Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozwód pomoc prawna Gdańsk

+2
eichmanc
kotek
6 posters

Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by kotek Sro Sie 10, 2022 8:25 pm

Poszukuję jakiegoś dobrego mecenasa z okolic Gdańska. Nie jest łatwo trafić na jakiegoś specjalistę, który będzie miał doświadczenie w niełatwych sprawach rozwodowych. Jeżeli znacie kogoś takiego, kto byłby w stanie mi pomóc, to dajcie znać. Będę bardzo wdzięczna.


kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by eichmanc Czw Sie 11, 2022 6:28 am

Niestety nie pomogę z okolicą Gdańska, ale trzymam kciuki! Rozwody są ciężkie i warto mieć dobrego prawnika.
eichmanc
eichmanc

Liczba postów : 4
Join date : 11/08/2022
Age : 33

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by slyntt Czw Sie 11, 2022 8:30 pm

Zgodzę się, że rozwód to naprawdę ciężki moment w życiu, ale po burzy zawsze wychodzi słońce, więc głowa do góry. W kwestii prawnej niestety ci nie pomogę, ponieważ nie mieszkam w Trójmieście, ale na rynku jest naprawdę sporo dobrych mecenasów, więc na pewno wybierzesz mądrze

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by madzia2 Pon Sie 15, 2022 6:22 pm

Wiecie co, myślę że mogłabym wam pomóc. Ostatnio wiele pozytywnych opinii słyszałam o kancelarii Michała Mindykowskiego https://www.mindykowski.pl/ , więc myślę że warto byłoby się do niego zgłosić. Ma bardzo dużo doświadczenie jeżeli chodzi o rozwody, więc na pewno byłby w stanie reprezentować was na sali sądowej.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by dorothy Czw Paź 27, 2022 7:27 am

Czy przy sprawie rozwodowej przydaje się wsparcie detektywa? Tak się zastanawiam czy prywatny detektyw pomorskie mógłby pomóc w sprawie gdzie nie ma zdrad ewentualnie żadnych innych nadużyć zaufania partnera? Z drugiej strony wynajmując agencję detektywistyczną możemy sprawdzić czy na pewno współmałżonek nie kręci nic na boku.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 273
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by Maruder Wto Lis 22, 2022 6:28 pm

Na ogół samych rozwodów jest całkiem sporo i ja również jestem zdania, ze bardzo fajnie jest wiedzieć o tych kwestiach zdecydowanie jak najwięcej. Osobiście jestem zdania, ze dobrze również wiedzieć na czym polega eksmisja małżonka przed rozwodem. W sumie fajnie o tym napisano w artykule https://swiadome.pl/artykuly/eksmisja-malzonka-przed-rozwodem-od-czego-zaczac/ i dla mnie takie kwestie są niezwykle ważne.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Rozwód pomoc prawna Gdańsk Empty Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach