Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ubezpieczenie samochodu

+17
dana
jacekk
ilang
Kłaczek25
slyntt
dmetz
Lidka
vmorissette
mkoepp
pawel87
Lodzia
Aktuuska
mruczek
dougala
fazola
regulacja
Spoicken84
21 posters

Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Spoicken84 Pią Paź 06, 2017 7:09 am

Zawsze przy zakupie samochodu albo nawet wypożyczeniu samochodu należy zwrócić uwagę czy samochód ma ubezpieczenie, ważne ubezpieczenie, bo gdyby zdarzyła się jakaś stłuczka lub jakiś większy wypadek to wtedy kierowca ponosi wszystkie koszty a nie są one małe. Polecam zajrzeć na stronę http://twojeubezpieczenia.co.uk/ubezpieczenie-samochodu/

Spoicken84

Liczba postów : 1
Join date : 24/08/2017

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by regulacja Wto Lis 28, 2017 7:01 am

Ja jeżdżę takim trupem, że wykupuję tylko NW i OC.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by fazola Wto Kwi 09, 2019 8:27 am

U nas też tylko NW i OC.

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by dougala Czw Kwi 11, 2019 7:36 am

A owszem, my też tylko OC i NNW, na wszelki wypadek. Nie jest to drogi dodatek do ubezpieczenia, a w razie wszelkiej możliwości jest. Ogółem to płacimy za samochód już 6 lat i wcale nie skorzystaliśmy z tego, to samo mój tato. No, ale pech chciał, że mąż gdzieś zgubił takie dekielki od felg https://www.ceneo.pl/Dekielki_do_felg i taki mały wydatek nam się szykuje. Ech, dobrze, że tylko taki.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by mruczek Czw Sty 21, 2021 8:09 am

Nie ważne czy jeździmy nowym czy starym samochodem, ważne jest aby mieć aktualne ubezpieczenie naszego samochodu. Nie wiem dlaczego, ale większość z nas zapomina o tym i jeździ bez ważnego OC. To też skoro wiem, że zbliża się koniec mojego ubezpieczenia rto szukam jak najtańszej oferty. I tak tutaj https://www.mfind.pl/marki-oc/dacia/ wydaje mi się, że znajdę to czego poszukuję.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Aktuuska Sob Sty 23, 2021 1:46 pm

Można tak całkiem sporo oszczędzić poświęcając kilka minut na przeszukanie różnych ofert. Ja to chodzę do agenta ubezpieczeń zawsze sprawdzić co fajnego mogę dostać na nowy rok. Może i wam też przydadzą się ubezpieczenia żukowo i ich multi agencja ubezpieczeniowa, nie tylko od ubezpieczenia komunikacyjnego.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Lodzia Pią Maj 21, 2021 1:16 pm

Mnie to bardziej interesuje darowizna samochodu wzór umowy, który można ściągnąć z internetu. Mój mąż będzie chciał przekazać samochód kuzynowi i musi dokładnie przeczytać o wszystkich procedurach. Szczególnie jeśli chodzi o podatki, które trzeba będzie w związku z tym zapłacić.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by pawel87 Pon Cze 28, 2021 7:31 pm

Ubezpieczenie samochodu to bardzo ważna kwestia. Myślę, że warto pomyśleć także o zabezpieczeniu swoich opon. Jeśli zastanawiasz się co obejmuje ubezpieczenie i czy warto się zabezpieczyć w ten sposób to na stronie https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie-opon-czym-jest-i-czy-warto-je-kupic możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł w tej sprawie. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie dowiedzieć się co obejmuje pakiet.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by mkoepp Pią Lip 02, 2021 8:23 am

Skoro jesteśmy już w temacie motoryzacyjnym to chciałbym się was wszystkich poradzić. Od jakiegoś czasu chodzi za mną zrobienie kursu na przewóz rzeczy i zastanawiam się gdzie byłoby najlepiej się zapisać na kurs. Brat podesłał mi tą ofertę: https://edures.pl/kursy-na-przewoz-rzeczy-i-osob/kwalifikacja-wstepna-na-przewoz-rzeczy/ czy ktoś z was z niej korzystał? Warto? Bardzo byłbym wdzięczny za opinię, bo nie umiem się zdecydować.

mkoepp

Liczba postów : 4
Join date : 02/07/2021
Age : 36
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by vmorissette Sob Lip 03, 2021 3:21 pm

To bardzo ważne, aby pamiętać o ważnym ubezpieczeniu OC naszego samochodu.
vmorissette
vmorissette

Liczba postów : 4
Join date : 03/07/2021
Age : 37
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Lidka Pią Lip 09, 2021 2:02 pm

W samochód trzeba zainwestować, a akurat ubezpieczenie to obowiązkowy zakup przecież. Może też powinniście zainteresować się nowymi oponami? Jak z tymi stoicie? Zobaczcie sobie tak stronkę https://wulkanista.pl/testy-opon-calorocznych/ i ich testy opon całorocznych. Tak na pewno łatwiej będzie kupić odpowiednie.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by dmetz Sro Lip 14, 2021 3:28 pm

Owszem, zgodzę się - warto korzystać z różnych porównywarek dostępnych w sieci.
dmetz
dmetz

Liczba postów : 5
Join date : 14/07/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by slyntt Czw Lip 15, 2021 12:49 pm

Smile


Ostatnio zmieniony przez slyntt dnia Czw Lis 25, 2021 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Kłaczek25 Nie Sie 22, 2021 9:19 am

Zanim podejmiesz decyzję o wykupie polisy to zapoznaj się z warunkami zwłaszcza jeśli chodzi o wyłączenie odpowiedzialności bo w razie szkody możesz się niemiło zdziwić. Najlepiej wejdź tutaj i masz wszystko wyjaśnione https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenia-oc-i-ac-jakie-sa-wylaczenia-odpowiedzialnosci/ Dzięki nim dobierzesz najlepsze ubezpieczenie które w pełni cię zabezpieczy w razie wypadków.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Lodzia Sob Sie 28, 2021 3:08 pm

Ubezpieczenie samochodu już mamy ale teraz z rodzinką postanowiliśmy jeszcze wykupić pzu życie Grójec . Agent oferuje dojazd na terenie miasta, a także obsługę online przy większych odległościach. Polecili mi tego pana znajomi, dlatego chciałabym skorzystać i wybrać z jego pomocą najlepszą dla nas polisę.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by ilang Wto Sie 31, 2021 12:56 pm

W jaki sposób ubezpieczyć najszybciej swój samochód ciężarowy?
ilang
ilang

Liczba postów : 4
Join date : 31/08/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by jacekk Pią Paź 22, 2021 11:46 am

Będąc w tym temacie zapytam, macie może wykupione ubezpieczenie nnw? Ja myślałem ostatnio, żeby takie wykupić online. W sumie jak czytałem na tej https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-nnw/ stronie, to ma wiele zalet. W razie czego są potem dodatkowe środki na leczenie po wypadku. Zresztą po prostu człowiek ma większy spokój podczas podróży autem. Trzeba przyznać, że widzi się wiele niebezpiecznych zdarzeń. Koszt więc niewielki w porównaniu do spokoju, jaki można zyskać. Jestem ciekawy, czy korzystacie? Napiszcie!

jacekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 22
Join date : 13/09/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by dana Pon Lis 15, 2021 11:51 am

Ubezpieczyć samochód trzeba, to nie podlega dyskusji. Z tym, że teraz jest znacznie łatwiej, bo jest duży wybór jeśli chodzi o towarzystwa ubezpieczeniowe. Dlatego warto sobie wcześniej porównać różne oferty, żeby zwyczajnie nie przepłacić. Tutaj macie http://kalkulatoroc.org.pl/kalkulatory-ubezpieczen/ kalkulatory ubezpieczeń, zdecydowanie przydatne narzędzie. Sama z takiego korzystałam.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Jerry Pon Sty 17, 2022 4:50 pm

Przede mną póki co ubezpieczenie mieszkania pod wynajem. Wiem, jak to jest, osoby, którym się wynajmuje niestety nie dbają jak o swoje. Różnie to może być, dlatego też należy na zimne dmuchać. Ubezpieczenie mieszkania będzie jak najbardziej zasadne https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by bocian Pią Lip 29, 2022 8:35 pm

Pamiętajcie o tym, że kiedy kolizja spowodowana jest przez innego kierowcę, a nie przez was to przysługuje wam samochód zastępczy. Warto właśnie dowiedzieć się więcej na temat szkoda z oc sprawcy - samochód zastępczy LINK4 a ja na przyszłość polecam wam platformę zastepczy.org

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by bako Pią Cze 02, 2023 10:03 pm

Dużo osób poszukuje korzystnych ofert ubezpieczenia OC, ale nie wszyscy wiedzą jak to zrobić. Dlatego mogę zdradzić, że najlepiej jest korzystać z tego typu porównywarek online ubezpieczeń komunikacyjnym https://inszury.pl/ , gdyż tutaj w jednym miejscu ma się dostęp do ofert wielu firm ubezpieczeniowych

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by iga22 Czw Wrz 07, 2023 5:17 am

Nie wiem czy wiecie ale naprawdę warto wybierać odpowiednie ubezpieczenie i upewnić się też warto czy obejmuje ono samochód zastępczy bo w razie jakiejś kolizji nie zostajesz w takiej sytuacji bez auta a przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawcy . To bardzo wygodna opcja i co ważna mogą z tego korzystać wszyscy, a nie wyłącznie przedsiębiorcy

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie samochodu Empty Re: Ubezpieczenie samochodu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach