Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kupno mieszkania

+24
Maruder
Ewelaa213
KasjuszMag
bria.willms
motyleczek
grant.jack
Janka23
dont
Mleczko
llo
zula
kaszubsonkrzys
Cream
asia92
miko
czteryduzekaty
kassulke.furman
orenner
Sara212
cole.gottlieb
iga22
Radzioo
inha
truskaweczka
28 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

kupno mieszkania  Empty kupno mieszkania

Pisanie by truskaweczka Pią Mar 27, 2020 11:29 am

W końcu postanowiliśmy kupić nowe i większe mieszkanie dlatego przeszukujemy różne oferty nieruchomości. Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszym mieszkaniu za rozsądną cenę. I tak kilka bardzo ciekawych ofert mają tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/malopolskie Koniecznie umówimy się na obejrzenie kilku mieszkań i zobaczymy co z tego wyjdzie. A Wy gdzie znaleźliście mieszkanie swoich marzeń?

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by inha Nie Mar 29, 2020 1:33 pm

Żeby kupić mieszkanie, to nie tylko trzeba mieć pomysł, gdzie szukać, ale też i dysponować odpowiednią dozą pieniędzy. Czasem należy zaciągnąć po prostu pożyczkę gotówkową, a czasem podpisać umowę o kredyt konsolidacyjny Wrocław https://kredytywroclaw.com/kredyt-konsolidacyjny-wroclaw/ . Tak, żeby spłacać stare długi i jednocześnie zaciągać nowe na dom.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Radzioo Pon Wrz 21, 2020 5:55 pm

Jak chcesz kupić mieszkanie nowe w dobrej lokalizacji to polecam Ci się zainteresować https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-ulanow/ tutaj masz możliwośc kupna mieszkania w bliskiej lokalizacji parku, z dobrym dojazdem do centrum krakowa. Ja sam sie zastanawiam ale pod inwestycję

Radzioo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 40
Join date : 22/01/2020

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by iga22 Nie Kwi 18, 2021 11:02 am

Kupiłam mieszkanie  na Mokotowie, na osiedlu Bartycka 49 Apartamenty, a to bardzo atrakcyjna lokalizacja, spokój i cisz a jednocześnie bardzo blisko stąd do centrum miasta

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by cole.gottlieb Pon Kwi 19, 2021 2:42 pm

Zanim podpiszecie umowę sprawdźcie mieszkanie!
cole.gottlieb
cole.gottlieb

Liczba postów : 4
Join date : 19/04/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Sara212 Czw Kwi 22, 2021 4:30 pm

Jeśli poszukujecie mieszkania na zakup to sprawdźcie na oferty na stronie http://orion.lublin.pl/ to najnowsza inwestycja firmy Orion czyli osiedle Koralowe w Lublinie. Sprawdźcie bo ciekawa oferta.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by orenner Wto Kwi 27, 2021 4:53 pm

Kupno mieszkania jest moim marzeniem.

orenner

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2021
Age : 34
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by kassulke.furman Sro Kwi 28, 2021 11:31 am

Zakup mieszkania to poważna decyzja, trzeba się nad tym dobrze zastanowić.
kassulke.furman
kassulke.furman

Liczba postów : 4
Join date : 28/04/2021
Age : 37
Skąd : Kielce

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by czteryduzekaty Sob Cze 12, 2021 12:09 pm

Może ktoś wyrazić opinie nt. domów szeregowych Zawady? Inwestycja jest realizowana w Warszawie na Wilanowie. Zastanawia mnie jakość wykończenia, ktoś się może interesował tym tematem?

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by miko Sro Lut 23, 2022 7:16 am

Kupiliśmy mieszkanie i się tak ogromnie zawiedliśmy, że to aż szkoda mówić. Przede wszystkim mieszkanie kupiliśmy, gdy nie było jeszcze wybudowane, wtedy było w bardzo dobrej cenie, wiec oferta nas mocno skusiła, no i wpadliśmy, bo skończona nieruchomość okazała się kompletną fuszerką. Niedziałające instalacje, super krzywe ściany, tego nie dało się przeoczyć. Deweloper nawet nie chciał słyszeć o odszkodowaniu, ale zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy KOMPENSATA z Rudy Śląskiej. Ich oferta jest kompleksowa, firma działa bardzo dobrze, pracują tam specjaliści w zakresie tego typu spraw. Są skuteczni, dzięki nim wywalczyliśmy odpowiednie odszkodowanie.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by asia92 Sro Lut 23, 2022 2:16 pm

Kupno mieszkania to moim zdaniem zawsze dobra inwestycja.
asia92
asia92

Liczba postów : 4
Join date : 23/02/2022
Age : 33
Skąd : Gdańśk

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Cream Czw Lut 24, 2022 10:08 pm

Długo z małżonką nie mogłem znaleźć odpowiedniego mieszkania. Trafiła na szczęście nam się strona, która zawiera bazę firm z branży nieruchomości. Agencji jest tam w bród. Więc polecam wam wejść na tę stronę https://www.dobre-nieruchomosci.pl/firmy/polska/nieruchomo%C5%9Bci%20-%20kupno%2C%20sprzeda%C5%BC%2C%20wynajem Pozdrawiam.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by kaszubsonkrzys Pon Lut 28, 2022 8:24 pm

Jakby ktoś szukał nowego mieszkania w Lublinie to polecam dewelopera TBV który oferuje mieszkania na sprzedaż Lublin

kaszubsonkrzys

Liczba postów : 1
Join date : 28/02/2022

http://wingfoil.pl/

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by zula Pon Mar 07, 2022 6:59 am

Mnie bardziej interesuje Wrocław a osiedle ATAL City Square może się każdemu spodobać, jest ładne, nowoczesne i położone w atrakcyjnej lokalizacji bo to praktycznie centrum miasta a fajnie jest mieć wszędzie blisko.

zula
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by llo Sro Mar 09, 2022 1:43 pm

My kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego, ale od pierwszego właściciela tego mieszkania, od ludzi, którzy mieszkali tam zaledwie kilka lat. Trafiliśmy naprawdę świetnie, oczywiście było sporo załatwiania, ale to też szybko nam poszło. Skorzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej notariusza Łukasza Górskiego na warszawskiej Woli. Poleciła nam go znajoma i bardzo jesteśmy jej za tę rekomendację wdzięczni, bo to faktycznie dobry, świetnie przygotowany specjalista, Do tego ma korzystne ceny.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Mleczko Wto Mar 22, 2022 11:13 am

Jeśli chodzi o same inwestycje to lepsze zdecydowanie są takie projekty deweloperskie jak https://novafinances.pl/ Smile to pewniejsze moim zdaniem no i nie trzeba aż tyle pieniędzy zainwestować

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Sara212 Wto Mar 22, 2022 12:37 pm

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania, jednak obecne ceny nieruchomości mnie przerażają.

whiteart.pl/folder-reklamowy

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by dont Pon Kwi 11, 2022 1:28 pm

Kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego w zeszłym roku. Inwestycja udana, mieszkamy w nim już ponad pół roku i jesteśmy zadowoleni z tego, jak wygląda, obyło się bez remontu, z metrażu, lokalizacji i ceny oczywiście też. Znaleźliśmy to mieszkanie w ofercie biura pośrednika nieruchomości Jagła Nieruchomości w Bydgoszczy. To jest firma, którą szczerze polecam, nie tylko pomogli nam w wyborze nieruchomości, ale także przy uzyskaniu kredytu i samej przeprowadzce.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Janka23 Wto Kwi 19, 2022 9:02 am

Jak już zakupisz mieszkanie to pamiętaj o ubezpieczeniu i wtedy wykorzystaj taki portal https://superpolisa.pl/partner/hdi/ gdzie ja akurat zamawiałem polisę w HDI do auta. Oczywiście mają wszelkie inne i poznasz nie tylko ich zakres ale stawki co pozwoli ci podjąć decyzję. Na pewno lepiej mieć ubezpieczenia niż potem płakać na rozlanym mlekiem.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by grant.jack Wto Kwi 26, 2022 3:14 pm

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! Very Happy
grant.jack
grant.jack

Liczba postów : 4
Join date : 26/04/2022
Age : 26
Skąd : Kutno

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by motyleczek Czw Cze 23, 2022 10:53 am

Ciekawe jest to, że obecnie ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego są bardzo podobne. Szczególnie jeśli porównalibyśmy mieszkanie z rynku wtórnego w centrum miasta i mieszkanie od dewelopera, zakupione na obrzeżach miasta. Okazuje się, że nowe mieszkanie ma porównywalną cenę: https://omegabuildings.pl/oferta/mieszkaniahttps://omegabuildings.pl/oferta/mieszkania

motyleczek
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 22/04/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by bria.willms Sro Lip 13, 2022 6:42 pm

Hej, ja szukam mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Rozważam różne opcje, ale chyba skupię się na rynku wtórnym. Zainteresowały mnie oferty na tej stronie https://vivainvest.pl/oferty/sprzedaz/mieszkania/rynek-wtorny/warszawa . Korzystał ktoś z usług tego biura nieruchomości i może podzielić się ze mną doświadczeniem? Kompletnie nie znam się na procesie zakupu mieszkania i potrzebuję kogoś kto mnie przez to przeprowadzi.
bria.willms
bria.willms

Liczba postów : 4
Join date : 13/07/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by KasjuszMag Pon Sie 08, 2022 10:17 am

Najlepiej zainwestować w nowe mieszkania w Bydgoszczy. Ja sam kupiłem w nowym budownictwie i bardzo dobrze mi się mieszka.

KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Ewelaa213 Czw Wrz 08, 2022 8:57 am

Ja właśnie zajmuje się kupnem i sprzedażą domów i jak dla mnie super rozwiązaniem jest to aby skorzystać z fotografia wnętrz warszawa O wiele szybciej udawało mi sie wtedy sprzedać daną nieruchomość. Polecam wam zaglądnąć na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą.

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Maruder Wto Gru 06, 2022 10:29 am

Akurat ja jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć dokładnie w jaki sposób możemy bez żadnego problemu sprzedać nasze mieszkanie czy inną nieruchomość. Na pewno bardzo dobrze się współpracuje w tym zakresie z firmą https://skupnieruchomoscidom.pl/skup-nieruchomosci-opinie-jak-wybrac-najlepsza-oferte/ gdyż to właśnie oni bez problemów skupują nieruchomości za gotówkę, co akurat mnie bardzo ucieszyło.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 655
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

kupno mieszkania  Empty Re: kupno mieszkania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach