Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Siłownia domowa

+4
Xawery
toney.grimes
Janka23
Sara212
8 posters

Go down

Siłownia domowa Empty Siłownia domowa

Pisanie by Sara212 Sro Paź 06, 2021 10:11 am

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę sklepu internetowego K-SPORT, gdzie znajdziecie najróżnieszy sprzęt do ćwiczeń, np. obciążenia do sztangi potrzebny do stworzenia domowej siłowni. Według mnie mają bardzo dobre ceny, zwłaszcza jak na tak wysoką jakość produktów.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1194
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by Janka23 Pon Lis 15, 2021 6:37 pm

Jak zabierasz się za kompletowanie domowej siłowni to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/ gdzie znajdziesz wszystko z tego zakresu. Mają hantle, atlasy, ławeczki i wszelkie inne przyrządy najwyższej jakości. Jak brakuje ci środków to możesz skorzystać z oferty zakupów ratalnych.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by toney.grimes Wto Lis 16, 2021 12:18 pm

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! Very Happy
toney.grimes
toney.grimes

Liczba postów : 4
Join date : 16/11/2021
Age : 26
Skąd : Proszówki

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by Xawery Wto Gru 21, 2021 11:20 am

Niestety ja nawet u siebie za bardzo nie mam miejsca aby wyposażyć siłownię i dlatego jestem zdania, że chodzenie do takiego miejsca jest dla mnie najlepszym wyborem. Zdecydowanie siłownia Poznań jest takim miejscem, gdzie będziemy mogli zadać o swoją kondycję, wygląd oraz ogólnie aktywność fizyczną.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by bradford.vonrueden Wto Gru 21, 2021 1:36 pm

Taka siłownia to super pomysł.
bradford.vonrueden
bradford.vonrueden

Liczba postów : 4
Join date : 21/12/2021
Age : 34
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by ottilie.herzog Pon Mar 28, 2022 7:47 am

Również zastanawiam się nad stworzeniem sobie takiej prywatnej siłowni. Niestety w domu nie mam wystarczająco dużo wolnej przestrzeni, ale posiadam spory ogród więc rozważam zainwestowanie w siłownię zewnętrzną. Co sądzicie?

____________________________
stameco.pl
ottilie.herzog
ottilie.herzog

Liczba postów : 1
Join date : 28/03/2022
Age : 27
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by dorothy Wto Kwi 09, 2024 11:25 am

Denley to sklep online, który oferuje szeroki wybór odzieży męskiej i damskiej. W ich ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia kompletnych zestawów na różne okazje - od casualowych po bardziej formalne. Ich asortyment obejmuje między innymi modne kurtki, stylowe spodnie, a także różnorodne akcesoria, które pomogą dopracować każdy look. Szczególnie polecane są legginsy na siłownię, które łączą komfort noszenia z funkcjonalnością, idealnie sprawdzając się podczas intensywnych treningów https://www.denley.pl/Jakie-legginsy-na-silownie-wybrac-i-co-jest-istotne-podczas-ich-wyboru-blog-pol-1709801505.html

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by Dawid94 Pon Kwi 29, 2024 12:00 am

Siłownia domowa jest dobra dla osób, które mają daleko, albo zwyczajnie nie chce im się dojeżdżać na siłownię. W każdym innym wypadku trochę nie rozumiem. Zwłaszcza że na stworzenie takiej siłowni trzeba dużo czasu i pieniędzy. Trzeba też pamiętać, żeby to wszystko dobrze zorganizować. Myślę, że przy tworzeniu takiej domowej siłowni przydadzą Wam się fajne poradniki ze strony https://reshape.pl/kim-jest-trener-personalny. Sprawdźcie sami.
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Siłownia domowa Empty Re: Siłownia domowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach