Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomoc prawna?

+8
paja3
mortimer18
Cream
malwinap
Xawery
gurka
Karin
maksik
12 posters

Go down

Pomoc prawna? Empty Pomoc prawna?

Pisanie by maksik Czw Wrz 24, 2020 11:52 am

Czy możecie polecić prawnika, który pomoże przejść przez prawo spadkowe? Okazało się, że ciocia miała długi o których nie wiedziałam. Okazało się, że jej syn zrzekł się majątku i obecnie wszystko ma przejść na mnie. Czy możecie kogoś polecić? Na pewno znam https://krpj.pl/ jednak czy oni również sprawami spadkowymi się zajmują? Czy jest szansa bym tych długów nie musiała spłacać?

maksik
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Karin Nie Maj 23, 2021 10:43 am

Wiem, że ta kancelaria http://www.migas-adwokat.pl/ oferuje obsługę prawną. Mają szeroką ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, spółek oraz przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Z usług kancelarii skorzystać można bezpośrednio albo online - teraz to bardzo wygodne rozwiązanie.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by gurka Pią Lip 02, 2021 2:01 pm

A z jakich okolic jestes? bo jesli gdzies z pomorza to polecam kontakt z kancelaria Weglowski. Mecenas Weglowski prowadzil moja sprawe rozwodowa i poszlo ekspresowo.

gurka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 70
Join date : 14/06/2021

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Xawery Wto Gru 07, 2021 12:20 pm

Pomoce prawne często okazują się bardzo dobrym rozwiązaniem i ja również staram się być na bieżąco z różnymi informacjami. Właśnie dlatego od razu chciałbym każdemu polecić bardzo fajny artykuł https://www.freediving.com.pl/prawo-pracy-co-koniecznie-musisz-wiedziec/ gdyż z niego możemy dowiedzieć się więcej na temat ważnych kwestii prawa pracy.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by malwinap Nie Lut 20, 2022 11:38 am

Każdy kto prowadzi swoją firmę to wie jak ważna jest pomoc prawna. Fajnie jest współpracować z kimś kto zna się na rzeczy i będzie umiał nam pomóc w każdej chwili. U mnie świetnie sprawdza się firma https://uppercase.pro/uslugi/obsluga-prawna-przedsiebiorstw, której specjaliści znają prawo restrukturyzacyjne. Jak tylko pojawiają się problemy to stają na rzęsach, aby je jak najszybciej rozwiązać. Gdybyście potrzebowali tak skutecznej załogi, to ja polecam współpracę z nim, bo są niezawodni!

malwinap
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 49
Join date : 21/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Cream Wto Mar 08, 2022 9:51 pm

Czasami warto dłużej poszukać i zrobić rozeznanie zanim pójdziemy po pomoc prawną. Prawników jest multum i po pierwsze często jest tak, że nie każdy specjalizuje się w tym samym, a po drugie jak w każdym zawodzie można trafić na pseudo fachowców. Ja na szczęście w Warszawie mam już przetestowaną kancelarię u mecenasa Mikołaja Budzikowskiego. Reprezentował mnie w trakcie rozwodu i wszystko poszło po mojej myśli. Tutaj podrzucam wam link do strony kancelarii https://adwokatbudzikowski.com.pl/kontakt/ A kancelaria jest przy ulicy Suchej 16. Szczerze polecam. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by mortimer18 Sro Mar 09, 2022 8:02 am

Ciężka sytuacja. Mam nadzieję, że uda Ci się ją rozwiązać na swoją korzyść. Powodzenia!
mortimer18
mortimer18

Liczba postów : 4
Join date : 09/03/2022
Age : 24
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by paja3 Pią Sty 27, 2023 1:18 pm

Radca prawny Wrocław - spróbowałbym tu. Może będą w stanie coś doradzić/pomóc. Zawsze warto spróbować.

paja3
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 33
Join date : 21/07/2020

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Sara212 Wto Lut 14, 2023 2:37 pm

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z prawem.

dekoracje z metalu do ogrodu

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Justyna Sro Kwi 19, 2023 12:22 pm

Jak chodzi o kancelarie prawne w Białymstoku , to
tutaj można wyróżnić chociażby firmy bialystok-adwokaci.eu, która oferuje kompleksowe wsparcie. Oni posiadają ogromną wiedzę, którą na bieżąco aktualizują. Do każdego klienta oraz sprawy podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by inna Wto Kwi 25, 2023 5:26 am

Gdyby ktos szukał dobrego adwokata z Łodzi czy Warszawy polecam mecenasa Mariusza Olężałka. Znakomity karnista , pomaga też odzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie za działania na rzec niepodległego bytu Państwa Polskiego,  czy  w obronie  w postępowaniu dyscyplinarnym studenta
czy też nauczyciela akademickiego

inna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2023

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by olendzka Pon Wrz 25, 2023 12:44 pm

takich dobrych radców prawnych jest wielu, wszystko zależy od tego jaka tematyka i obszary działania Was interesują. Jeśli chodzi o szeroko pojęte prawo pracy, budowlane czy to związane ze spółkami czy RODO to w Toruniu warto wybrać się do kancelarii https://www.kancelaria-ciesielski.pl/. Rozbudowana oferta, indywidualne podejście do klienta, przystępne ceny usług.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Pomoc prawna? Empty Re: Pomoc prawna?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach