Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

4 posters

Go down

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Empty Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Sara212 Pią Paź 15, 2021 9:40 am

Czy wiecie co to jest frezowanie pod ogrzewanie podłogowe ? W trakcie budowy mojego domu zdecydowałem się na montaż ogrzewania podłogowego, ponieważ moim zdaniem jest to zdecydowanie lepsza opcja niż tradycyjne grzejniki w pomieszczeniach.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Empty Re: Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Pisanie by vkub Pon Maj 23, 2022 6:05 pm

Czy znacie na ten temat również inne artykuły?
vkub
vkub

Liczba postów : 2
Join date : 23/05/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Empty Re: Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Jerry Sro Lip 20, 2022 1:04 pm

vkub napisał:Czy znacie na ten temat również inne artykuły?

Chętnie podam Ci namiar na firmę https://www.termolit.pl/frezowanie-pod-ogrzewanie-podlogowe.html Termolit. Widziałam u nich właśnie usługę frezowania pod ogrzewanie podłogowe. Może Cię zainteresuje, bo według mnie mają atrakcyjne ceny, a sam pomysł wydaje mi się być genialny.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Empty Re: Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Maruder Pon Mar 13, 2023 5:20 pm

Nad takimi sprawami ja jeszcze się jakoś nie zastanawiałem lecz chcę dodać, że zdecydowanie dobrze jest wiedzieć tak naprawdę czym jest krzywa grzewcza i jak ją prawidłowo ustawić. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry materiał https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/krzywa-grzewcza-czym-jest-i-jak-prawidlowo-ja-ustawic/ ponieważ to właśnie tam fajnie o tym napisano.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Empty Re: Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach