itp
sklep sterydy
sklep sterydy online

sybph11

Liczba postów : 1
Join date : 20/10/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Dżess Czw Gru 01, 2022 5:41 pm

A wiecie przykładowo jak pożyteczne są koktajle z kolagenem ? Ja właśnie czytałam jeden artykuł na ten temat i jestem naprawdę zaskoczona, jak wiele witamin w sobie mają i jak korzystnie wpływają na nasze zdrowie i wygląd. Jak chodzi o mnie, to właśnie planuję przetestować sobie właśnie te produkty.

Dżess
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 30/06/2021

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by emmanuel50 Pią Gru 02, 2022 12:16 pm

Ja kiedyś byłem na diecie kapuścianej i jej nie polecam, bo jest niezdrowa
emmanuel50
emmanuel50

Liczba postów : 4
Join date : 02/12/2022
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by dorothy Wto Gru 20, 2022 1:00 pm

Ja lubię jeść rzeczy przygotowane samodzielnie w domu. Hitem ostatnio jest u mnie grzybek tybetanski Kefir zrobiony na tych grzybkach bardzo mi smakuje. Okazało się, że nawet moje dzieciaki zjadają go od czasu do czasu. Z innych produktów to świetnie wychodzi mi pieczenie chleba. Mam doskonały przepis na zakwas.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 246
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by kyra.halvorson Sro Gru 21, 2022 6:23 pm

Ja kiedyś byłam na diecie kapuścianej
kyra.halvorson
kyra.halvorson

Liczba postów : 4
Join date : 21/12/2022
Age : 26
Skąd : Staszów

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by felton.smitham Sro Gru 28, 2022 6:58 pm

Wokół dietetyki urosło wiele mitów. Dlaczego? Cóż, wszyscy jemy, każdy z nas odczuwa w jakiś sposób pozytywne lub negatywne skutki stosowanej diety, więc wydaje nam się to wystarczające, by subiektywne odczucia traktować jako uniwersalną prawdę.



__________________________
Dieta seniora. Co jeść, by cieszyć się zdrowiem?
felton.smitham
felton.smitham

Liczba postów : 1
Join date : 28/12/2022
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by włóczykijska Wto Sty 31, 2023 7:06 pm

U mnie króluje dieta wege, najlepiej się na niej czuję, tylko trzeba kontrolować czy nie ma się niedoboru żelaza. Polecam ten wpis na blogu Phamily, w którym jest opisane kiedy zdecydować się na suplementację tego ważnego dla organizmu minerału.

włóczykijska
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 31/05/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by kotek Wto Lut 14, 2023 4:29 pm

Od jakiegoś czasu próbuję zrzucić zbędne kilogramy, ale jakoś nieszczególnie mi to wychodzi. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie, jak zgłoszę się do specjalisty. Jestem ciekawa, gdzie przyjmuje jakiś dobry Dietetyk Katowice. Dajcie mi znać, jeżeli możecie mi kogoś zaproponować.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by mmosciski Sro Lut 15, 2023 1:27 pm

Zdecydował, że przez jakiś czas będę jadła tylko gotowane rzeczy.
mmosciski
mmosciski

Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2023
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by dorothy Czw Lut 23, 2023 10:08 am

U mnie królują owoce. Ilość składników odżywczych, nawet w zwykłym bananie jest całkiem spora https://zdrowiewmisie.pl/ile-kalorii-ma-banan/. Do tego dochodzą jabłka, gruszki, śliwki i wszystko, co da się kupić na targu w sezonie. Oczywiście zimą jest trudniej, ale wtedy uzupełniam dietę kiszonkami.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 246
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Nikita Czw Mar 09, 2023 5:19 pm

Warto jednak wspomnieć,że słowo dieta może odstraszać i szybko zniechęcać,lepiej chyba mówić o nawykach żywieniowych. Ważna też jest aktywność fizyczna. Ludzie się boją aktywności, a to może być codzienny spacer, który pozwoli nam rozruszać ciało i przyzwyczaić do innych aktywności. Obecnie jest za oknem zimno i mokro, aby przyjemnie nam się spacerowało, warto pomyśleć o bieliźnie i odzieży termoaktywnej Brubeck. Jest ona wygodna, dostępna dla dzieci jak i dorosłych https://brubeck.pl/kategoria-produktu/aktywnosc/sporty-zimowe-aktywnosc/bluzy-sporty-zimowe-aktywnosc/

Nikita
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Justyna Sob Mar 25, 2023 2:48 am

A tak patrząc trzeźwym okiem, to według was dieta pudełkowa zamość - to dobra opcja? Tak pytam, ponieważ osobiście nie miałam jeszcze do czynienia  z takimi dietami i jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko wygląda? Czy warto się zdecydować na taką dietę? Chciałaby zmienić nieco swój styl jedzenia itd. Dlatego zastanawiam się nad ową opcją.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 174
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Maruder Pią Kwi 14, 2023 6:52 am

Dokładnie sama dieta jest czymś ważnym ale ja jeszcze jestem zdania, że jak najbardziej ważną opcją jest to aby wiedzieć także jakie de facto mogą być objawy abyśmy udali się do dietetyka. W każdym razie bardzo dobrze o tym wspomniano w https://swidnica24.pl/2023/02/3-objawy-ktore-swiadcza-o-tym-ze-powinienes-skorzystac-z-opieki-dietetyka/ więc ja zachęcam każdego do zapoznania się z takim materiałem.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 624
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Wariux Sob Lip 15, 2023 9:37 pm

Też jestem zwolenniczką specjalistycznej opieki zwłaszcza jesli ktoś cierpi na róznego rodzaju schorzenia, wymagajace opieki lekarza. Bariatra jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ pracuje z każdym pacjentem indywidualnie bazując na jego wynikach badań

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by dorothy Sro Wrz 20, 2023 2:44 pm

Szukasz inspiracji na zdrowe posiłki? Na stronie diety znajdziesz wiele propozycji, które pomogą Ci w codziennym planowaniu jadłospisu.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 246
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Kłaczek25 Sro Wrz 27, 2023 7:50 pm

Jeśli chodzi o dietę to warto ją prowadzić pod okiem specjalistów bo wtedy osiągniesz założony cel bez negatywnych skutków. W stolicy wybierz tą poradnię onkolmed.pl bo mają specjalistów oraz wykonają potrzebne badania diagnostyczne. Pod ich nadzorem uzyskasz wymarzoną sylwetkę i obędzie się bez efektu jojo.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Moja domowa dieta - Page 2 Empty Re: Moja domowa dieta

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach