Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

+3
Margolcia
Karin
Nina83
7 posters

Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Nina83 Pon Mar 28, 2022 9:04 am

Cześć. Mam spory problem i nie wiem jak to rozwiązać. Chcę odejść od męża, nie traktuje dobrze ani mnie, ani dzieci. Do tego dochodzą tematy używek. A ja nie chcę w takich warunkach wychowywać dzieci. Małżonek grozi mi, że jak odejdę to zostanę z niczym. Ja nie pracowałam i faktycznie on zarabiał na wszystko. Ale ja w tym czasie opiekowałam się trójka maluchów. Co robić? Myślicie, że dobry mecenas pomoże to wszystko poukładać?

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Karin Pon Mar 28, 2022 10:26 am

Ratuj siebie i dzieci. W takiej sytuacji rozwód będzie najlepszą opcją. Wiem to z doświadczenia. Też jestem z Gdańska i pomoc uzyskałam w kancelarii mecenasa Michała Mindykowskiego. Bez problemu go znajdziesz. Bardzo pomocny, empatyczny, a do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Margolcia Wto Mar 29, 2022 12:49 pm

Potwierdzam. Świetny mecenas i bardzo fajny człowiek. Ludzki, wszystko wytłumaczy. Myślałam, że mój rozwód będzie trwał miesiącami i że będzie potrzebnych wiele rozpraw. Stanęło na 2 - i na drugiej byłam już rozwiedziona. Więc mecenas Mindykowski to dobra rekomendacja.

Margolcia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 07/02/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Nina83 Sro Mar 30, 2022 10:58 am

Dziękuję. To jest strona jego kancelarii https://www.mindykowski.pl/ ? Chcę dobrze trafić. W ogóle to widziałam, że mecenas ma sporo pozytywnych opinii w sieci. I czuję, że to będzie dobry wybór.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Karin Czw Mar 31, 2022 2:41 pm

Zdecydowanie dobry wybór. Będziesz zadowolona. To jego strona. Napisz maila albo zadzwoń. Umów się na spotkanie. Im szybciej tym lepiej. Powodzenia.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Xawery Sob Kwi 02, 2022 5:44 pm

Niestety ja samych prawników nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jednak całkiem niedawno ja również czytałem na stronie https://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/co-trzeba-brac-pod-uwage-przy-rozwodzie.html co tak naprawdę należy w ogóle wiedzieć na temat samych rozwodów oraz co brać pod uwagę.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by dorothy Pon Gru 19, 2022 8:33 am

może byc pomógł detektyw sopot ? spróbuj skontaktować się z nimi bo działają sprawnie i dyskretnie Smile Według mnie nie ma co czekać z rozwojem sytuacji, lepiej od razu zacząć działać i zbierać dowody Smile

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Janka23 Wto Sty 10, 2023 8:08 pm

Rozwód to ciężkie doświadczenie ale trzeba się do niego odpowiednio przygotować i tu przyda się wsparcie agencji detektywistycznej https://detektyw24.net/ Oni znajdą dowody winy a to przyda się podczas rozpraw. Mogą też pomóc w wielu innych sprawach i warto skorzystać z ich usług.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Maruder Nie Mar 26, 2023 4:24 pm

Kiedy chodzi o takie kwestie to ja przede wszystkim jestem zdania, ze bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć czy warto samemu jest pisać pozew o rozwód. Uważam, że bardzo ciekawie właśnie o tym napisano w artykule https://www.e-kolo.pl/wiadomosci,20107,czy-warto-samemu-pisac-pozew-o-rozwod i jestem zdania, że jak najbardziej bardzo ważną jest to opcją i dobrze ją znać.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny Empty Re: Rozwód - mecenas z Gdańska potrzebny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach