Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ćwiczenia w ciąży

+6
leonor.brakus
Janka23
Kłaczek25
fjenkins
Mleczko
dougala
10 posters

Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by dougala Pią Maj 28, 2021 6:22 pm

Hejka, myśleliście czasem o tym, jak mocno skupić się na ćwiczeniach, będąc w ciąży? Jaka intensywność jest wskazana, czego nie robić i tak dalej? Ja właśnie zaczęłam się tym interesować i tu https://proactivkatowice.pl/jak-prawidlowo-cwiczyc-w-ciazy/ na ten temat czytam. Mam nadzieję, że to pozwoli mi się odpowiednio przygotować na te chwile.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by Mleczko Wto Lip 27, 2021 11:06 am

W ciąży to raczej spokojne ćwiczenia, jakieś rozciąganie, spacery, joga itd. Ja na https://valetta.pl/collections/sport do tego zamawiałam sobie wygodne ubrania do ćwiczenia

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by fjenkins Sro Lip 28, 2021 1:32 pm

Czy joga ujędrnia także ciało?
fjenkins
fjenkins

Liczba postów : 4
Join date : 28/07/2021
Age : 34
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by Kłaczek25 Sro Sie 18, 2021 4:29 pm

Ciąża nie wyklucza ćwiczeń bo wystarczy nie przesadzać i odpowiednio dobrać trening. Warto zadbać o kondycję w ciąży żeby szybciej wrócić do dawnej sylwetki po porodzie. Na przykład w domu można wykorzystać taki stepper https://www.marbo-sport.pl/product-pol-26663-Stepper-skosny-z-kolumna-i-linkami-S8004-HMS.html który na pewno pomoże utrzymać kondycję i niską wagę. Jeszcze lepiej jak przejrzysz całą ich ofertę bo jest z czego wybierać.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by Janka23 Czw Gru 16, 2021 12:28 am

Jeżeli chodzi o zachowanie kondycji w czasie ciąży to są ciekawe oferty. Ja polecam aqua aerobik dla kobiet w ciąży Kraków ma akurat taką ofertę więc warto skorzystać bo liczba miejsc jest ograniczona. Ruch na pewno poprawi samopoczucie i dobrze wpłynie na organizm.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by leonor.brakus Pon Gru 20, 2021 7:32 pm

Trzeba zachować zdrowy rozsądek i można na spokojnie ćwiczyć w ciąży, jeżeli przebiega ona prawidłowo Smile
leonor.brakus
leonor.brakus

Liczba postów : 4
Join date : 20/12/2021
Age : 30
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by bradford.vonrueden Wto Gru 21, 2021 1:36 pm

Jak byłam w ciąży to nie miałam siły ćwiczyć.
bradford.vonrueden
bradford.vonrueden

Liczba postów : 4
Join date : 21/12/2021
Age : 34
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by keely.lind Sro Kwi 05, 2023 3:35 pm

Aby było wygodnie i komfortowo warto kupić jedną z maty do ćwiczeń - https://inlago.pl/sklep/katalog-produktow/maty-do-cwiczen,1528. Najczęściej wybierane są z pewnością mata do jogi i mata treningowa. Pierwsza sprawdzi się m.in. wśród miłośników porannej medytacji, wykonujących różnego rodzaju asany, podczas gdy druga będzie bardziej uniwersalna.
keely.lind
keely.lind

Liczba postów : 4
Join date : 05/04/2023
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by irekk Sob Kwi 29, 2023 7:26 pm

Jeśli przyszła mama dobrze się czuje a lekarz nie widzi przeciwwskazań to można ćwiczyć. Ale oczywiście to musi być aktywność dopasowana dla ciężarnych. Ja bym jeszcze sprawdziła wcześniej jak rozwija się dziecko. Wykonując badania wolnego płodowego dna warszawa zdobędziemy wiedzę czy dziecko choruje na jedną z 94 chorób genetycznych. Na życzenie można też poznać płeć dziecka. Badanie można wykonać od 10 tygodnia ciąży.

irekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 17
Join date : 31/12/2021

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by Maruder Pią Mar 08, 2024 9:22 am

Skorzystanie z banku nasienia jest strategiczną decyzją dla osób pragnących zachować swoją płodność na przyszłość. Na stronie https://www.novum.com.pl/bank-nasienia/ dostępne są informacje na temat procesu zamrażania i przechowywania nasienia, co stanowi cenne źródło wiedzy dla każdego, kto rozważa taką opcję. Jest to rozwiązanie, które daje poczucie bezpieczeństwa i otwiera drogę do rodzicielstwa w późniejszym czasie.


Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Ćwiczenia w ciąży Empty Re: Ćwiczenia w ciąży

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach