Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Własna firma

+90
hills.toy
mohammad98
Arowana14
maudie.klein
eliza111
saszka
olendzka
wodna12
dzek
bako
blindgren
danka58
wilma37
wbeszu
Seniorita
ważniak
rollo
Jędrzej4
Paweł
georginia
Koral
kotek
Kajtek33
madzia2
madmax
dana25
IngaIguana
kalcyt
sofia11
sywi
bocian
darion.bernier
alinka88
ihoeger
normi
dorothy
stanton.alysson
mullepv
Tamiilka
LexUSA2
Ewelaa213
asia92
malwinap
tymianka
beauty00
Xawery
Andzia
esta21
schroeder.jaunita
Jerry
brandi.vonrueden
Nora92
Janka23
ghauck
vgleichner
ida90
koaboa
pward
vbrown
qschimmel
kasia17
Ester89
khansen
pawel87
czteryduzekaty
Kłaczek25
ursula86
Ona_90
Lidka
lowell03
kihn.cora
prosacco.leon
Mleczko
jhahn
erling70
dougala
slyntt
nader.elisa
uhane
lola.okuneva
wavafs
Sara212
Anulaa21
MarlenaStolnicka
fazola
mruczek
bella88
Radzioo
truskaweczka
Maria1990
94 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by madzia2 Sob Sty 14, 2023 4:40 pm

Przyznam szczerze, że mnie ostatnio zaintrygowało ksef wdrożenie do mojego biznesu. Zastanawiałam się, z kim w tej sprawie się skontaktować, ponieważ nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia i nie chciałabym popełnić takich błędów. Kolega doradził mi, że firma exorigo-upos.pl zajmuje się tego typu działaniami i chyba się do nich zgłoszę, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 159
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by georginia Nie Sty 15, 2023 10:52 am

Po pierwsze pomysł, po drugie plan, po trzecie organizacja i sumienność. To tak w skrócie najważniejsze w tworzeniu firmy - przynajmniej tyle ile udało mi się streścić z kilku książek Very Happy

georginia
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 15/01/2023

https://taplink.cc/codziennik

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Sara212 Nie Sty 15, 2023 12:19 pm

Od wielu lat prowadzę własną firmę i stale poszukuje rozwiązań, które pozwolą mi na zwiększenie sprzedaży produktów. Przeglądałem rózne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat marketingu w social mediach - http://www.jaknapisac.com/marketing-w-social-mediach-jak-powinien-wygladac/ .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by kotek Sro Sty 18, 2023 9:16 pm

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę, że warto również wziąć pod uwagę skup obuwia, jeżeli biznes wam nie wyszedł i macie sporo zalegającego towaru. Ta firma odkupimy.com ma w tym temacie spore doświadczenie, ponieważ zajmują się tym na co dzień. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a może akurat coś was zainteresuje.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Kłaczek25 Nie Sty 22, 2023 9:04 pm

Jeśli prowadzisz własną firmę to pamiętaj o okresowych szkoleniach BHP które możesz zamówić tutaj https://www.bhp-center.com.pl/ Mogą być prowadzone drogą online jak i stacjonarnie w zależności od potrzeb. Ponadto mają kurs pierwszej pomocy oraz ppoż. Wszystkie są potrzebne i warte uwagi bo bezpieczeństwo w firmie to podstawa.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by slyntt Pią Lut 10, 2023 1:05 pm

Wiecie co, jeżeli byłyby wam potrzebne profesjonalne usługi związane z certyfikacją wyrobów, to najlepiej zgłosić się z tym do jakiejś specjalistów. Słyszałam, że tutaj predom.com.pl można liczyć na tego typu ofertę, więc myślę, że najlepiej byłoby się z nimi skontaktować w tej sprawie. Wtedy dowiecie się więcej szczegółów

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Janka23 Wto Lut 14, 2023 9:59 am

Jeżeli prowadzisz biznes taki jak hotel czy parking to przyda się oferta tego producenta https://konarch.pl/kategoria/slupki-i-lancuchy/slupki-betonowe/ On dostarczy ci łańcuchy, słupki betonowe czy ogrodzenia oraz inne akcesoria przydatne na taki biznes. Idealne miejsce na takie zakupy z dobrymi cenami.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by madmax Wto Lut 14, 2023 4:30 pm

Każdy chce by jego firma prężnie się rozwijała i próbuje różnych sposobów, żeby osiągnąć sukces. W naszej firmie postanowiliśmy spróbować telemarketingu, który znakomicie sprawdza się w innych firmach. Nie mamy na razie odpowiednich kadr, sprzętu i możliwości, żeby stworzyć swój telemarketing, więc postanowiliśmy skorzystać z usług firmy Multicontact.pl, która zajmuje się outsourcingiem w telemarketingu od 10 lat. Czego może dokonać dobry telemarketing możecie poczytać na stronie https://multicontact.pl/ i jeśli jesteście zainteresowani, to możecie skorzystać z informacji kontaktowych.
madmax
madmax
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 01/09/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Paweł Sro Mar 08, 2023 10:38 am

Cześć, a jak radzicie sobie z kwestią zarządzania dokumentami? Co robicie w sytuacji jak macie nadmiar dokumentów w biurze? Zajmujecie się tym na własną rękę czy korzystacie z usług jakiejś firmy? Ja po wielu miesiącach postawiłem na usługi jednej z firm i chyba było to najlepsze rozwiązanie. Nie muszę inwestować w niszczarki, bo wszystko za mnie robi firma. Dlatego jeśli interesuje Was niszczenie dokumentów w Gliwicach to polecam wybrać dobrą firmę. Na pewno nie pożałujecie, Wy będziecie mogli spać spokojnie, bo wszystkim zajmie się za Was firma..

Paweł

Liczba postów : 2
Join date : 08/03/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Jędrzej4 Pią Mar 24, 2023 8:05 pm

Ja uważam, że warto na pewno dobrze zastanowić sie nad tym, co byłoby najkorzystniejsze w kontekście Waszego biznesu. Na przykładzie chociażby https://www.ccontrols.pl/pl_pl/solidworks-composer-player-professional.html sprawdzałem, jakie oprogramowanie mogłoby zadziałać w przypadku różnych firm. Co sądzicie na ten temat? Mnie to bardzo interesuje.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by rollo Czw Kwi 20, 2023 1:22 pm

W dużych i małych firmach trzeba raz na jakiś czas zrobić inwentaryzację, żeby poznać zgodność towaru i wyposażenia z dokumentacją i ewentualnie zareagować w razie nieprawidłowości. Im częściej robimy inwenturę, tym większą mamy możliwość reakcji jeśli dzieje się coś niedobrego. Sprawdzonym w tej kwestii partnerem jest firma Rgis.pl, która ma swoje doświadczone i dobrze wyposażone zespoły na całym świecie i chętnie podejmie współpracę z firmami z każdej branży.
rollo
rollo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 22/11/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by ważniak Nie Kwi 23, 2023 6:44 pm

Nie ma znaczenia czy prowadzicie biuro, czy firmę produkcyjną, czy pracujecie w szkole, czy w szpitalu, w każdej placówce trzeba dbać o zachowanie odpowiedniej higieny. Sprawdzonym partnerem w branży utrzymania higieny jest firma Eko Higiena, która ma w swojej ofercie najróżniejsze dozowniki, chemię, sprzęt do utrzymania czystości i wiele innych artykułów potrzebnych w różnych sektorach. Ich dział handlowy na życzenie wybierze dla Waszych firm odpowiednie rozwiązania.

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Seniorita Czw Maj 04, 2023 1:25 pm

Witajcie! Chciałabym poruszyć kwestię wyboru odpowiedniej firmy dostarczającej Automaty do narzędzi. Sam wybór Automatów do narzędzi był dla mojej firmy strzałem w dziesiątkę, ale wybór dobrej firmy dostarczającej jest równie ważny. Zdecydowałam się na firmę z ugruntowaną pozycją na rynku, która dostarczyła już 3000 automatów innym firmom. To pokazuje, że mają oni bogate doświadczenie w branży i wiedzą, czego potrzebują ich klienci. Polecam każdemu przedsiębiorcy zwrócenie uwagi na wybór odpowiedniej firmy - to może mieć ogromny wpływ na sukces naszej działalności. Może są tu osoby, które tak jak ja zdecydowały się unowocześnienie swojego przedsiębiorstwa ?
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by wbeszu Pią Maj 05, 2023 7:50 pm

Hej! Poszukuję firmy, która zajmie się wydrukiem wizytówek dla mojej nowo powstałej firmy. Zależy mi na najwyższej jakości produktu, ale również na korzystnej cenie. Czy macie jakieś doświadczenia z firmami drukarskimi? Czy ktoś współpracował z firmą https://www.openprint.pl/kategoria/wizytowki Chętnie poznam Wasze opinie i rekomendacje.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 248
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Seniorita Sob Maj 06, 2023 6:02 pm

Ostatnio rozmawiałam z moim znajomym, który pracuje w branży przemysłowej automotive. W trakcie naszej rozmowy, zaczął mi opowiadać o nowym rozwiązaniu, jakim jest Automaty narzędziowe. Muszę przyznać, że jestem bardzo zainteresowana tym rozwiązaniem, ponieważ uważam, że może ono przynieść wiele korzyści dla firm działających w przemyśle. Automaty narzędziowe jest w stanie znacznie usprawnić proces produkcji, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Po pierwsze, automatyczny system wydawania narzędzi eliminuje problemy związane z utratą narzędzi. W firmach, gdzie narzędzia są wydawane ręcznie, często dochodzi do sytuacji, że pracownik zapomni zwrócić narzędzie, co prowadzi do strat finansowych. Automatyczny system wydawania narzędzi pozwala na rejestrowanie narzędzi i ich śledzenie przez cały czas, co eliminuje takie problemy. Po drugie, automatyzacja procesu wydawania narzędzi pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki temu, że pracownik nie musi poświęcać czasu na ręczne wydawanie narzędzi, może skupić się na innych, ważniejszych zadaniach. Ponadto, automatyczny system wydawania narzędzi pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów firmy, co z kolei prowadzi do oszczędności finansowych. Warto też wspomnieć, że firma, na którą zdecydował się mój znajomy, oferuje nie tylko automat do wydawania narzędzi, ale także inne automaty. Dzięki temu, firmy mają możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania dla swoich potrzeb. Podsumowując, uważam, że automatyczny system wydawania narzędzi może przynieść wiele korzyści dla firm działających w przemyśle. Jest to rozwiązanie, które pozwala na usprawnienie procesu produkcji, zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, oraz eliminację problemów związanych z utratą narzędzi.
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by wbeszu Sob Maj 06, 2023 7:11 pm

Hej, zastanawiałam się nad tym samym problemem co autorka tego wątku. Szukam ubrań dla pracowników, które można by spersonalizować nadrukiem. Słyszałam, że na https://www.openwear.pl/odziez-firmowa mają ciekawą ofertę, więc postanowiłam zajrzeć na stronę. Widzę, że mają naprawdę spory wybór, ale nie wiem, na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej odzieży. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i może mi pomóc?

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 248
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by wilma37 Pon Maj 08, 2023 12:30 pm

Czy nie lepszym pomysłem będzie otworzenie firmy za granicą?
wilma37
wilma37

Liczba postów : 4
Join date : 08/05/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by danka58 Nie Maj 14, 2023 3:09 am

Prowadząc firmę waarto korzystać z bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań. Zobaczcie tu https://niszczeniedokumentow.eu/mobilne-niszczenie-dokumentow/ Ta firma zajmuje się niszczeniem dokumentów i nośników danych od lat. Co więcej możecie uczstniczyć w tym procesie. A z każdego niszenia dokumentacji otrzymacie zapis nagrania z utylizacji .

danka58
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 10/11/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Seniorita Nie Maj 21, 2023 10:41 am

Hej wszystkim! Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić niesamowitym odkryciem, które miało miejsce niedawno. Odwiedziłam swojego kolegę na jego hali przemysłowej i poznałam rewolucyjne rozwiązanie, które całkowicie zmieniło nasze podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy. Na tej hali przemysłowej zainstalowano autotmatyczne urządzenia wydające sprzęt BHP, a ja muszę Wam powiedzieć, że byłam kompletnie oczarowana tym pomysłem! To naprawdę innowacyjne rozwiązanie, które przyczyniło się do wprowadzenia ładu i porządku wśród naszych narzędzi BHP. Po zapoznaniu się z tymi automatami, zdecydowałam, że muszę wprowadzić takie rozwiązanie również na naszej hali. Skontaktowałam się z firmą, która ma ugruntowaną pozycję na rynku od już 9 lat i posiada niesamowity dział pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów. Jestem pełna entuzjazmu z powodu tych zmian i chętnie posłucham opinii innych osób, które również korzystają z Automaty wydające BHP . Pozdrawiam Smile
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by blindgren Pon Maj 22, 2023 12:26 pm

Czy ktoś z Was prowadzi firmę w Polsce, ale zarejestrowaną za granicą?
blindgren
blindgren

Liczba postów : 5
Join date : 22/05/2023
Age : 33
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by bako Pią Cze 02, 2023 6:14 pm

Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elastycznych opakowań foliowych i papierowych, który oferuje rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych, to gorąco polecam sprawdzenie https://yanko.com.pl/ Nie tylko dostarczają produkty najwyższej jakości, ale także oferują konkurencyjne ceny, aby zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny.

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Sara212 Pią Cze 09, 2023 2:00 pm

Od wielu lat prowadzę własną firmę i stale szukam rozwiązań, które pozwolą mi na usprawnienie mojej firmy. Przeglądałem rózne portale i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat danych w chmurze - https://doba.pl/db/artykul/czy-przechowywanie-danych-w-chmurze-jest-bezpieczne-/42622/17/noa123 .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Seniorita Pon Cze 12, 2023 9:23 am

Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł na stronie https://www.radiosud.pl/fakty/promocja-3-aspekty-na-jakie-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-biuro-rachunkowe-do-wspolpracy-21956 który dotyczył trzech aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego do współpracy. Autor artykułu podkreśla trzy kluczowe elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru biura rachunkowego. Zachęcam do lektury wszystkie osoby, które planują otworzyć swoją działalność gospodarczą.
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by dzek Wto Cze 13, 2023 1:21 pm

Ktoś doradzi od czego zacząć by móc zrobić firmę na miarę https://metrol.radom.pl zajmującą się produkcją rolet, montażem, bram. Czy na prawdę trzeba być fachowcem w tym, czy mogę zająć jakąś inną funkcję, a budować taką firmę.

dzek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 12/06/2023

https://piorunochron.pl

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by wbeszu Nie Cze 25, 2023 9:14 pm

Virtual Data Room (VDR) firmy https://fordata.pl/ jest nieodłącznym narzędziem w rozwoju firm w erze cyfrowej. To kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia skuteczne zarządzanie danymi, udostępnianie informacji i współpracę zespołów. Dzięki VDR, firma może zyskać pełną kontrolę nad swoimi danymi, unikając ryzyka utraty lub nieuprawnionego dostępu.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 248
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Własna firma - Page 6 Empty Re: Własna firma

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach