Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ocieplenie domu

+2
bocian
Sara212
6 posters

Go down

Ocieplenie domu  Empty Ocieplenie domu

Pisanie by Sara212 Wto Paź 05, 2021 4:45 pm

Izolacja domu jest bardzo ważną kwestiom. Niewielka ilość wilgoci może sprawić że w pomieszczeniach zacznie pojawiać się grzyb. Polecam Wam system dociepleń , na stronie dowiecie się na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas doboru izolacji.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by bocian Wto Paź 26, 2021 10:19 am

Ja zdecydowałam się na ocieplenie poddasza bo niestety uciekało przez nie całe ciepło w domu. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości styropianu oraz odpowiedniej grubości, nasz problem został zażegnany. Jeśli chcesz, to mogę dać ci namiar na sprawdzoną hurtownię styropianu, gdzie oferują najniższe ceny na rynku.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by Xawery Wto Gru 21, 2021 1:50 pm

Akurat kiedy chcemy robić takie działania to moim zdaniem jak najbardziej jest to coś niezwykle ważnego. Polecam od razu zapoznanie się z fajnym artykułem https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/termomodernizacja-czym-jest-doradzamy-jak-podejsc-do-termomodernizacji-budynku/ aby dowiedzieć się na czym tak w ogóle polega termomodernizacja. Myślę, że dla większości z nas taka wiedza jest czymś bardzo potrzebnym.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by dont Pon Kwi 11, 2022 1:23 pm

U nas ociepleniem profesjonalnie i kompleksowo zajęła się firma DACH-PRO z Białegostoku. Oni ocieplili fundamenty, ściany, elewację, dach, no wszystko, czego tego wymagało. Cenowo taka usługa wyszła korzystnie, firma rzetelnie wykonała swoje zlecenie, bardzo dobrze im to wyszło. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, naprawdę porządnie wykonali swoje usługi, są godni polecenia.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by Wariux Pią Kwi 22, 2022 9:34 pm

A tę firmę znacie https://www.amitec.com.pl/ ? Sami produkują styropian, dlatego mają konkurencyjne ceny i dzięki czemu panują nad jego jakością. Zajmują się też przy tym profesjonalnym montażem

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by macejkovic.jalen Nie Kwi 24, 2022 10:01 pm

A znacie kogoś z okolic Łodzi, kto zajmuje się docieplaniem budynków? Smile

macejkovic.jalen

Liczba postów : 4
Join date : 24/04/2022
Age : 33
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by bocian Pią Kwi 14, 2023 6:25 am

Zastanawiam się właśnie nad tym, czym najlepiej ocieplić ściany? Zrobiłem mały reserach i wiele osób poleca piankę PUR. Mam nawet namiar na firmę https://echo-therm.pl/ocieplenie-scian-pianka.html która podejmuje się montażu. Dajcie znać, czy mieliście już z nią do czynienia?

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Ocieplenie domu  Empty Re: Ocieplenie domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach