Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spadek - dobry mecenas Gdańsk

+3
latka
Nina83
Karin
7 posters

Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Karin Sro Paź 27, 2021 7:44 am

Cześć, mam do Was istotne dla mnie pytanie o testament. Czy próbowaliście kiedyś podważyć go? W ogóle jest to możliwe, a jeśli tak, to ile taka rozprawa może trwać? Szukam dobrego mecenasa i wiele dobrego przeczytałam o mecenasie Michale Mindykowskim http://www.mindykowski.pl/ . Mieliście może okazję z nim współpracować? Dzięki za info.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 170
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Nina83 Sro Paź 27, 2021 4:11 pm

Hej, korzystałam z pomocy mecenasa Michała Mindykowskiego i polecam Ci go, bo współpraca była udana. Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w kwestii testamentów i spadków. Uważam, że to najlepszy wybór, lepszego nie znajdziesz w całym Trójmieście.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Karin Czw Paź 28, 2021 4:10 pm

A możesz powiedzieć coś więcej na temat współpracy z mecenasem Mindykowskim? Zależy mi na tym, żeby sprawa zakończyła się jak najszybciej, a nie ciągnęła latami. Jak wygląda kontakt z nim? Odpowiada w miarę szybko?

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 170
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Nina83 Czw Paź 28, 2021 5:09 pm

Współpraca jest bardzo przyjemna, bo mecenas Mindykowski jest konkretny i poprowadzi Cię przez całą sprawę, łącznie z formalnościami i dokumentami. Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Kontakt jest sprawny, na pewno będziesz zadowolona.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by latka Nie Lis 21, 2021 7:49 pm

Często bywa tak, że kiedy pojawia się spadek to dopiero zaczynają się problemy. Dużo też o rodzince można się dowiedzieć Wink W moim przypadku brat chciał podważyć testament. Dlatego wolałam skorzystać z pomocy adwokata, do Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski się zgłosiłam. Konkretnie ze Szczecina, ale na Pomorzu też działa i jest właśnie polecany. Bardzo mi pomógł, wszystkim się zajął jak należy.

latka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 08/07/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Anulaa21 Wto Lip 26, 2022 5:39 pm

W pierwszej kolejności warto w ogóle zastanowić się nad tym, co realnie moglibyście zdziałać w Waszym przypadku. Ja uważam, że jeśli chodzi o niektóre rozwiązania, to na pewno wsparcie prawnika byłoby wskazane. Ja zastanawiam się, czy prosto się wypełnia wniosek o zasiedzenie nieruchomości. Co myślicie o takich sprawach urzędowych?

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Maruder Pon Paź 24, 2022 3:41 pm

W sumie ja póki co jeszcze nigdy nie miałem okazji aby skorzystać z takich usług, ale dla mnie bardzo interesującym było to kto może korzystać z mieszkania w przypadku śmierci spadkodawcy. Myślę, że bardzo dobrze na ten temat napisano w https://ewatomala.pl/blog/34-kto-moze-korzystac-z-mieszkania-po-smierci-spadkodawcy/ i w sumie takie porady warto jest zapamiętać.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by wbeszu Nie Gru 31, 2023 10:04 am

Hej, a sprawdzałeś może tę kancelarię https://www.galinski-kleina.pl/sprawy-spadkowe/ ? Wiem, że ta kancelaria zajmuje się szczegółowo kwestiami związanymi z szeroko pojętym prawem spadkowym.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 291
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Sara212 Czw Sty 11, 2024 4:16 pm

Warto korzystac z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z prawem.

Kancelaria Zabrze

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1207
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Spadek - dobry mecenas Gdańsk Empty Re: Spadek - dobry mecenas Gdańsk

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach