Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gotowanie w domu

+16
crooks.rachael
pawel87
IngaIguana
Lodzia
trycia.dach
amohr
Zen
kalcyt
slyntt
mcglynn.lew
Janka23
normi
grutherford
lewis.jacobs
Kłaczek25
Sara212
20 posters

Go down

Gotowanie w domu Empty Gotowanie w domu

Pisanie by Sara212 Czw Wrz 23, 2021 10:18 am

Jak często gotujecie w domu i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.ebrodnica.pl/zdrowie-i-uroda/11109-na-co-zwrocic-uwage-kupujac-lososia.html , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący wyboru łososia podczas zakupów. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1194
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Kłaczek25 Czw Lis 25, 2021 7:50 pm

Raczej większość potraw które tworzymy w naszej kuchni nie obędzie się bez oleju rzepakowego o którym więcej informacji znajdziesz w sieci. Nie tylko jest to ciekawa baza wiedzy ale także książka kucharska gdzie znajdziesz ciekawe przepisy w których możesz wykorzystać właśnie olej rzepakowy. Poświęć chwilę jeśli interesujesz się gotowaniem.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by lewis.jacobs Pią Gru 03, 2021 2:35 pm

Garnek to jedno z podstawowych naczyń do przygotowania posiłku. Ugotujesz w nim zupę, kaszę i makaron, przyrządzisz bulion mięsny i zdrowe potrawy. Jeżeli szukasz solidnych, a w dodatku estetycznych naczyń, powinna zainteresować Cię oferta Zwieger.


_________________________
Garnki w nowoczesnej kuchni
lewis.jacobs
lewis.jacobs

Liczba postów : 1
Join date : 03/12/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by grutherford Nie Gru 05, 2021 11:35 am

Ja uwielbiam gotować i robię to praktycznie codziennie. Póki co jestem na urlopie macierzyńskim więc od poniedziałku do soboty jest jakiś pyszny obiad Smile A w niedziele bywa różnie - albo idziemy zjeść na mieście, albo gotuje mąż, albo gotujemy oboje z mężem Smile
grutherford
grutherford

Liczba postów : 4
Join date : 05/12/2021
Age : 34
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by normi Pon Maj 23, 2022 10:22 am

Wiecie może jak w praktyce sprawdzają się takie garnki aluminiowe: https://tadar.pl/kategoria/garnki-aluminiowe Czytałam o nich dużo dobrego i zastanawiam się, czy nie wymienić swoich stalowych na takie.

normi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Janka23 Wto Cze 14, 2022 9:24 pm

Gotowanie w domu to może być przyjemność zwłaszcza jeśli skorzystasz z przepisów na tej witrynie https://best-market.pl/blog/smazone-kabaczki-letni-przysmak-z-ukrainy/ Dodatkowo masz możliwość zakupu produktów pochodzących ze wschodu w tym produktów potrzebnych na przepisy zawarte na ich witrynie.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by mcglynn.lew Czw Cze 16, 2022 4:51 am

Bardzo nie lubię gotować. Mam za to zamówiony catering, więc posiłki jem zdrowe i zbilansowane.
mcglynn.lew
mcglynn.lew

Liczba postów : 4
Join date : 16/06/2022
Age : 35
Skąd : Pabianice

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by slyntt Czw Lip 28, 2022 12:25 pm

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę, ze warto stawiać na olej rzepakowy, jeżeli zastanawiacie się jaki olej do smażenia będzie najlepszym wyborem. Na stronie portalu olejrzepakowy.pl można przeczytać na ten temat wiele ciekawych treści, wiec polecam tam zerknać.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by kalcyt Wto Sie 30, 2022 8:28 am

Sara212 napisał:Jak często gotujecie w domu i dlaczego?

Na pewno zaczęłam częściej gotować, odkąd dostałam w prezencie smeg mikser planetarny - bardzo fajny "wynalazek", pomocny i motywujący Wink

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 310
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Zen Pią Wrz 09, 2022 4:34 pm

Gotowanie we własnym zakresie to z pewnością źródło wielkiej satysfakcji. Wiele osób nie zdaje sobie jeszcze sprawy jak szybko można się nauczyć gotować. Wszystko za sprawą dostępnych za darmo w internecie porad czy nawet kursów. Zobaczcie jakie znakomitości ze świata kuchni prowadzą swoje blogi, wiedzę można czerpać od nich pełnymi garściami. Oczywiście nie zaczynajmy swojej przygody od jakichś skomplikowanych przepisów nad którym trzeba spędzić długie godziny. Najoptymalniejsze będą te prostsze typu - https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka-ziemniaczana-z-ziolami ponieważ nabierzemy pewności w swoje umiejętności jak przygotujemy ich kilka. Dopiero wtedy zwiększajmy poziom trudności.


Ostatnio zmieniony przez Zen dnia Pon Wrz 19, 2022 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zen
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 21/10/2020

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by amohr Pią Wrz 09, 2022 6:32 pm

Pomimo braku czasu to z narzeczonym gotujemy sami. Raz, dwa razy w miesiącu coś zamówimy albo gdzieś pójdziemy.

amohr

Liczba postów : 4
Join date : 09/09/2022
Age : 30

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by trycia.dach Sob Wrz 10, 2022 10:55 am

Gotuję w domu dlatego, że w nim mieszkam

trycia.dach

Liczba postów : 4
Join date : 10/09/2022
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Lodzia Pon Wrz 19, 2022 3:19 pm

Ja gotuję wyłącznie w domu, a jeśli chodzi o jedzenie na mieście to uskuteczniamy je z rodzinką niezwykle rzadko. Najbardziej uwielbiają jak przyrządzam dania z wyrobami mięsnymi, które są z oferty Zakładów Mięsnych Karol. Uważa, że faktycznie są wyborne i zawsze pachną świeżością.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by IngaIguana Czw Wrz 22, 2022 1:31 pm

Często, ale wolę piec ciasta i tory i zawsze pomaga mi w tym ta łopatka

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by pawel87 Czw Wrz 29, 2022 6:46 pm

Gotując w domu chcemy aby przygotowywane dania były zdrowe i szybko można było je przygotować. Na stronie https://artmankiszonki.pl/pl/c/Zurki-i-barszcze-biale/12 możecie zapoznać się z ofertą żurków i barszczy białych, które są pyszne, a ich gotowanie zajmuje bardzo mało czasu. W ofercie sklepu znajdziecie również różnego rodzaju kiszonki np. ogórki kiszone.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Sara212 Pią Wrz 30, 2022 7:49 am

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://balkanynatalerzu.pl/ , na której znajdziecie wszelkie porady oraz przepisy związane z kuchnią bałkańską. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1194
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by crooks.rachael Pią Wrz 30, 2022 10:08 am

Też lubię gotować.
crooks.rachael
crooks.rachael

Liczba postów : 4
Join date : 30/09/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by kalcyt Pon Paź 17, 2022 5:32 pm

Często robię to, co akurat mam "pod ręką" - mięso, warzywa, makaron itp. - wszystko do wok żeliwny i mam super potrawę.

kalcyt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 310
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by vledner Wto Paź 18, 2022 1:27 pm

Rzadko gotuję w domu.
vledner
vledner

Liczba postów : 4
Join date : 18/10/2022
Age : 24
Skąd : Babice Nowe

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Koral Wto Paź 25, 2022 6:56 pm

Przegotowywanie potraw to łatwa i przyjemna sprawa zwłaszcza jak masz w kuchni funkcjonalny i nowoczesny sprzęt, który ci to ułatwia. Jeżeli właśnie takiego szukasz zobacz ofertę polskiego producenta Solgaz https://solgaz.eu. Sprzęt pierwsza klasa, oszczędny i wykończony z dbałością o każdy detal.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by madmax Pon Paź 30, 2023 7:55 pm

Korzystam z Thermomixa, więc gotowanie jest dla mnie bardzo przyjemne, nie muszę poświęcać tyle czasu co kiedyś, a potrawy są smaczne i zdrowe. Znalazłam ostatnio bardzo fajne dodatki do Thermomixa produkowane przez firmę CucinaOra, które jeszcze bardziej zwiększyły możliwości tego sprzętu. Zajrzyjcie sobie na stronę https://cucinaora.com/ i jeśli również używacie tego sprzętu, z pewnością Wam się spodobają.
madmax
madmax
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 61
Join date : 01/09/2021

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by rollo Pon Lis 13, 2023 6:54 pm

Przeważnie sami gotujemy w domu posiłki, jednak często korzystamy z dobrych, sprawdzonych i wygodnych rozwiązań, które pozwalają nam zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniążki. Jednym z przykładów jak zjeść zdrowo i niedrogo bez ogromnego nakładu czasu i pracy są dostępne na stronie https://eterno.pl/ firmy Eterno bardzo smaczne i zdrowe przetwory z warzyw i owoców. Podczas śniadań i kolacji są wręcz nieocenione.
rollo
rollo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 22/11/2022

Powrót do góry Go down

Gotowanie w domu Empty Re: Gotowanie w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach