Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Koronawirus siłownia

+4
lucile.jenkins
gsauer
april.dietrich
Aktuuska
8 posters

Go down

Koronawirus siłownia Empty Koronawirus siłownia

Pisanie by Aktuuska Pon Kwi 12, 2021 8:57 am

Jak radzicie sobie bez siłownie w czasie pandemii? Urządziliście sobie domowe siłownie? Ja właśnie na taką postawiłam i bardzo dobrze wyszło. Domowy trening bardzo mi się spodobał. Znalazłam tak dosyć tani sprzęt na https://www.ceneo.pl/Hantle/Ciezar:5_kg.htmv Hantle to podstawowe narzędzie do wykonania wielu ćwiczeń.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by april.dietrich Wto Cze 08, 2021 10:11 am

Zdecydowałam się zrobić siłownie w domu na strychu. Wszystko wyszło bardzo fajnie Smile Zastanawiam się jednak, czy nie zamówić jakiegoś środka ze sklepu trec. Co Wy na to? Białko jako element diety może poprawić i przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej i odchudzania. Odżywki białkowe powinny stanowić uzupełnienie braków tego makroskładnika w diecie.
april.dietrich
april.dietrich

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by gsauer Wto Cze 08, 2021 1:16 pm

To chore, że nie wszystkie placówki mogą działać tak samo.
gsauer
gsauer

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by lucile.jenkins Pon Cze 14, 2021 10:36 am

Przyznam szczerze, że straciłam formę, a chciałabym zacząć trenować intensywnie. W związku z tym, czy ktoś z Was korzystał z beta alaniny https://www.trec.pl/beta-alanine-700.html? Suplementacja beta alaniną jest niezbędna w celu osiągnięcia wyższego poziomu karnozny, gdyż nie jest to aminokwas, który może zostać wytworzony przez ustrój. Histydyna, która wraz beta alaniną tworzy cząsteczkę karnozyny, występuje naturalnie w pożywieniu i może być syntetyzowana przez organizm.
lucile.jenkins
lucile.jenkins

Liczba postów : 3
Join date : 14/06/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by Janka23 Wto Lut 08, 2022 2:43 pm

Własna domowa siłownia na czasy pandemii to dobre posunięcie bo trzeba dbać o swoją kondycję. Ławka treningowa z oferty tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen_Lawki-treningowe-1137.html będzie idealna na początek. Poza nią warto zakupić inne urządzenia i regularnie ćwiczyć.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by Nina83 Czw Cze 02, 2022 5:15 pm

Pandemia spowodowała wiele ograniczeń, nie tylko trudno żyć bez siłowni, ale też spacerów czy kina. Dlatego ważne jest przestrzeganie restrykcji i noszenie maseczek. Słyszałam, że najlepiej przed wirusami chroni maseczka FFP3. Ma największą skuteczność, a dodatkowo można ją prać, więc będzie dłużej nam służyć. Więcej informacji na ten temat jest tutaj https://dragonmask.pl/blog/czym-sie-rozni-maska-antywirusowa-ffp1-ffp2-ffp3-n95-i-n99 .

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by Sara212 Sro Paź 26, 2022 10:53 am

Czy Wy również korzystacie z siłownie zewnętrzne dla dzieci ? Osobiście staram się dbać o moje zdrowie oraz sylwetkę, dlatego regularnie korzystam z możliwości odbycia treningu na siłownia zewnętrznych od firmy Fit Park.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by hadley49 Sro Paź 26, 2022 3:07 pm

W dalszym ciągu wolę ćwiczyć w domu - odzwyczaiłam się od siłowni miejskiej.
hadley49
hadley49

Liczba postów : 5
Join date : 26/10/2022
Age : 33
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

Koronawirus siłownia Empty Re: Koronawirus siłownia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach