Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie od dewelopera

+33
Andzia
cartwright.coralie
Mleczko
von.dominique
llo
keaton.muller
boyle.larissa
cordelia40
kozey.janie
Sara212
danka58
mertz.thurman
oliwia
quitzon.bethel
dominikmalecki
jacekk
schaden.bernadine
rjacobs
iga22
spacerowicz
bocian
gerardo.bauch
obechtelar
truskaweczka
savanna28
Radzioo
binlin
Anulaa21
szykowna
inha
dougala
slyntt
Nesta
37 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Mieszkanie od dewelopera Empty Mieszkanie od dewelopera

Pisanie by Nesta Sro Lut 24, 2016 7:12 pm

Kupowaliście moze mieszkanie od dewelopera? Moja znajoma poszukuje mieszkania w okolicy Torunia. Troche pomagam jej w tych poszukiwaniach i z takich bardziej sprawdzonych osób , ja znalazłam ta firmę http://www.renova.pl/. Mi ich oferty wydają się bardzo ciekawe.

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera Empty Re: Mieszkanie od dewelopera

Pisanie by slyntt Sro Lip 03, 2019 8:13 am

A co jeśli odkryjecie jakieś wady, tuż po zakupie nowego mieszkania od dewelopera? Tutaj: https://www.profitdevelopment.com.pl/blog/26-warto-wiedziec/65-warto-wiedziec-kiedy-deweloper-odpowiada-za-wady-budynku możecie przeczytać na ten temat trochę więcej. Z tego co się dowiedziałam, to deweloperów obowiązuje rękojmia. Przez rękojmię rozumie się odpowiedzialność sprzedawcy względem kupującego, za wady zarówno fizyczne, jak i prawne towaru.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Pisanie by dougala Sro Sie 14, 2019 4:26 pm

A w życiu. Jeśli miałbym zmieniać adres, to tylko na adres domowy, nie mieszkaniowy. Czyli dom. Właściwie to już mamy plany z żoną co do tego, musimy się tylko jeszcze troszkę pieniędzy nazbierać. Ale projekt już tu http://www.mgprojekt.com.pl/ kupimy, bo przecież mają promocję sierpniową na nie.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 88

Powrót do góry Go down

Pisanie by inha Czw Paź 24, 2019 1:34 pm

Nie dalej jak miesiąc temu kupiliśmy mieszkanie od dewelopera, ale w Krakowie. W zasadzie długo się nie zastanawialiśmy, gdyż ta http://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3 inwestycja była nam od bardzo dawna znana. Dużo się o niej mówiło w naszych kręgach. Mamy mieszkanie 3-pokojowe, przy ul. Dobrego Pasterza, niedaleko do centrum czy szkół. Odliczam dni do odebrania kluczy Wink .

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by slyntt Nie Sie 23, 2020 1:25 pm

Dobry deweloper to podstawa w wyborze mieszkania. Moja przyjaciółka ostatnio podjęła decyzję z mężem o zakupie nowego mieszkania i wybrali ofertę mieszkanie w Warszawie od https://slawbud.pl . Póki co są bardzo zadowoleni.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Powrót do góry Go down

Pisanie by szykowna Pon Lis 02, 2020 5:10 am

Jak szukacie dla siebie mieszkania, czy domu, to najlepiej zgłosić się do biura nieruchomości remax-gold.pl . W końcu, kto wam nie pomoże jak właśnie oni? Oni doskonale znają się na nieruchomościach i doskonale wiedzą jakie potrzeby mają ludzie względem ich. Także zawsze ich oferta jest korzystna.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Pisanie by Anulaa21 Sro Lut 03, 2021 11:06 am

Najważniejsze to mieć pewność co do tego, w jaki sposób dzisiaj faktycznie możecie podchodzić do tematów związanych z nabyciem takich nieruchomości. Z całą pewnością mogę Wam zasugerować, byście już teraz sprawdzili to biuro nieruchomosci krakow https://nestate.pl/ i bliżej poznali jego ofertę. Myślę, że może okazać się to szczególnie korzystne pod kątem rentowności danej inwestycji.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by binlin Sob Lut 13, 2021 1:38 pm

Kupując mieszkanie od dewelopera moim daniem koniecznie trzeba skorzystać z pomocy fachowca przy odbiorze, natomiast do analizy dokumentów niezbędna jest odpowiednia kancelaria adwokacka

binlin

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Radzioo Wto Mar 09, 2021 12:19 pm

Według mnie kupowanie mieszkań od deweloperów to najkorzystniejszy sposób na posiadanie własnych 4 scian. Na stronach takich jak https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-glowackiego/ Znajdziesz naprawdę ciekawe inwestycję w bardzo dobrych lokalizacjach. Są to mieszkania nowe świeżo skończone, a niektóre wciąż się budują

Radzioo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by savanna28 Pon Mar 15, 2021 11:46 am

Bardzo ważne jest to, aby dokładnie sprawdzić opinie o wybranym deweloperze.
savanna28
savanna28

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Pisanie by truskaweczka Pon Maj 10, 2021 6:41 am

Otóż właśnie to. Od jakiegoś czasu poszukujemy mieszkania ale nie koniecznie w samym centrum miasta. Dlatego też teraz rozważamy zakup od dewelopera. W tym celu zaczęliśmy przeglądać różnego rodzaju oferty i między innymi natrafiliśmy na mieszkania eurostyl.com.pl które bardzo nam się spodobały. A to dlatego, że są bardzo przestronne i w pięknym miejscu położone.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186

Powrót do góry Go down

Pisanie by obechtelar Wto Maj 25, 2021 2:35 pm

Mieszkania w standardzie deweloperskim to dobry wybór, jednak trzeba je wcześniej dokładnie sprawdzić.
obechtelar
obechtelar

Powrót do góry Go down

Pisanie by gerardo.bauch Sro Maj 26, 2021 1:34 pm

Jeśli decydujemy się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, najpewniej będziemy mieć okazję, aby wybierać spośród wielu wolnych lokali czy różnych inwestycji, co jest sporym udogodnieniem.

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by bocian Pon Cze 28, 2021 11:19 am

Obecnie nie brakuje ofert na mieszkania deweloperskie, więc myślę że każdy jest w stanie znaleźć coś według swoich oczekiwań i preferencji. Jeśli zależy wam na nowoczesnym mieszkaniu w Warszawie, to zdecydowanie powinniście sprawdzić ofertę tego dewelopera: asbud.com Kilku moich znajomych zdecydowało się na zakup mieszkania na jednym z jego osiedli i są bardzo zadowoleni. Różne opinie i historie się słyszy na temat deweloperów, ale oni nie mają żadnych zastrzeżeń. Nawet teraz sama się zastanawiam nad zakupem takiego mieszkania dla siebie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Pisanie by spacerowicz Sro Lip 21, 2021 12:23 pm

No tak na prawdę to jest tak, że jak się chce kupić coś ciekawego w mieście to nie ma innej opcji jak zakup mieszkania od dewelopera. Po prostu trzeba wybrać jakąś sprawdzoną firmę. Na pewno warto się wcześniej zorientować czy dana firma ma dobre opinie. Na przykład tutaj macie sprawdzonego dewelopera https://format.wroclaw.pl/nowoczesne-mieszkania .

spacerowicz
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by iga22 Nie Sie 22, 2021 11:13 am

To myślę jest dobra opcja i ja nawet już mam upatrzone nowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Karolinki bo też zależało mi na takim nowoczesnym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji. A tu mam nie tylko wszystko co trzeba w pobliżu ale jest też świetna komunikacja z pozostałymi miastami w aglomeracji śląskiej

iga22
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Pisanie by rjacobs Czw Sie 26, 2021 2:44 pm

Bardzo mi się podobają takie mieszkania.
rjacobs
rjacobs

Powrót do góry Go down

Pisanie by schaden.bernadine Pon Wrz 06, 2021 12:20 pm

Kraków cieszy się ogromną popularnością turystów, ale też osób z innych części Polski, które myślą o przeprowadzce tu na stałe. Nie dziwi więc fakt, że ekipy budowlane i deweloperzy mają co robić. Z biegiem lat na urodzie zyskują też nieruchomości z rynku wtórnego. Warto poznać ranking najlepszych miejsc do zamieszkania w tym mieście http://cowkrakowie.pl/2021/08/ranking-najlepszych-miejsc-do-zamieszkania-w-krakowie/.
schaden.bernadine
schaden.bernadine

Powrót do góry Go down

Pisanie by jacekk Sro Wrz 15, 2021 10:41 am

Takie mieszkanie to dobry pomysł. Należy jednak wybrać odpowiednią inwestycję mieszkaniową. Sam przyznam, że szukałem nowego mieszkania w Warszawie. Zależało mi na dobrej lokalizacji, najlepiej takiej, która będzie blisko metra. Przeglądając internet, udało mi się natrafić na http://www.19dzielnica.pl ten adres. Ulokowane jest w centrum, więc wszędzie blisko. Styl osiedla także przypadł mi do gustu. Jeżeli więc ktoś z was także szuka miekszania w stolicy w stolicy, to myślę, że warto dowiedzieć się o tej inwestycji więcej!

jacekk
Nowy
Nowy

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikmalecki Wto Paź 05, 2021 9:59 am

Sam kupiłem mieszkanie od deweloper lublin TBV i za nic bym tej decyzji nie zmienił.

dominikmalecki
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by quitzon.bethel Sro Paź 27, 2021 9:56 pm

Ceny mieszkań, zarówno tych od dewelopera, jak i tych z ofert prywatnych, są naprawdę różne. Widać to na przykładzie Wrocławia, w którym ja osobiście mieszkam. Na stronie internetowej https://www.radiorodzina.pl/2021/09/23/gdzie-szukac-mieszkania-we-wroclawiu/ możecie sprawdzić, gdzie szukać mieszkania we Wrocławiu i porównać ceny w danych dzielnicach. Jak widać na Starym Mieście w centrum Wrocławia są oczywiście najdroższe mieszkania, no ale trochę dalej są już tańsze. Jeżeli też Was interesuje ten temat, no to sprawdźcie koniecznie ten artykuł.
quitzon.bethel
quitzon.bethel

Powrót do góry Go down

Pisanie by oliwia Wto Lis 02, 2021 8:28 am

Oj tak, własne mieszkanie, a szczególnie takie nowe od dewelopera, to super sprawa. Tak się akurat składa, że razem z mężem także szukaliśmy takiego mieszkania dla siebie. Od dawna, chcieliśmy zamieszkać na Warszawskim Ursynowie. Długo jednak nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej inwestycji mieszkaniowej dla siebie. Jakiś już czas temu, usłyszeliśmy jednak o nowym osiedlu nazwanym jako Zakątek Cybisa, realizowanym przez dewelopera Profbud. Co ważne, ta dzielnica i osiedle, są dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Blisko jest także do metra, a dla mnie osobiście to było bardzo istotne. Mnie też w tym przypadku do gustu bardzo przypadła architektura, po prostu mój styl. Mojemu mężowi z kolei spodobało się to, że użyte do budowy zostały materiały najwyżej jakości. Jeżeli szukacie mieszkania w tej części stolicy, to polecam zajrzeć na ich stronę profbud.info i popatrzeć. Zdaje się, że ostatnie mieszkania są jeszcze dostępne. Warto sprawdzić ten adres. Może zostaniemy sąsiadami? Kto wie!

oliwia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by mertz.thurman Wto Lis 02, 2021 2:00 pm

Przemyślane przygotowanie i zaplanowanie całego procesu - od momentu rozpoczęcia poszukiwań w serwisach internetowych, po oglądanie mieszkań na żywo i kompletowanie dokumentów - pozwoli zachować spokój i dokonać rozsądnego wyboru. Co sądzicie o mieszkaniu w Krakowie? W sieci znalazłam wiele ofert na https://adresowo.pl/mieszkania/krakow/.
mertz.thurman
mertz.thurman

Powrót do góry Go down

Pisanie by slyntt Sro Lis 03, 2021 8:09 am

Smile

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Powrót do góry Go down