Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brama wjazdowa

+5
sylvia.nader
slyntt
Mindi
uhane
Goniaqq
9 posters

Go down

Brama wjazdowa  Empty Brama wjazdowa

Pisanie by Goniaqq Czw Gru 06, 2018 11:18 am

Wcześniej nie zadawałm sobie sprawy z tego jak trudny bedzie to wybór gdy będe chciala zamontowac u siebie brame wjazdową. Teraz gdy bliżej poznaje temat, zdaje sobie sprawę z tego jak duży jest wybór i nie wiem na co się zdecydowac. Z wszystkich dostępnych rodzai zainteresowały mnie bramy wjazdowe skrzydłowe regulazaun.pl . Myślicie, że bedzie to dobry wybór?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by uhane Sro Kwi 07, 2021 2:14 pm

Myślałem nad wykorzystaniem blachy z otworami do wykonania bramy wjazdowej. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Blachy te są przeważnie wytwarzane z bardzo dobrych materiałów, co wpływa na ich trwałość oraz nierdzewność. Myślę, że brama oraz takie samo ogrodzenie będą się naprawdę dobrze prezentować.
uhane
uhane

Liczba postów : 4
Join date : 07/04/2021
Age : 39
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Mindi Pon Maj 10, 2021 9:53 pm

No nie jest to łatwy wybór, sama niedawno robiłam u siebie całe ogrodzenie i długo zastanawiałam się co wybrać. Ostatecznie padło na połączenie drewna i kamienia, możesz też to wziąć pod uwagę bo wygląda super Very Happy Dodatkowo pomyśl nad zamontowaniem domofonu, ja u siebie mam domofon aco, koszt nie był duży, a komfort jest ogromny.

Mindi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 16/06/2020

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by slyntt Pią Cze 04, 2021 12:25 pm

Witam, która firma oferuje najlepszą jakość bramy? Muszę kupić bramę, jednak jest to temat całkiem mi obcy. Nie znam się na rodzajach bram, dlatego liczę na fachowców, którzy doradzą mi najlepszy wybór. Ponoć tutaj: https://www.systemo.eu/oferta/bramy-garazowe/ kupię coś dobrego. Co myślicie?

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by sylvia.nader Wto Cze 08, 2021 8:31 am

Ja wybierając materiał do bramy wjazdowej długo się zastanawiałam. Nie wiedziałam, co wybrać, a szukałam czegoś trwałego i niezniszczalnego. No i chciałam też postawić na bezpieczeństwo, bo brama ma przecież chronić nasz dom Wink No i wtedy natknęłam się taki materiał, jak różnego rodzaju blachy https://www.stal-jaromin.pl/blachy i postanowiłam u siebie zamontować solidną bramę ogrodzeniową z blachy ryflowanej (taka mi się najbardziej spodobała wizualnie)! Z czasem, myślę że to było genialne rozwiązanie. Może u ciebie też się sprawdzi


Ostatnio zmieniony przez sylvia.nader dnia Czw Cze 10, 2021 5:56 pm, w całości zmieniany 4 razy
sylvia.nader
sylvia.nader

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 25
Skąd : Bieruń

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by gsauer Wto Cze 08, 2021 1:15 pm

Ja taką bramę lubię w ciemnych kolorach.
gsauer
gsauer

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Jędrzej4 Pią Mar 24, 2023 8:16 am

Tylko że jeśli chodzi o takie zagadnienia, to przecież dzisiaj można podchodzić do tematu na różne sposoby. Warto poszukać inspiracji w internecie. Na stronie https://www.bramtech.com.pl/ widziałem rózne propozycje. A w jaki sposób Wy zorganizowaliscie takie rzeczy u siebie na obiekcie?

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by pearl90 Pią Mar 24, 2023 9:44 am

Gdzie zamówię automatyczną bramę?
pearl90
pearl90

Liczba postów : 4
Join date : 24/03/2023

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Sara212 Wto Mar 28, 2023 5:29 pm

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.novoferm.pl , na której znajdziecie ofertę firmy Novoferm, która specjalizuje się w produkcji bram oraz drzwi dla przemysłu oraz budynków rodzinnych. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Brama wjazdowa  Empty Re: Brama wjazdowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach