Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moje mieszkanie

+58
ważniak
oleuschke
bako
Jędrzej4
Mateusz Garncarczyk
wankunding
Lodzia
pconroy
rollo
madzia2
ernser.dulce
dougala
sofia11
ldietrich
eparker
dorothy
Ewelaa213
rboyle
tawok98
zula
olcia
hschmitt
motyleczek
okim
Mleczko
llo
dana
bocian
miko
Concept
Andzia
KewinKazmierczak
Kamilos77
quitzon.bethel
slyntt
dominikmalecki
Kłaczek25
ken.rau
jarek00520
Jerry
ferry.keon
juliana.dibbert
rjacobs
iga22
Sara212
uraula
obechtelar
lkshlerin
mckenna45
savanna28
Radzioo
kasia17
Anulaa21
bella88
szykowna
koalia
małaaa
Nesta
62 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by dominikmalecki Wto Paź 05, 2021 10:15 am

Czy wy też zamawialiście podłogi Lublin u danej firmy, czy decydowaliście się na indywidualny projekt u fachowca?

dominikmalecki
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 04/10/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by slyntt Czw Paź 21, 2021 8:13 am

Smile Smile Smile


Ostatnio zmieniony przez slyntt dnia Wto Cze 14, 2022 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by quitzon.bethel Sro Paź 27, 2021 9:58 pm

Tak, ja mam swoje mieszkanie. Pozdrawiam! Very Happy
quitzon.bethel
quitzon.bethel

Liczba postów : 4
Join date : 27/10/2021
Age : 26
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Kamilos77 Czw Lis 18, 2021 4:08 am

Moim zdaniem, dobrze aby przy zakupie mieszkania pomógł niezależny doradca kredytowy . Pomoże on znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Jak przymierzaliśmy się z żoną do zakupu mieszkania, to dzięki pomocy naszego doradcy kredyt okazał się o kilka tysięcy złotych tańszy, niż w przypadku jakbyśmy sami go ogarniali.

Kamilos77
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 29/08/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by iga22 Wto Lis 23, 2021 11:34 am

To prawda, doradca może się przydać. Teraz moim zdaniem najbardziej opłaca się kupować apartamenty inwestycyjne w Trójmieście na osiedlu Modern Tower, takie z widokiem na zatokę bo osiedle jest położone bardzo blisko morza, takie mieszkanie zawsze będzie się cieszyło ogromnym powodzeniem wśród najemców

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by KewinKazmierczak Sob Gru 04, 2021 3:39 pm

Można t o na spokojnie przemyśleć - http://elitarnemeble.pl/. Szczególnie że daje to mnóstwo fajnych inspiracji do jeszcze lepszego miejsca pod wypoczynek.

KewinKazmierczak

Liczba postów : 5
Join date : 12/12/2020

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Kłaczek25 Czw Gru 16, 2021 6:17 pm

Ja remonty odkładam na bok ze względu na panującą drożyznę. Jedynie co nie czeka w starym roku to wymiana wodomierzy we wspólnocie mieszkaniowej Jak sytuacja się uspokoi to wezmę się za porządny remont a do tego czasu nie mam zamiaru niczego zaczynać.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Jerry Sob Gru 18, 2021 5:17 pm

Jak u Was z ubezpieczeniem mieszkania? Zauważyłam, że ludzie najczęściej ubezpieczają domy czy mieszkania dopiero, kiedy im się coś niemiłego przydarzy. Taki Polak mądry po szkodzie. Przyjrzyjcie się tej ofercie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm Nie jest droga, każdego na nią stać, i jaki spokój można dzięki temu mieć.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Anulaa21 Wto Sty 25, 2022 8:29 pm

Ja zastanawiam się nad tym, w jaki sposób dzisiaj można sprzedać najszybciej mieszkanie. Różne sytuacje się zdarzają, dlatego też zastanawiam się, co faktycznie mogłoby okazać się w tym przypadku najkorzystniejsze. Trochę na ten temat czytałam i trafiłam na informacje odnośnie tego, jak sprawdzić by się mógł skup nieruchomości Wrocław. Co sądzicie na temat takiej opcji?

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Andzia Sro Sty 26, 2022 2:15 pm

Polecam dla aranżujących mieszkanie nowoczesne grafiki 53x43. https://galeriawchmurach.pl/obrazy-skandynawskie-nowoczesne-ekskluzywne,26.html

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Andzia Pon Lut 21, 2022 9:58 am

Dla szukających mieszkania na wynajem, bądź chcących zakupic własne polecam skorzystać z opcji, jaką dają gotowce inwestycyjne. To bardzo praktyczna opcja, zawierająca wszystkie oferty w jednym miesjcu. Obsługa kompetentna i znająca się w temacie.

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Concept Wto Lut 22, 2022 7:50 pm

Zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Ja tak zrobiłam, dzięki temu mój dom wygląda przepięknie, a na dodatek stał się praktyczny. Tę świetną robotę wykonała mi Pani Agnieszki Dworzyńskiej z projektowni HOME STAGING w Elblągu https://homestagingelblag.pl/1,ARANZACJA-WNETRZ-ELBLAG Polecam ją bez zająknięcia.

Concept
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by miko Pią Lut 25, 2022 6:58 am

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim, no i czekało nas w nim bardzo dużo pracy. Wykończeniem wnętrz zajęła się u nas firma TYNKPOL z Tążew. Oni świetnie się spisali, do zlecenia podeszli profesjonalnie, mają bardzo dobre ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Terminowo wykonali wszystkie prace, bez problemu się z nimi dogadaliśmy.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by bocian Nie Lut 27, 2022 7:45 pm

Słuchajcie, a gdzie szukaliście ofert mieszkaniowych? Macie do polecenia sprawdzone biura nieruchomości? Nie ukrywam, że mnie w oko wpadła oferta https://estatestreet.pl/ Jest to biuro nieruchomości z Krakowa, które ma bardzo dobre opinie w sieci.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by dana Sro Mar 09, 2022 10:31 pm

Nie mogłam się doczekać aż będę mieć własne mieszkanko. Nieco później niż wstępnie planowałam, ale udało mi się kupić kawalerkę w Warszawie. Znajomy znajomych akurat sprzedawał, dobrze się złożyło. Dobrze mi się mieszka, już się przyzwyczaiłam. To moje osiedle jest zarządzane przez bardzo dobrą i profesjonalną firmę Per modum. Można się o tym przekonać na co dzień, bezproblemowo się mieszka.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by llo Pon Mar 21, 2022 12:44 pm

U mnie w mieszkaniu był straszny problem z wilgocią. Pochłaniacze, takie małe, nic nie dawały, wiec kupiliśmy osuszacz powietrza, który w końcu odpowiednio zadziałał. Znaleźliśmy go w ofercie firmy AIRCOOL z Wałbrzycha, którą gorąco polecam. Warto skorzystać z ich usług, mają atrakcyjne ceny, no i wysokiej jakości produkty, nasz osuszacz doskonale nam się sprawdza.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Mleczko Wto Mar 22, 2022 11:24 am

Teraz nie tylko warto mieć swoje mieszkanie ale jeszcze inwestować w nieruchomości. Nie trzeba kupować mieszkań bo można też wybrać takie projekty deweloperskie https://novafinances.pl/

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by okim Sro Mar 30, 2022 9:01 am

W naszym przypadku mieliśmy już własne mieszkanie, ale było za małe na naszą rodzinę, wiec szukaliśmy czegoś większego. Nowe mieszkanie znaleźliśmy w ofercie biura nieruchomości Kosicki z Kłodzka. Ich pośrednik nieruchomości pomógł nam znaleźć idealną nieruchomość dla nas, no i później skorzystaliśmy także z ich usług podczas sprzedaży naszego poprzedniego mieszkania. Znają się na wykonywanej pracy, mają korzystne ceny usług.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by motyleczek Pią Kwi 22, 2022 10:10 am

Ja jestem pod wrażeniem strony https://kimorent.pl/. Mają bardzo przejrzystą ofertę cenową wynajmu mieszkań. A mieszkania wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt AGD oraz umeblowane. Dzięki temu, nie ma już potrzeby myśleć o jakimkolwiek remoncie, tylko wprowadzamy się na czyściutkie, gotowe, wyremontowane mieszkanie.

motyleczek
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 22/04/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by hschmitt Pią Maj 06, 2022 3:54 am

Mnie to interesowałoby najbardziej mieszkanie w Warszawie. Nie mieszkam tu na co dzień, ale mam pewną kwotę, którą mogę zainwestować w nieruchomości pod wynajem. Tanie mieszkanie można kupić nawet w Warszawie ( tutaj jest trochę o tym napisane: https://www.ekologia.pl/dom-i-ogrod/ekologiczny-dom/tanie-mieszkanie-w-warszawie-czy-to-mozliwe,28869.html ) . Jak się chce, to wszystko się da. Trzeba tylko podejść do tego w miarę odpowiednio Smile
hschmitt
hschmitt

Liczba postów : 4
Join date : 06/05/2022
Age : 35
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Sara212 Sro Maj 18, 2022 10:30 am

W każdym mieszkanie powinny znaleźć się woreczki strunowe. Jakiś czas temu trafiłem na artykuł https://zwierciadlo.pl/lifestyle/525180,1,10-praktycznych-zastosowan-dla-woreczkow-strunowych.read , zawiera on wiele informacji odnośnie praktycznego zastosowania woreczków. Nie zdawałem sobie sprawy jak w wielu sytuacjach mogą się przydać woreczki strunowe.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by olcia Czw Maj 26, 2022 5:56 am

Ja lubię połączenie praktyczności z fajnym designem. I tak też na przykład zdecydowałam się na montaż plis okiennych Nafi w oknach. One są mega wygodne w użytkowaniu, a do tego wystarczy je przetrzeć z kurzu i po sprawie. O wiele mniej roboty niż przy firankach i zasłonach.

olcia

Liczba postów : 3
Join date : 26/05/2022

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by bocian Pon Maj 30, 2022 8:16 pm

Jeżeli zastanawiasz się poważnie nad sprzedażą mieszkania, to zdecydowanie warto zglosić się do firmy https://royse.pl/szybka-sprzedaz-mieszkania-trojmiasto/ która ma duże doświadczenie w tym temacie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by zula Pon Cze 06, 2022 8:28 am

Myślę że bardzo ciekawym osiedlem jeśli chodzi o Trójmiasto jest osiedle Przystań Jasień, będzie to kilka niskich budynków, a na mieszkańców czekać będzie garaż podziemny oraz parking naziemny.Mieszkańcy mogą też liczyć na plac zabaw dla dzieci oraz siłownię zewnętrzną.

zula
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Anulaa21 Pią Cze 10, 2022 8:11 pm

Moim zdaniem warto zawsze sięgać po takie działania, które realnie poprawią Waszą sytuację. Ja czuję, że dzisiaj jest tyle różnych możliwości, że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Ciekawi mnie, czy na przykład skup nieruchomości Wrocław będzie tutaj dobrą opcją. Co myślicie?

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Moje mieszkanie - Page 2 Empty Re: Moje mieszkanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach