Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Problemy z kanalizacją

+2
Sara212
Goniaqq
6 posters

Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Problemy z kanalizacją

Pisanie by Goniaqq Sro Kwi 11, 2018 10:04 am

eżeli coś Ci stuka a nie bardzo wiesz co i gdzie konkretnie to przydałaby Ci się kamera do monitoringu kanalizacji w ten sposób dokładnie sprawdzisz co takiego dzieje się w kanalizacji. Chyba tutaj http://rafnar.pl/ , widziałem taki sprzęt w przyzwoitej cenie

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by Sara212 Pią Cze 18, 2021 8:17 am

Jeśli macie problem to zgłoście się do firmy gdzie działa zespół hydraulików, którzy szybko zajmą się sprawą i rozwiążą problem na przykład zajmą się przepychanie kanalizacji łódź Taka firma dysponuje sprzętem który jest odpowiedni do takich działań wiedzą i doświadczeniem.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by bocian Pon Wrz 27, 2021 6:05 am

Ja obstawiam, że w ktorymś miejscu pojawił się wyciek. Nie ma na co czekać, im szybciej zgłosisz się do firmy która oferuje wykrywanie przecieków tym lepiej. Jak coś, to ja mam namiar na przeciek24.com z której to usług sam korzystałem.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by Concept Czw Lut 24, 2022 10:38 am

Specjalistów od kanalizacji szukałem dość długo i najpierw trafiłem na usługi jakiś pseudofachowców. Po wykonaniu przez nich prac problem po chwili powrócił. Wreszcie znajomy polecił mi firmę Transpol z Częstochowy i oni zajęli się tematem przyzwoicie. Tutaj daję wam namiary na ich ofertę https://www.transpol.czest.pl/oferta/przepychanie-kanalizacji U mnie spisali się rewelacyjnie. Zajęli się czyszczeniem kanalizacji na perfekt.

Concept
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by miko Czw Lut 24, 2022 12:41 pm

Mieliśmy sporo problemów z naszą kanalizacją, ale teraz jest już w porządku. Nie obyło się jednak bez interwencji pogotowia kanalizacyjnego. Skorzystaliśmy z usług firmy Aqua-Kret we Wrocławiu. Oni prowadza bardzo skuteczne pogotowie kanalizacyjne, czyszczą mechanicznie i ciśnieniowo kanalizację, są po prostu dobrzy w tym, co robią. Mogę ich szczerze polecić, to świetni fachowcy.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by Ewelaa213 Pią Wrz 23, 2022 6:41 am

Ja również miałam problem ze swoją kanalizacją i osobiście polecam wam wykonać wtedy odtykanie rur Jak dla mnie jest to super rozwiązanie gdyż sama bym tego nie dała rady zrobić a na stronie firmy właśnie znalazłam usługi która idealnie mi pasowała. Polecam ponieważ warto

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 67
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Zatkana rura kanalizacyjna

Pisanie by Sara212 Sob Kwi 15, 2023 6:27 pm

Najgorzej jest gdy zatka się rura kanalizacyjna. Zdarzyło się mi to 2 razy w moim domu. Kiepska sprawa bo nieczystości z toalety zaczęły wypływać - ogromny smród. Od razu zasięgnęliśmy pomocy od specjalistów : odtykanie rur kanalizacji . Może komuś się przyda namiar..

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Problemy z kanalizacją  Empty Re: Problemy z kanalizacją

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach