Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa i potrzebny sprzet

+42
pumper
jalen.herzog
madzia2
Dorik77
KasjuszMag
Lodzia
mcclure.hazle
grant.jack
okim
rbarton
dont
ivoj
Sara212
miskia13622
Jerry
mycie okien
Andzia
Janka23
ahmad.brekke
qlind
johns.ludie
deckow.coy
jacekk
geoffrey24
dominikmalecki
Kłaczek25
sanford.nina
schimmel.johnson
bartoletti.aliza
slyntt
genesis.abernathy
jayme83
dario67
czteryduzekaty
angus.kris
szykowna
Radzioo
bella88
małaaa
truskaweczka
dougala
Goniaqq
46 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by Goniaqq Czw Mar 01, 2018 3:10 pm

Wszystkie specjalistyczne maszyny i narzędzia możesz śmiało wypożyczyć na stronie http://www.zenitbau.pl/uslugi.php. Wybór jest bardzo duży i jestem pewna, że znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ceny też są korzystne.

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by dougala Pon Lip 29, 2019 1:47 pm

Myślę, że remont, czy nawet budowę domu warto zlecić firmie budowlanej. Oni mają odpowiedni sprzęt, który pozwoli na profesjonalne wykończenie. My niekiedy nie mamy takich narzędzi , które mogą okazać się niezbędne, np. szlifowanie, przecinanie - do tego potrzebna jest dobrej jakości szlifierka z tarczą diamentową https://www.isprzet.pl/pl/akcesoria-tarcze-diamentowe/ . Ja czegoś takiego nie mam, więc myślę, że byłby to dla mnie problem, a tak zrobi to za mnie firma.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by truskaweczka Wto Wrz 17, 2019 11:22 am

A zastanawialiście się już nad ogrodzeniem? Bo słyszałam,że teraz jest bardzo modne stawianie murku oporowego gabinowego. Podobno już są one wykorzystywane w przemyśle do budowania choćby murku odgradzającego domy od ruchliwej drogi. W sumie to bardzo fajne i nowoczesne podejście do ogrodzenia. A poza tym z pewnością takie ogrodzenie przetrwa o wiele dłużej niż jakieś tam zwykłe panele. Zresztą tutaj https://valla.pl/dla-przemyslu/gabionowe-konstrukcje-oporowe/ sami możecie zobaczyć

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by małaaa Czw Paź 31, 2019 9:51 pm

A ja chce postawić taki dom https://www.mgprojekt.com.pl/waski . Co potrzebowałabym ? Czy możecie mi napisać, gdzie kupię sprzęty niezbędne, materiały i wszelkie inne artykuły? No i czy możecie polecić mi jakąś firmę budowlaną, którą macie sprawdzoną?

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by bella88 Nie Cze 21, 2020 8:42 pm

Ok.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by Radzioo Wto Sie 18, 2020 5:10 pm

Jak chcesz wykonać wykopy aby doprowadzić instalacje oraz kanalizacje do swojej budowy to skorzystaj z oferty firmy jaką jest https://fedrecht.pl/ Jest to przedsiebiorstwo które zabezpieczy grodzicami wykop aby nie zawalił się podczas pracy. Jest to sztandarowa sprawa podczas robienia wykopów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Radzioo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 40
Join date : 22/01/2020

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by szykowna Pon Paź 26, 2020 9:48 am

Na pewno na placu budowy przyda wam się agregat prądotwórczy. W końcu trzeba jakoś zasilać wszelkie urządzenia etc. Na stronie  https://akmel.eu/10-agregaty-rolnicze znajdziecie wszelkiego typu agregaty, nawet rolnicze. Także zdecydowanie warto się u nich rozglądnąć.  Bez problemu możecie dokonać zakupu, jak wynająć sprzęt.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by angus.kris Sro Maj 19, 2021 8:04 am

Do stawiania fundamentów budynku, zwłaszcza tych o małej i średniej wielkości, dobrze wykorzystać szalunki ścienne, które są bardzo łatwe w montażu. Dużym plusem tego systemu jest także mała waga płyt. Dzięki stosowaniu takich szalunków i ich dokładnemu dopasowaniu można zyskać dużą oszczędność czasu oraz ponoszonych kosztów, zwłaszcza biorąc pod uwagę tradycyjne deskowanie drewniane.
angus.kris
angus.kris

Liczba postów : 4
Join date : 19/05/2021
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by czteryduzekaty Czw Maj 20, 2021 10:54 pm

Całkiem niedawno kupiłem dom https://cichadolina.pl/ i zastanawiam się nad urządzeniami do kuchni, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki. Możecie wskazać przedmioty, który były kluczowe w Waszym mniemaniu?

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by dario67 Czw Maj 27, 2021 12:28 pm

Taki sprzęt można też bez problemu wynająć, co jest sporym udogodnieniem.
dario67
dario67

Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2021
Age : 38
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by jayme83 Pią Maj 28, 2021 8:28 am

Ostatnio przeprowadzaliśmy remont salonu, ponieważ chcieliśmy wprowadzić trochę nowoczesności. Zdecydowaliśmy się na sufit podwieszany, dlatego wykorzystaliśmy do tego profile stalowe https://stal-jaromin.pl/profile-stalowe/, które dzięki swojej niewielkiej wadze ułatwiły nam pracę. Z reguły wybieram materiały budowlane od sprawdzonych producentów, wówczas mam pewność, że są one dobrej jakości.
jayme83
jayme83

Liczba postów : 4
Join date : 28/05/2021
Age : 34
Skąd : Bieruń

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by genesis.abernathy Pią Maj 28, 2021 2:11 pm

Przy realizowaniu na budowie prac na wysokości zdecydowałem się na wynajem rusztowania w Zielonej Górze. Ofertę znalazłem na stronie tej firmy https://wypozyczalnia-radoxim.pl/sprzedaz/rusztowania/7. Ja wybrałem rusztowania modułowe, jednak firma ma w ofercie także te elewacyjne lub przejezdne, więc można wybrać takie, które są adekwatne do wykonywanych prac. Taki sprzęt na budowie ma duże znaczenie, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo pracowników.
genesis.abernathy
genesis.abernathy

Liczba postów : 4
Join date : 28/05/2021
Age : 38
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by slyntt Pon Maj 31, 2021 11:19 am

Mnie ostatnio zainteresowały przecinarki plazmowe cnc. Mam zamiar sobie taką kupić, ponieważ potrzebujemy tego typu sprzętu do naszej firmy. Znajomy polecił mi markę z Polski: https://martexcnc.pl/przecinarki-plazmowe/ która sama produkuje i tworzy tego typu profesjonalne maszyny i urządzenia. W mojej ocenie warto przyjrzeć się ichniejszej ofercie.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by bartoletti.aliza Pią Cze 04, 2021 9:06 am

Pamiętam jak wyporzyczaliśmy koparkę, 4 dni w tygodniu.
bartoletti.aliza
bartoletti.aliza

Liczba postów : 4
Join date : 04/06/2021
Age : 26
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by schimmel.johnson Wto Sie 24, 2021 4:58 pm

Sprzęt budowlany można wypożyczyć. Jest to bardzo łatwy i przyjemny proces. Sam korzystam z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego z Bielska i jestem bardzo zadowolony. Wypożyczam sprzęt na tyle, na ile chcę. Wszystko jest zawsze bardzo dobrej jakości i działa jak trzeba. Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji najmowanego sprzętu, co jest dużym plusem. Poza tym ceny zależą od długości najmu, więc to też jest dodatkowa zaleta. Co sądzicie o takim wypożyczaniu sprzętu budowlanego? Pozdrawiam! Very Happy
schimmel.johnson
schimmel.johnson

Liczba postów : 4
Join date : 24/08/2021
Age : 26
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by sanford.nina Wto Sie 24, 2021 10:30 pm

Wynajmij również dobrą ekipę budowlaną.
sanford.nina
sanford.nina

Liczba postów : 4
Join date : 24/08/2021
Age : 43
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by Kłaczek25 Pią Wrz 24, 2021 8:14 pm

Jak budujesz dom to przyda ci się oferta tej firmy https://avio-star.pl/o-firmie/ która dostarcza sprzęt ciężki na budowy oraz wykonuje usługi wywozu gruzu. Ty wskazujesz zakres prac a oni je realizują szybko i sprawnie. Dzięki nim budowa będzie posuwać się bez opóźnień i nie przepłacisz.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by dominikmalecki Wto Paź 05, 2021 10:01 am

W razie jakiejkolwiek potrzeby dotyczącej zakupu bądź naprawy sprzęty z zakresu branży przemysłowej, polecam odwiedzić automatyka przemysłowa sklep - AUTOMATIK.

dominikmalecki
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 04/10/2021

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by geoffrey24 Pon Paź 25, 2021 10:21 am

Do budowy domu na pewno niezbędne są wszelkie maszyny takie jak np. koparka. Czasami niestety tego typu sprzęt może ulec awarii, więc warto znać firmy, które oferują w sprzedaży części do koparek volvo. Trzeba jednak pamiętać, aby kupione produkty były dobrej jakości, ponieważ dzięki temu maszyny będą sprawne przez wiele kolejnych lat.
geoffrey24
geoffrey24

Liczba postów : 4
Join date : 25/10/2021
Age : 33
Skąd : Piekoszów

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by jacekk Sro Paź 27, 2021 12:31 pm

Widziałem, że został tutaj poruszony wątek automatyzacji produkcji, a także przyrządów pomiarowych. Korzystając z okazji i tematu dodam w takim razie coś od siebie. Otóż sam niedawno potrzebowałem czujników do swojej firmy. Niestety, jako że zależało mi na bardzo konkretnym rozwiązaniu, to wcale niełatwo było je znaleźć. Chodziło tutaj dokładnie o czujniki temperatury, testery szczelności i jeszcze parę innych rzeczy. W końcu udało mi się trafić na stronę dystrybutora takich przyrządów. Konkretniej rzec ujmując, chodzi mi tutaj dokładnie o ten https://www.test-therm.pl/ adres w internecie. Muszę powiedzieć, że wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli więc także jesteście w takiej sytuacji i potrzebujecie wszelkiego rodzaju czujników, czy też mierników, to warto zajrzeć do nich na stronę. Nie są to rzeczy dostępne wszędzie, więc polecam zapamiętać powyższy adres. Ja już wiem, gdzie się zgłosić, jak będę chciał rozwinąć produkcję w swojej firmie. Przy okazji, może ktoś z was korzysta z podobnych rozwiązań u siebie?

jacekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 22
Join date : 13/09/2021

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by deckow.coy Pon Lis 01, 2021 4:59 pm

Witam, niedawno przeprowadziłem się do nowego domu i bardzo się z tego powodu cieszę. Muszę przyznać, że stresowałem się budową, jednak cały proces ułatwił dobrze wykonany projekt, który udało mi się kupić u sprawdzonej firmy.

____________________

Studio Krajobrazy
deckow.coy
deckow.coy

Liczba postów : 1
Join date : 01/11/2021
Age : 33
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by johns.ludie Sro Lis 03, 2021 2:04 pm

Przede wszystkim zastanawiam się nad potrzebnymi szalunkami systemowymi. Wykonanie szalunków to jeden z kluczowych elementów budowy domu. To właśnie od szalowania zależy bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia prac budowlanych, a także trwałość konstrukcji. Szalunki mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Częstym problemem jest podjęcie decyzji o wyborze najlepszego rozwiązania.
johns.ludie
johns.ludie

Liczba postów : 4
Join date : 03/11/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by qlind Wto Lis 09, 2021 11:15 am

Witam, jeżeli chodzi o budowę domu to ciężko jest wymienić wszystkie niezbędne narzędzia, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Z tego co widzę to nikt jeszcze nie wspomniał o dobrym kleju do płytek ceramicznych i gresowych, które są wykorzystywane w każdym mieszkaniu. Myślę, że warto się w niego zaopatrzyć.
qlind
qlind

Liczba postów : 4
Join date : 09/11/2021
Age : 33
Skąd : Brześć Kujawski

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by ahmad.brekke Pią Lis 26, 2021 9:21 am

Maszyny budowlane można sobie po prostu wynająć.
ahmad.brekke
ahmad.brekke

Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2021
Age : 26
Skąd : Sandomierz

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by Janka23 Czw Gru 02, 2021 12:48 pm

Na budowie to nie tylko potrzebne są narzędzia i maszyny ale także odpowiednie oznaczenie terenu prac tak aby uniknąć wstępu niepowołanych osób czy wypadku. Wszelkie takie produkty w postaci, znaków, słupków, taśm czy ograniczników znajdziesz w tym sklepie https://drogowe.com.pl/kategorie.html Mają niskie ceny, szybką wysyłkę oraz gwarantują jakość zapewnioną certyfikatami.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Budowa i potrzebny sprzet  Empty Re: Budowa i potrzebny sprzet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach