Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Własna strona internetowa

+27
camtech
sofia95
bradtke.nikita
adell.durgan
MarlenaStolnicka
kellie.muller
pattie.metz
KasjuszMag
koepp.leatha
Karin
Janka23
Kubuś
Kłaczek25
padberg.joelle
bocian
athompson
Sara212
dario67
malwinap
Aktuuska
mruczek
truskaweczka
Mindi
koalia
Ameba25
KasiaHK
Nesta
31 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Własna strona internetowa Empty Własna strona internetowa

Pisanie by Nesta Wto Kwi 12, 2016 5:26 pm

Wiem, jak ważna jest włąsna strona internetowa jeżeli chcemy by nasi potencjalni klienci się o nas dowiedzieli. Nie wiem tylko jak powinna taka strona wyglądać. Opcji na to jest wiele tylko na co się zdecydować. Zastanawiam się czy nie pozostawić wszystkiego w firmie, bo ona zaprojektowała dla mnie ciekawą stronę.

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by KasiaHK Sro Maj 18, 2016 7:53 am

ja to bym chciała mieć własny sklep internetowy...
marzy mi sie jakiś biznes i ucieczka od etatu
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Ameba25 Czw Maj 19, 2016 8:07 am

to dlaczego nic takiego nie otworzysz?
Choćby dla popróbowania? Zamiast marzyć, trzeba działać.
W sieci masz różne platformy e-commerce do darmowego prowadzenia sklepu internetowego jak tu http://pasejo.pl/ - zakładasz, wprowadzasz towar i masz.
To nawet nie jest jakaś większa filozofia, a pozwoli Ci wystartowaćSmile

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by koalia Pią Lis 15, 2019 10:52 am

Obecnie warto stawiać na każdy biznes online jednak jeśli chcielibyśmy poszerzyć obszar działalności o nowe miasta to warto zdecydować się na takie wirtualne biuro jak oferta na stronie https://www.jerozolimskie89.eu/ Jest to znacznie lepsze niż wynajmowanie miesiąc w miesiąc lokalu za duże pieniądze. A zyskać możemy od razu pomoc i doradztwo także warto to przemyśleć

koalia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 22/07/2019

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Mindi Pią Sie 28, 2020 5:50 pm

Dla mnie projektowanie strony internetowej to czarna magia, dlatego u mnie zajęli się tym profesjonaliści https://kiwwwi.pl/. Jeżeli zależy Ci na na dobrym wykonaniu to warto zgłosić się do nich.

Mindi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 16/06/2020

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by truskaweczka Sro Paź 21, 2020 5:54 pm

A czy w przypadku stworzenia strony internetowej macie pewność, że ona prawidłowo funkcjonuje i dzięki niej zwiększamy swoją sprzedaż. Dlatego też szukałam jakiś informacji na ten temat i tak znalazłam te stronę https://www.ltb.pl/social-proof-wykorzystaj-opinie-klientow-na-swoja-korzysc/ z której to dowiedziałam się, że można wykorzystać opinie klientów. Także z pewnością przeczytam o tym z ciekawością

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by mruczek Pią Lis 20, 2020 10:42 am

Teraz to jak mamy własny biznes to bez dobrze zrobionej strony internetowej firmy ani rusz. Dlatego też sami zastanawiamy się nad tworzenie aplikacji mobilnych poznań Bo jednak zwrócenie się do takiej bardziej profesjonalnej firmy będzie najlepszym i najwłaściwszym rozwiązaniem. W ten sposób będziemy mieli pewność, że wszystko działa sprawnie i tak jak powinno

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Aktuuska Sro Sty 20, 2021 6:28 pm

Prowadząc własną firmę jest to konieczność jak dla mnie. Najłatwiej w sumie znaleźć konkretną firmę od konkretnych usług szukając w internecie. Dlatego też ważne jest też to jak ta strona wygląda, czy jest wygodna dla użytkownika. Sprawdźcie sobie tak firmę tworzącą strony internetowe pruszcz gdański Seo Mamut. Kompleksowo zajmują się takimi zadaniami.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by mruczek Pią Lut 26, 2021 5:25 am

Jeśli chodzi o własną stronę internetową to także jestem zdania, że warto w nią zainwestować raz a konkretnie. Poza taką stroną pomyślałabym jeszcze o jakieś innej dodatkowej formie reklamowania się. Bo jednak jakoś musimy dać znać o naszej działalności. I tak sobie pomyślałam, że może takiego typu gadżety reklamowe https://artigraf.pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-dla-domu-i-kuchni/butelki-do-napojow będą bardzo fajnym i nietypowym pomysłem. Co o tym sądzicie?

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by malwinap Pon Mar 22, 2021 3:25 pm

W dzisiejszych czasach, aby wypromować naszą stronę w necie, bardzo potrzebny jest nam marketing internetowy. Polecam Wam bardzo agencję http://semseomarketing.pl/, która pomoże Wam nie tylko zaistnieć w sieci, ale także wzmocni działania pozycjonerskie odpowiednią kampanią Smile

malwinap
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 49
Join date : 21/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by dario67 Czw Maj 27, 2021 12:27 pm

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firmą Creago, której ogłoszenie znalazłem na tej stronie https://zleca.pl/wykonawca/creago-1593093879. Jest to studio graficzne, które ma swoim koncie naprawdę sporo różnych projektów, zarówno tych małych jak i większych. Zależy mi na znalezieniu o nich jakichś opinii, więc może ktoś z Was zna tą firmę bardziej lub kiedyś korzystał z ich usług? Bardzo chętnie poznam Wasze zdanie.
dario67
dario67

Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2021
Age : 38
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Sara212 Nie Cze 27, 2021 11:38 am

Zakupy w sieci zyskują coraz bardziej na popularności, dlatego wszystkim zainteresowanym moge polecić tworzenie stron www radom . Uważam, że są to najlepsi specjaliści w swojej branży.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by athompson Czw Lip 01, 2021 10:05 am

Taka strona musi sprawnie działać, być intuicyjna i dobrze stworzona od strony technicznej.
athompson
athompson

Liczba postów : 4
Join date : 01/07/2021
Age : 39
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by bocian Czw Sie 12, 2021 4:54 pm

Widze, że macie większe doświadczenie w tym temacie ode mnie. Możecie więc napisać mi jaki jest koszt utrzymania strony internetowej ? Planuję stworzyć własną stronę www, ale nie mam pojęcia z jakimi kosztami miesięcznymi/rocznymi powinnam się liczyć?

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by padberg.joelle Pią Sie 13, 2021 10:30 am

Stworzenie własnej strony internetowej wydaje mi się trudne.
padberg.joelle
padberg.joelle

Liczba postów : 4
Join date : 13/08/2021
Age : 41
Skąd : Starachowice

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Kłaczek25 Wto Sie 17, 2021 5:50 pm

Jak zabierasz się za tworzenie własnej strony lub zlecasz to komuś to dowiedz się co to paginacja i jaki wpływ ma na pozycjonowanie strony. Warto wiedzieć to aby budowana strona była optymalna i jak najwyżej wyświetlana w wyszukiwarce. To tylko jeden z wielu czynników który ma wpływ na stronę internetową ale wart zapoznania się jeśli chcesz uzyskać efekt.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Sara212 Czw Sie 26, 2021 9:25 am

Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych to wydaje mi się że warto zgłosić się do profesjonalnej doświadczonej firmy. Radex jest jedną z nich. Zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz lokalnym pozycjonowaniem. Na jego stronie macie więcej informacji to zobaczcie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Kubuś Sro Paź 27, 2021 8:47 am

Jeśli wam zależy na dobrze opracowaej stronie internetowej to skorzystajcie z tej pferty tu [url]=quality-factor]quality-factor[/url] Ta firma zadba by przygotowana przez nich strona była przejrzysta i nie gineła w gąszczu innych reklam. Stronę będzie można na bieżąco aktualizować. Jeśli jesteście zainteresowani, to za pomocą strony możecie się skontaktować z firmą.

Kubuś
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 23/08/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Janka23 Wto Lis 23, 2021 9:40 pm

Jak masz własną stronę internetową to musisz o nią zadbać tak aby była należycie wypozycjonowana w sieci. W tym pomoże ci ta agencja https://quality-factor.pl/kontakt/ bo nie tylko zoptymalizują stronę ale podejmą działania SEO które wpłyną na jej rozpoznawalność. Dzięki nim dotrzesz do nowych klientów a tym samym zwiększysz przychody.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Karin Sro Lis 24, 2021 9:43 am

Pewnie, że strona www to podstawa. Ale ważne jest, żeby była atrakcyjna nie tylko dla użytkownika, ale też dopasowana do wymogów wyszukiwarek. A takie strony robi firma Internetowe strony www. Pomysłowi i z ogromną wiedzą w temacie. Są z Łodzi. A jeśli chodzi o koszt strony internetowej u nich to tutaj https://stronywww-lodz.pl/cennik-stron-internetowych-warszawa-lodz-ceny-stron-www-2019-r masz przydatny cennik.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by koepp.leatha Sro Lis 24, 2021 12:48 pm

Zastanawiam się nad swoim własnym projektem, jednak będę potrzebowała pomocy programisty.
koepp.leatha
koepp.leatha

Liczba postów : 4
Join date : 24/11/2021
Age : 34
Skąd : Brzesko

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Sara212 Sro Sty 05, 2022 12:58 pm

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, na której znajdziecie aktualne kody rabatowe na hosting w najpopularniejszych firmach, w tym kod rabatowy Seohost . Jeżeli jestescie zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by KasjuszMag Pon Sie 01, 2022 11:13 am

Stworzenie strony internetowej to nie koniec procesu, jeszcze trzeba pozycjonować stronę, aby nasi potencjalni klienci nas znaleźli.

KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by pattie.metz Sro Lis 16, 2022 1:34 pm

Nigdy nie myślałam nad założeniem własnej strony internetowej, ale muszę przyznać, że podziwiam wszystkie osoby, które taką prowadzą. Najbardziej lubię wchodzić na takie portale jak ten https://katowice-wiadomosci.pl/ ponieważ można na nim znaleźć wiadomości o moim mieście.
pattie.metz
pattie.metz

Liczba postów : 4
Join date : 16/11/2022

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by kellie.muller Sro Gru 14, 2022 4:55 pm

Skoro już jesteśmy przy temacie stron internetowych to może znacie jakieś portale na których można sprzedawać różne rzeczy? Już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam, ponieważ taka forma handlu jest bardzo wygodna. Przypadkowo trafiłam nawet na ten artykuł https://kobietamag.pl/handel-na-darmowych-portalach-ogloszeniowych-co-i-jak/ który również mnie zachęcił.

kellie.muller

Liczba postów : 4
Join date : 14/12/2022

Powrót do góry Go down

Własna strona internetowa Empty Re: Własna strona internetowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach