Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

siłownia i jej wyposażenie

+5
floyddaniel
Kłaczek25
pawel87
nya78
truskaweczka
9 posters

Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by truskaweczka Pon Maj 24, 2021 8:48 am

Chyba każdy doskonale wie, że jeśli chodzi o siłownię to bardzo ważne jest jej wyposażenie. A taki sprzęt do tanich nie należy. Dlatego też bardzo często szukamy takiego specjalistycznego sprzętu w internecie. I ja także tam robiłam i znalazłam tutaj https://www.k-sport.com.pl/product-pol-181-Suwnica-Smitha-maszyna-treningowa-pod-lawke-KSSL022.html taką specjalistyczną maszynę treningową pod ławkę która na pewno nam się przyda.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by nya78 Sro Maj 26, 2021 11:04 am

Wyposażenie siłowni powinno być bardzo rozbudowane i zróżnicowane.
nya78
nya78

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2021
Age : 38
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by pawel87 Sro Paź 20, 2021 7:33 pm

Otwierając własną siłownię podstawą jest sprzęt, który powinien być najwyższej jakości, spełniać wszelkie normy, dzięki którym bezpieczeństwo klientów będzie na najwyższym poziomie. Zajrzyjcie na https://dav-ski.pl/pol_m_Sprzet-sportowy-155.html gdzie znajdziecie sprzęt idealnie nadający się do wyposażenia waszego klubu. Wybór jest spory, zawsze możecie poprosić o pomoc w zakupach.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by Kłaczek25 Czw Gru 09, 2021 3:12 pm

Jeżeli robisz własną domową siłownie i szukasz dostawcy sprzętu to najlepszym wyborem będzie ten sklep https://www.marbo-sport.pl/ Mają sprzęt fitness, cardio oraz wszelkie obciążenia. Warto wykorzystać końcówkę roku bo jest masa wyprzedaży więc ceny są znacząco obniżone.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by floyddaniel Pon Mar 14, 2022 9:25 pm

Nie znam się na wyposażeniu domowej siłowni, ponieważ chodzę ćwiczyć do centrum sportowego na moim osiedlu. Regularnie wykonuję aktywność fizyczną już od kilku miesięcy i zaczynam widzieć pierwsze efekty. Dla ich wzmocnienia zamówiłam sobie tą odżywkę białkową https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki-bialkowe/kazeiny-i-bialka-wolnowchlanialne/ mam nadzieję, że coś pomoże.
floyddaniel
floyddaniel

Liczba postów : 4
Join date : 14/03/2022

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by lizeth22 Wto Mar 15, 2022 12:26 pm

Czy ktoś z Was próbował zorganizować domową siłownię?
lizeth22
lizeth22

Liczba postów : 4
Join date : 15/03/2022
Age : 34
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by Seniorita Wto Cze 06, 2023 12:47 pm

Hej! Moim zdaniem warto skonsultować się z osobą doświadczoną, aby mieć pewność, że poprawnie wykonujemy ćwiczenia. To niezwykle istotne, aby uniknąć kontuzji podczas treningu. Mam szczęście, że natrafiłam na niezwykle profesjonalnego trenera z Warszawy -https://trenerrafal.pl/ Dzięki jego wsparciu udało mi się powrócić do formy sprzed lat! Pozdrawiam!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by Sara212 Sob Lip 08, 2023 7:45 am

Jeżeli są tutaj osoby szukające sprawdzonego producenta sprzętu sportowego, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu K-Sport, gdzie znajdziecie m.in. gryf łamany . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów z dostawą.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by Dawid94 Nie Kwi 28, 2024 11:57 pm

Taka domowa siłownia to dobry pomysł tylko wtedy, kiedy mamy daleko do jakiejkolwiek siłowni. Jednak stworzenie takiej fajnej siłowni to kupa pieniędzy. I jednocześnie przy domowej siłowni rezygnujemy z atmosfery i społeczności na siłowni. A to moim zdaniem ważne elementy motywujące do ćwiczeń. Myślę, że jednak klasyczna siłownia, taka jak ReShape, jest lepszym wyborem dla większości osób.
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

siłownia i jej wyposażenie Empty Re: siłownia i jej wyposażenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach