Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brama wjazdowa

+4
dana
Jerry
gibson.hester
Sara212
8 posters

Go down

Brama wjazdowa Empty Brama wjazdowa

Pisanie by Sara212 Pon Wrz 27, 2021 6:16 pm

Poszukujecie bramy która wpasuję się budownictwo nowoczesne? Polecam Wam bramy dwuskrzydłowe z furtką , na stronie znajdziecie wiele ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Możecie również wybrać kolor który przypadnie Wam do gustu. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by gibson.hester Sro Wrz 29, 2021 11:57 am

Czy komuś z Was zepsuła się brama automatyczna?
gibson.hester
gibson.hester

Liczba postów : 4
Join date : 29/09/2021
Age : 33
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Jerry Nie Paź 24, 2021 10:49 am

No właśnie u mnie brama padła, nie chce się kompletnie przesuwać, tylko kłopot z nią. Na szczęście kolega doradził mi, abym kupiła tutaj https://www.prog-greg.pl/ wózki do bram przesuwnych 80x80x5 i dzięki temu mam nadzieję nie będę musiała kupować nowej bramy. Jeszcze dziś zamówię.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by dana Sro Sty 12, 2022 8:59 pm

Dzięki temu, że zdecydowałam się na firmę Joniec to wszystko u nich zamówiłam co potrzebowałam. A konkretnie bramę przesuwną panelową, furtkę oraz ogrodzenie, w którym też są przęsła panelowe. W całości super to wygląda, wszystko się idealnie zgrywa ze sobą. Postawiłam na sprawdzoną firmę, która od lat jest na rynku.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Cream Wto Mar 15, 2022 8:05 pm

Co do fajnie zaprojektowanej bramy, to polecam produkty marki Hörmann. Można u nich przebierać w produktach, bo mają modele bardzo różne, ja mam segmentową z pilotem i bardzo sobie chwalę. Zamówiłem u ich dystrybutora w firmie ELKO z Kalisza https://elko.kalisz.pl/produkty/bramy-garazowe/bramy-garazowe-segmentowe.html Zdecydowanie ich polecam. Doradzą w wyborze i poinstruują w odpowiednim użytkowaniu.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by okim Sro Mar 30, 2022 8:50 am

Mamy bramę przesuwną z bardzo dobrą automatyką. Kupiliśmy ją z firmy Krysta w Piasecznie, oni mają wiele różnych produktów wysokiej jakości. Opłaca się u nich zaopatrzyć, w automatykę, która jest faktycznie odpowiednio wykonana i sprawna. Cenowo ten zakup jest korzystny, firma ma doświadczenie w branży, mogę ją szczerze polecić.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by sywi Czw Sie 11, 2022 2:57 pm

Według mnie wybór bram jest ogromny, sam jakiś czas temu szukałem odpowiedniej do ogrodzenia i udało mi się ostatecznie kupić w firmie https://polbram.eu/ Jak dla mnie brama solidna i do tego jej cena nie wysoka, je jestem zadowolony z wyboru.

sywi
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Jędrzej4 Sro Lut 22, 2023 9:36 am

Ja uważam, że w takich tematach jednak zawsze warto stawiać na wykorzystanie jak najskuteczniejszych rozwiązań. Na blogu https://www.bramtech.com.pl/blog/jak-dopasowac-brame-garazowa-segmentowa-do-stylu-domu opisane są bramy garażowe segmentowe. Zastanawiam się, jakie podejście do doboru takich materiałów byłoby najkorzystniejsze. Jak uważacie?

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach