Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?

3 posters

Go down

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą? Empty Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?

Pisanie by Uliseska Nie Sie 09, 2015 6:38 pm

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?
Czy brak kondycji może prowadzić do takich kłopotów?

Uliseska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 74
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą? Empty Re: Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?

Pisanie by KasiaHK Sro Sie 12, 2015 3:22 pm

Oczywiście i często to jest właśnie główny problem.
Poczytaj sobie artykuły w stylu tego: nadciśnienie płucne objawy, przyczyny, zagrożenia itd, to będziesz mieć większy obszar wiedzy.
Ale nie tylko brak ruchu może być powodem, czasem to też genetyka czy choroby towarzyszące.
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą? Empty Re: Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?

Pisanie by truskaweczka Sro Wrz 18, 2019 10:00 am

Często takie problemy mogą być związane z naszą nadwagą. W każdym razie tak właśnie było w moim przypadku. Oczywiście wypierałam to z siebie,że jestem osobą dość krągłą. Ale jak na poważnie zaczęły się problemy ze zdrowiem to postanowiłam się wziąć za siebie. I tak zapisałam się na siłownię. Tam dowiedziałam się,że by szybciej zgubić tłuszczyk to warto brać suplementy które dodatkowo pobudzą organizm do szybszego spalania. Wtedy też dowiedziałam się o Vanefist Neo https://dolinabiotechnologiczna.pl/vanefist-neo-dzialanie

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą? Empty Re: Problemy z oddychaniem i krążeniem - skąd się biorą?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach