Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Części do samochodu - gdzie kupię?

3 posters

Go down

Części do samochodu - gdzie kupię? Empty Części do samochodu - gdzie kupię?

Pisanie by miss_inez Pon Lis 06, 2023 12:58 pm

Witam wszystkich! Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep online, w którym znajdę oryginalne części Ferrari? Niestety, w weekend moje auto nie chciało odpalić i tak już dwa dni stoi na parkingu. Zadzwoniłam do mechanika, ale nie odbiera. Mój kuzyn zaczął pracę jako mechanik i podejmie się naprawy, o ile kupię części. Niestety, nie znam żadnego sklepu z częściami motoryzacyjnymi. Pomożecie?

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Części do samochodu - gdzie kupię? Empty Re: Części do samochodu - gdzie kupię?

Pisanie by basjanka Wto Lis 28, 2023 7:26 am

chodzi ci o takie nowe czy używane, z drugiej ręki ? bo jeśli ta druga opcja to czytałam ostatnio, ze spory wybór mają w Impresja Auto https://impresja.auto.pl/. Sama jeszcze nie robiłam tam zakupów ale mam zamiar zamówić dwie lampy do Hondy.

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Części do samochodu - gdzie kupię? Empty Re: Części do samochodu - gdzie kupię?

Pisanie by Maruder Sro Lis 29, 2023 8:19 am

W świecie kolekcjonerów samochodów, VW Karmann Ghia jest ceniony za swoje piękno i unikalność. Jego występy w filmach i popkulturze tylko zwiększyły zainteresowanie tym modelem. Więcej o roli Karmann Ghia w świecie kolekcjonerstwa samochodowego znajdziesz na https://www.moto-obroty.pl/vw-karmann-ghia-w-popkulturze-i-filmach/ i dla wielu kolekcjonerów, posiadanie Karmann Ghia to spełnienie marzeń.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Części do samochodu - gdzie kupię? Empty Re: Części do samochodu - gdzie kupię?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach