Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

+39
Seniorita
silver96
Arowana14
schneider.dale
zachary03
ben.wisozk
Jędrzej4
basjanka
kotek
slyntt
bako
carlos.satterfield
joanna
madmax
robert52
Sara212
madzia2
Kłaczek25
olendzka
mhoeger
dont
Janka23
runolfsson.margie
Andzia
caden.nolan
molli
Nina83
Jerry
truskaweczka
okon.jamey
bocian
adam142
lukasz111
Olifka
koss.tobin
Aktuuska
mruczek
Radzioo
starucha71
43 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by madzia2 Sob Sie 27, 2022 4:35 pm

Muszę przyznać że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządne farby elewacyjne w jakiejś atrakcyjnej cenie. Na szczęście znajomy doradził mi, że spory wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie https://baumit.pl/produkty/wyprawy-wierzchnie/farby-elewacyjne. Znacie to miejsce? Zamawialiście tam coś?

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Sara212 Sro Wrz 28, 2022 5:54 am

Gdzie najczęściej szukacie inspiracji podczas aranżacji Waszych wnętrz i dlaczego? Osobiście polecam Wam sprawdzić stronę https://www.jakiefototapety.pl , na której znajdziecie liczne porady odnośnie stosowania fototapety w pomieszczeniach. Co sądzicie?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by robert52 Pon Paź 03, 2022 2:39 pm

Najbardziej boje się, że ekipa remontowa nie poradzi sobie z moimi pomysłami.
robert52
robert52

Liczba postów : 3
Join date : 03/10/2022
Age : 33
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by olendzka Pią Paź 07, 2022 8:21 am

W każdym domu powinien się znajdować chociaż taki podstawowy zestaw narzędzi Smile jeśli chodzi o sprawdzony sklep w sieci to warto zajrzeć do Good Majster https://www.goodmajster.pl/. znajdziecie tu także szeroki wybór materiałów budowlanych oraz instalacyjnych i wszystko to co przyda się przy budowie czy remoncie. Dobry stosunek jakości do cen, sprawna realizacja wysyłek.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by madmax Sro Paź 19, 2022 3:11 pm

Na bardzo fajne rozwiązanie trafiłem gdy sam remontowałem mieszkanie i nie miałem koncepcji na podłogę. Znalazłem firmę Superparkiet.pl, która ma w swojej ofercie piękne podłogi renomowanych firm a co najważniejsze wykonuje również wiele usług dzięki czemu nie musimy szukać dobrego fachowca a korzystamy z ich profesjonalnego zespołu fachowców. Planując remont koniecznie zajrzyjcie do nich i być może znacznie ułatwi Wam to pracę.
madmax
madmax
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 61
Join date : 01/09/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by joanna Sob Lis 19, 2022 8:42 pm

Nie wiem, jak wy... Ale ja przede wszystkim lubię sobie czytać poradniki, typu https://batstudio.com.pl/lustra-prostokatne-do-lazienki-jakie-wybrac/ - z których można się dowiedzieć jak urządzić swój dom itd. Ja przykładowo z tego artykuły się dowiedziałam jakie wybrać lustro?

joanna
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 09/08/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by carlos.satterfield Pią Gru 16, 2022 12:16 pm

Remont kuchni to zawsze duże wyzwanie. Wiąże się z wieloma zmianami i decyzjami, ale też z ciężką pracą i wieloma wyzwaniami. Przede wszystkim trzeba dobrze zaplanować cały proces i określić swoje potrzeby i oczekiwania. Ja skorzystałam z usług tego salonu https://verle-home.com/partnerzy/studio-kuchni-olkam/ i jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu.
carlos.satterfield
carlos.satterfield

Liczba postów : 4
Join date : 16/12/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by bako Wto Sty 31, 2023 9:46 pm

Zrozumiałe jest, że preferowana jest współpraca ze sprawdzoną ekipą, która oferuje takie usługi jak szpachlowanie natryskowe​ poznań ,malowanie, układanie płytek i tak dalej.

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by slyntt Sob Lut 11, 2023 12:18 pm

Jeżeli planujecie remont, to myślę, że warto również zastanowić się nad wymianą podłogi w waszym domu. Lepiej zrobić to teraz, gdy i tak panuje nieporządek dookoła. Smile Słyszałam, że całkiem ciekawe propozycje w tym zakresie można znaleźć u https://podlogizcharakterem.pl/ więc proponuję się z nimi skontaktować w tej sprawie. Myślę, że nie będziecie żałować.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by kotek Pon Lut 27, 2023 1:09 pm

Jeżeli mogłabym dodać coś od siebie, to myślę, że warto również przejrzeć sobie informacje na stronie tego portalu jakim jest Dulux. Można tam znaleźć bardzo ciekawe aranżacje ścian w pokoju które z pewnością wam się przydadzą, jeżeli planujecie remont. Dajcie znać, czy coś szczególnego przypadło wam tam do gustu

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by basjanka Czw Mar 02, 2023 10:00 am

to skoro już o farbach do ścian mowa to powiedzcie mi proszę jakie macie pomysły na oddzielenie kolorów na ścianie ? chciałabym u dziecka w pokoju na jednej ścianie umieścić przynajmniej 2 jak nie 3 kolory i zastanawiam się jaka metoda malowania sprawdzi się w tym wypadku najlepiej ?

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Jędrzej4 Sro Mar 29, 2023 12:03 pm

Moim zdaniem takie tematy powinniście sobie kilkukrotnie przemyśleć i przekalkulować. Ja orientowałem się ostatnio w temacie tego, jak wygląda sprzedaż mieszkania z długiem w czynszu i zastanawiam się, co konkretnie sądzicie na ten temat. Myślę, że to ważna rzecz, więc warto podejść do tego tematu na poważnie.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by ben.wisozk Pon Kwi 03, 2023 7:43 am

Hej! Czy mogę wiedzieć jak wyremontowaliście wasz przedpokój? Ostatnio z tej strony https://verle-home.com/marka-verle-partnerem-dzialu-przedpokoj-na-urzadzamy-pl/ dowiedziałam się, że marka Verle została partnerem działu przedpokój na stronie urządzamy.pl. Myślicie, że to oznacza, że warto zaufać ich produktom i je zamówić? Bardzo proszę o poradę w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie.
ben.wisozk
ben.wisozk

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Janka23 Sro Maj 17, 2023 7:34 am

Jak skończysz remont to będzie trzeba pozbyć się śmieci i odpadów a jeśli mają to być elektrośmieci to postaw na ofertę https://odbiorydomowe.pl/ Wystarczy wejść na witrynę i zgłosić co ma się do odbioru a reszta należy już do nich. Póki co usługa działa na terenie Świdnika, Lublina, Warszawy i Trójmiasta.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by zachary03 Wto Maj 23, 2023 8:50 am

Czy wiedzieliście, że iniekcja to skuteczna metoda odtwarzania poziomej izolacji w systemie osuszania murów? Jest to proces, w którym specjalny materiał wstrzykiwany jest pod ciśnieniem w pionowe otwory w murze. Dzięki temu tworzy się barierę chroniącą przed wilgocią i wodą gruntową, zapewniając suchą i bezpieczną przestrzeń.
____________________________
iniekcja
zachary03
zachary03

Liczba postów : 1
Join date : 23/05/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by schneider.dale Pią Cze 09, 2023 2:18 pm

Hej! Jaki sprzęt wybraliście do waszego mieszkania? Najbardziej zastanawiam się nad taką rzeczą jak nagłośnienie domu ponieważ uwielbiam oglądać filmy i chciałabym doświadczać dźwięków najwyższej jakości. Czy wiecie może co to jest multiroom oraz jak zainstalować takie rozwiązanie? Będę wdzięczna za pomoc.
schneider.dale
schneider.dale

Liczba postów : 4
Join date : 09/06/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Sara212 Czw Lip 13, 2023 9:54 am

Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji Waszych wnętrz?

https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/igloterapia-sucha/

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Arowana14 Nie Lip 30, 2023 8:52 pm

Remont to świetna okazja, aby odświeżyć swoje wnętrza i nadać im nowy charakter. Jeśli zależy Ci na łatwej aplikacji farby, najlepsza farba lateksowa będzie - są one przyjazne w użyciu, a ich matowe wykończenie może wyglądać bardzo elegancko. Natomiast jeśli chcesz uzyskać efekt bardziej szlachetny, warto rozważyć farby akrylowe, które podkreślą teksturę ścian. Nie zapominaj również o wykorzystaniu dekoracyjnych technik malarskich, takich jak szablony czy efekt przecierania, które dodadzą wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Arowana14
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 37
Join date : 30/07/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by silver96 Pon Wrz 18, 2023 5:59 pm

Myślę, że warto wiedzieć że istnieje coś takiego jak PFR Nieruchomości. Ich oferta znajduje się pod adresem: https://katowice.mdr.pl/ . Warto wiedzieć, że umożliwiają wynajem nieruchomości na korzystnych warunkach - z niskim czynszem, a nawet możliwością przejęcia w przyszłości nieruchomości na własność.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Seniorita Sro Wrz 27, 2023 2:34 pm

Zwracam się do Was z prośbą o radę. Przymierzam się do remontu mojej sypialni i zastanawiam się nad użyciem tapet ściennych, by dodać wnętrzu trochę charakteru. Ostatnio znalazłam interesujące tapety na stronie: https://domzpaneli.pl/sklep/tapety-scienne/ ale jestem niezdecydowana co do wzoru. Czy macie jakieś ulubione wzory tapet ściennych lub sugestie, jakie kolory i motywy najlepiej pasują do sypialni? Chętnie wysłucham Waszych opinii i pomysłów na to, jak uczynić sypialnię bardziej przytulną i stylową.
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by rollo Nie Gru 31, 2023 1:56 pm

Moim zdaniem najważniejszy w remoncie jest dobry projekt oraz solidny wykonawca. Mam zamiar skorzystać przy następnym remoncie z usług cenionej firmy Prato, która wykona wszystkie prace związane z remontem od początku do końca, uwzględniając mój gust i preferencje. Kolega dał mi namiary na ich stronę https://mebleprato.pl/, gdzie zapoznałem się z ofertą, która bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że dzięki Prato moje wnętrza będą perfekcyjne, piękne i funkcjonalne.
rollo
rollo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 22/11/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Sara212 Sob Sty 20, 2024 11:50 am

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania, szukałem pomysłów oraz inspiracji do jego aranżacji i natrafiłem na porady na stronie - https://wsparciepc.waw.pl/wspaniale-obrazy/ . Czy ktoś z Was również zdecydował się na takie rozwiązanie?


Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by dorothy Wto Lut 13, 2024 2:01 pm

Jeśli myślisz o dekoracji ściennej, która pozwoli Ci szybko i efektownie zmienić wystrój, styropianowe panele ścienne mogą być odpowiedzią. Na stronie https://panele3d.pl/Styropianowe-Panele-Scienne-60x60cm-c2 znajdziesz różnorodne wzory, które pasują do każdego wnętrza. Jestem ciekawa, czy preferujesz nowoczesne rozwiązania w aranżacji wnętrz i jakie jest Twoje zdanie na temat takich paneli.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 273
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Kłaczek25 Nie Lut 18, 2024 6:20 pm

Jeśli planujesz remont to warto odwiedzić witrynę https://www.bostik.com/poland/pl/markets-applications/building-and-construction/wall-and-floor/soft-floor/ gdzie masz wiele artykułów które pomogą ci podczas prac remontowych. Są one przygotowane przez specjalistów a dodatkowo dostajesz dostęp do nowoczesnych klejów i mas uszczelniających bo witryna należy do czołowego producenta chemii budowlanej. Na pewno nie zawiodą i okażą się pomocni.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Justyna Pon Lut 26, 2024 10:17 pm

Na pewno warto pomyśleć o różnych dodatkach, dekoracyjnych elementach, które mogą dopełnić nasze wnętrza i nadać im dodatkowej estetyki. Mnie chociażby bardzo spodobały się ostatnio listwy styropianowe ozdobne, które znalazłam na wmb.pl. Możecie też rzucić okiem na nie.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Remont mieszkania - na co zwracać uwagę - Page 2 Empty Re: Remont mieszkania - na co zwracać uwagę

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach