Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mała siłownia

+5
bocian
beulah51
Sara212
danka58
Kubuś
9 posters

Go down

Mała siłownia Empty Mała siłownia

Pisanie by Kubuś Wto Maj 10, 2022 5:21 am

Jaki sprzęt byście polecali do małej domowej siłowni?

Kubuś
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 23/08/2021

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by danka58 Wto Maj 10, 2022 10:02 am

Może zainteresuje cię ta oferta tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol-25333-Atlas-Tytan-12-HMS.html Masz tu Atlas Tytan 12 jest nieduży i na pewno sprawdzi się w małej siłowni. Najlepiej poczytaj informacje podane na stronie.

danka58
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 10/11/2021

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by Sara212 Wto Maj 10, 2022 11:08 am

Jaką siłownię w Krakowie możecie mi polecić?

kasoterminal pospay

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by beulah51 Sro Maj 11, 2022 11:50 am

Marzy mi się taka mała siłownia w domu Smile Mam wolne pomieszczenie i właśnie się zastanawiam, czy nie zrobić tam siłowni.
beulah51
beulah51

Liczba postów : 4
Join date : 11/05/2022
Age : 28
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by bocian Wto Maj 31, 2022 7:09 pm

Generalnie to jeśli o mnie chodzi, to szczerze mogę wam polecić siłownie zewnętrzne dla dzieci Obecnie prowadzenie aktywnego tryby życia stało się modne, więc uważam że to duży plus. Im więcej dzieci się ruszają, tym lepiej. A jakie jest wasze zdanie?

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by madzia2 Pią Sty 13, 2023 5:29 pm

Ostatnio poszukiwałam jakiś sprawdzonych informacji na temat tego ile razy na siłownie powinnam chodzić, żeby zobaczyć pierwsze efekty. Znajomy doradził m, żebym w wolnej chwili zerknęła na stronę zdrofit.pl ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych treści na ten temat. Jeżeli również interesuje was ta tematyka, to koniecznie sobie tam zerknijcie.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by bdare Wto Mar 21, 2023 9:06 am

Od jakiegoś czasu trenuję na siłowni wraz z moim chłopakiem i przyznam szczerze, że bardzo mi się spodobała taka forma aktywności fizycznej. Dodatkowo nie umiem się doczekać efektów, dlatego zastanawiam się nad zakupieniem kreatyny, aby przyspieszyć cały ten proces. Myślicie, że warto ją kupić tutaj? https://www.budujmase.pl/sklep/kreatyny/
bdare
bdare

Liczba postów : 4
Join date : 21/03/2023

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by tymianka Pią Mar 24, 2023 11:18 am

Kiedy już będziesz miała sprzęt, to nie zapominaj,że nawet w domu, warto mieć podczas ćwiczeń dobrze dobraną odzież sportową. Musi być ona wygodna, nie może ograniczać ani krępować ci ruchów, a do tego musi świetnie odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Takiej odzieży szukaj w sklepie sportowym Brubeck. Mają mnóstwo wzorów, kolorów,fasonów https://brubeck.pl/kategoria-produktu/thermo-wool/

tymianka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 06/02/2022

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by bako Sro Maj 31, 2023 7:34 pm

Pozostawanie aktywnym ma kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrego zdrowia i ważne jest, aby priorytetowo traktować dbanie o siebie.Także trener personalny Warszawa Bielany może być bardzo korzystny. Może on stworzyć dostosowany schemat treningowy i poprowadzić cię w skutecznym osiąganiu celów fitness. To zdecydowanie mądra inwestycja do rozważenia.

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by Sara212 Wto Kwi 02, 2024 1:16 pm

Jeżeli staracie się dbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę, to sprawdzcie sobie ofertę FitPark - https://www.fitpark.pl , czyli siłowni zewnętrznych. Są one bardzo dobrze wyposażone, znajdziecie w nich nawet urządzenia siłowni dla dzieci .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Mała siłownia Empty Re: Mała siłownia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach