Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dobry samochód

+42
malwinap
mayer.mervin
Seniorita
kotek
IngaIguana
bako
Kłaczek25
nitek
iga22
madzia2
kessler.hans
dorothy
bmoen
vledner
jayce06
miss_inez
tadla
zula
zuzannaa
shields.ignacio
macejkovic.jalen
bpfeffer
Concept
Andzia
slyntt
marian73
natalia.homenick
corbin.roberts
latka
Sara212
elsie76
Aktuuska
bocian
truskaweczka
Zen
Domis3223
bella88
mruczek
Maja44
Lara72
Lodzia
Edi88
46 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bpfeffer Wto Kwi 19, 2022 2:19 pm

Każdy kierowca marzy o tym, aby na co dzień poruszać się w pełni sprawnym i zadbanym autem. Dużo zależy od nas samych. W dowolnym momencie możemy zainwestować w auto detailing, aby przywrócić naszemu samochodowi dawny blask. Jak wiadomo codzienne poruszanie się autem jest związane z pojawianiem się zabrudzeń, zanieczyszczeń oraz drobnych usterek. Profesjonalna usługa auto detailingu jest w stanie załatwić sprawę.


______________________________
detailing szkolenia
bpfeffer
bpfeffer

Liczba postów : 1
Join date : 19/04/2022
Age : 33
Skąd : Wieś Kościelna

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by macejkovic.jalen Nie Kwi 24, 2022 10:00 pm

Ja mam toyotę i nawet jak będę zmieniać auto, to zostanę przy tym producencie. Moim zdaniem niezawodny silnik.

macejkovic.jalen

Liczba postów : 4
Join date : 24/04/2022
Age : 33
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Sara212 Sob Kwi 30, 2022 8:22 am

Zastanawiacie się nad zakupem samochodu? Według mnie warto zwrócić uwagę na używane modele. Polecam Wam https://www.uzywanejaknowe.pl/ford , na stronie znajdziecie wiele atrakcyjnych ofert samochodów w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by shields.ignacio Nie Maj 01, 2022 6:56 pm

Jak samochód to tylko bmw. Nie wyobrażam sobie już jeździć czymś innym.

shields.ignacio

Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2022
Age : 33
Skąd : Straszyn

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by zuzannaa Czw Cze 23, 2022 10:42 am

Czy dobry znaczy tani? Zdecydowanie nie, jak we wszystkim taki i w samochodach cena nie idzie w parze z jakością.
________________________________________
https://www.gemmaoleje.pl/uslugi/mechanika-i-serwis-samochodowy/zbieznosc-kol/

zuzannaa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 28/02/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by zula Nie Cze 26, 2022 10:36 am

Wiadomo że nie każdego stać na nowy samochód ale w salonie Porsche Centrum Sopot może też kupić samochód używany ale dokładnie sprawdzony w programie Porsche Approved i to nie wszystko, bo możesz też liczyć na Porsche Assistance, czyli serwis działający 24 godziny na dobę

zula
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by tadla Sob Lip 09, 2022 3:34 pm

I tutaj warto wymienić markę Volvo, bo samochody tej marki nie są wadliwe, wręcz nawet mało awaryjne, dobrze się prowadzą, są bezpieczne i bardzo komfortowe! Jeżeli budżet nam na to pozwala to można kupić sobie nowe autko w https://volvocarnova.pl/ i gwarantuję, że nie będziecie żałować. Przed zakupem obsługa poleci Wam jazdę próbną, po której nie będzie się Wam chciało wysiadać z auta. Gdyby nie było Was stać na nowe, to nie ma problemu, bo mają oni teraz świetną ofertę cenową również na auta używane, więc do koloru, do wyboru!

tadla
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by miss_inez Pon Paź 17, 2022 11:04 am

Moim zdaniem dobry samochód to sprawny samochód. Niestety, nie jestem motoryzacyjną pasjonatką i auto naprawiam w serwisie samochodowym. Mechanik Ferrari Szczecin na całe szczęście posiada odpowiednią wiedzę i potrafi sobie poradzić z każdą usterką. Z jego usług jestem zadowolona, a samochodem jeździ mi się dobrze, a przyznaje, dużo jeżdżę, bo codziennie dojazdy do pracy to jednak sporo godzin za kółkiem.

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by jayce06 Pon Paź 17, 2022 5:04 pm

Przedsiębiorca, który w działalności gospodarczej wykorzystuje środki trwałe (np. samochód) i prowadzi ich ewidencję, ma prawo wycofać te składniki majątku na cele prywatne. Co prawda ta czynność nie powoduje powstania przychodu, ale trzeba ją udokumentować oraz w określonych przypadkach zapłacić podatek VAT.


____________________________________
wycofanie samochodu z działalności
jayce06
jayce06

Liczba postów : 1
Join date : 17/10/2022
Age : 33
Skąd : Gorzów Wielkopolski

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by vledner Wto Paź 18, 2022 1:27 pm

Muszę sobie kupić nowy samochód.
vledner
vledner

Liczba postów : 4
Join date : 18/10/2022
Age : 24
Skąd : Babice Nowe

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bmoen Wto Paź 18, 2022 7:21 pm

Co sądzicie o rodzinnym samochodzie tj. Ford Kuga?
bmoen
bmoen

Liczba postów : 3
Join date : 18/10/2022
Age : 33
Skąd : Mszana Dolna

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by slyntt Wto Paź 25, 2022 5:04 pm

W mojej ocenie, bardzo ciekawe samochody znajdziecie tutaj https://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home/JCW.html . Wydaje mi się, że warto przejrzeć sobie ichniejszą ofertę. Tym bardziej, jeżeli interesuje was samochód marki Mini. Przyznam szczerze, że mi osobiście ichniejsze auta przypadły do gustu.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by dorothy Czw Paź 27, 2022 7:28 am

Co myślicie o reklamach na ramkach do tablic rejestracyjnych? Chciałbym zainwestować w reklamę, ramki pod tablice rejestracyjne 3d to dobre miejsce na informacje o firmie. Czy jednak myślicie inaczej, że to nie jest właściwa droga? Czy może lepiej na swoich samochodach firmowych nakleić informację o firmie?

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 257
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bocian Pon Lis 28, 2022 2:10 pm

Ja bym poszła w kierunku Forda. Jak nie chcesz przepłacać, a mieć samochód naprawdę dobrej jakości, to tutaj https://www.uzywanejaknowe.pl/ford znajdziesz samochody używane z dobrym stanem technicznym.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by kessler.hans Pon Lis 28, 2022 2:26 pm

Jaki samochód elektryczny polecacie?
kessler.hans
kessler.hans

Liczba postów : 4
Join date : 28/11/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by madzia2 Sob Gru 10, 2022 3:58 pm

Wiecie co, sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć kabel aux do samochodu w dobrej cenie. Koleżanka podpowiedziała mi przedtem żebym w wolnej chwili przejrzała sobie asortyment na stronie tego sklepu centrumaudio.pl  i muszę przyznać, że asortyment mają tam bardzo rozbudowany. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 159
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by iga22 Nie Gru 11, 2022 7:27 pm

nie podpowiem bo rzadko korzystam z samochodu a na mechanice się wcale nie znam, jak będę musiała gdzieś jechać autem to od tego jest Wypożyczalnia samochodów Poznań , nie chcę utrzymywać własnego auta bo mi się to kompletnie nie opłaca

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by nitek Pon Gru 12, 2022 10:26 pm

Samochód tak naprawdę to zawsze powinien być zadbany, nieważne czy jest nowy czy używany. Także warto znać kilka cennych rad jakie można znaleźć dzięki ciekawostkom Jak przygotować samochód na wiosnę. Zaraz minie zima i będzie trzeba na serio zadbać o swoje cztery kółka.

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Kłaczek25 Wto Gru 13, 2022 3:06 pm

Jak chcesz dobry samochód to stawiaj na znane marki a na polskie drogi to sobie zakup najlepiej coś terenowego bo nie utkniesz w zaspach a komfort takich marek jak Toyota, Jeep czy Nissan jest bardzo wysoki. Jeśli dodatkowo chcesz dokupić różne akcesoria off road to postaw na witrynę https://offroad-mania.com/pl/

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bako Wto Sty 31, 2023 9:11 pm

W kwestii tematu motoryzacyjnego, nie zapominajmy o takich elementach jak dywaniki samochodowe . Są one niezbędne i zaleca się ich zakup w sieci bo większy wybór

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by IngaIguana Czw Lut 09, 2023 1:12 pm

mruczek napisał:Dobry samochód to przede wszystkim taki w którym nic się nie psuje i nie dzieje. Ale mając straszy model samochodu kilka rzeczy jest nieuniknionych, jak chociażby rdza. Pojawia się tam gdzie tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy może są jakieś sprawdzone metody na pozbycie się rdzy z samochodu? I tak znajomy podesłał mi tego linka http://meskieoko.pl/auto/jak-usunac-rdze-z-samochodu/ dzięki któremu dowiem się właśnie czegoś więcej na ten temat.

Jeśli szukasz dobrego samochodu, np. samochodu do 30 tys. zajrzyj tutaj: https://devil-cars.pl/blog/jaki-samochod-do-30tys W tym budżecie jest już całkiem sporo opcji do wyboru Cool

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by kotek Sro Lut 15, 2023 5:00 pm

Jeżeli chcielibyście jakoś poprawić prezencję swojego samochodu, to myślę, że odpowiednia polerka czy auto detailing mogłoby załatwić sprawę. Na rynku jest sporo firm, jak np. https://www.bastergarage.com , które oferują tego typu usługi, więc wystarczy wybrać jedną konkretną. Myślę, że nie będziecie żałować. To dobra inwestycja.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by dorothy Czw Lut 23, 2023 10:27 am

Ilość stacji ładowania zależy od tego ile samochodów na raz chcesz ładować oraz jak długo przeciętnie samochód pozostaje na parkingu. Lepiej wytłumaczą ci to na przykład tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-ladowania/ Najlepiej dowiadywać się u źródła oczywiście poczytaj również trochę na ten temat żeby być w temacie.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 257
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bocian Sro Cze 28, 2023 9:19 am

Macie na oku już nowe opony? Jeśli nie, to koniecznie rzućcie okiem na opony 225 45 r18 Mam nadzieję, ze będą odpowiednie do waszego modelu samochodu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Seniorita Czw Lip 13, 2023 8:28 am

Cześć, jeśli jesteśmy przy temacie samochodów to ostatnio spotkała mnie awaria. Mój samochód dostawczy zepsuł się nagle, co było dla mnie nie miłą niespodzianką. Na szczęście udało mi się skorzystać z mobilny serwis tir katowice. Dotarli do mnie w krótkim czasie, zabrali mój samochód do serwisu i skutecznie go naprawili. Jestem im ogromnie wdzięczny!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 92
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Dobry samochód - Page 2 Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach