Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Praca za granicą

+31
Kajtek33
olendzka
amitchell
kaminskawerka
Wariux
dorothy
Xawery
efrain.medhurst
Jerry
Janka23
Andzia
imedhurst
Nina83
Sara212
Kłaczek25
ssenger
czteryduzekaty
Lidka
mruczek
pawel87
slyntt
jedediah.howe
truskaweczka
kevon48
kerluke.itzel
Aktuuska
Olifka
feest.heaven
Lodzia
małaaa
inha
35 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Praca za granicą Empty Praca za granicą

Pisanie by inha Sob Mar 28, 2020 12:58 pm

Dzień dobry, szukam firmy, która zajmie się znalezieniem mi dobrej pracy w Niemczech na budowie. Muszę dobrze zarobić, żeby utrzymać rodzinę i jednocześnie zdobyć pieniądze na nowy dom. I tak sam szukałem i taką placówkę https://www.inserv.com.pl/ znalazłem z ofertami pracy w niemieckich miastach. Co sądzicie? Warto sie tam zapisywać?

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by małaaa Pon Kwi 06, 2020 9:46 pm

Powiem wam, że praca zagranicą zawsze ma sens, ponieważ uczymy się czegoś nowego i możemy też więcej zarobić... Także na pewno warto nad tym pomyśleć. Najlepiej więc sprawdzać darmowe ogłoszenia na stronie clixs.pl, ponieważ na portalach ogłoszeniowych zawsze jest sporo wszelkiego typu ofert. Także tam opłaca się zajrzeć, tym bardziej że za użytkowanie z takiego serwera nic nie zapłacicie. Nawet rejestracja jest całkiem za free.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Lodzia Czw Mar 11, 2021 5:57 pm

My jesteśmy za granicą dla osób z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii, a ja zatrudniam je w swojej firmie. Muszę przyznać, że mają świetnie zorganizowane warunki pracy, co zawdzięczać można Profit Group. To biuro zajmuje się perfekcyjnie począwszy od legalizacji pobytu, obsługi kadrowej, planowania i organizacji pracy zatrudnionych pracowników.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by feest.heaven Nie Mar 14, 2021 5:32 pm

Uważam, że rynek pracy w Polsce zmienił się i warto pozostać w kraju.

feest.heaven

Liczba postów : 4
Join date : 14/03/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Olifka Pon Mar 15, 2021 5:52 pm

Szczególnie tu szuka się osób do pracy na produkcji, albo typowych fachowców takich jak glazurnik, monter, spawacz itp. Ja akurat szukam czegoś w Polsce, pierwsze daje szanse naszemu krajowi:) Tak przeglądam portal https://fachpraca.pl/oferty-pracy/blacharz/ szukam czegoś dla męża, wolałabym żeby został w Polsce oczywiście.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Aktuuska Pią Mar 19, 2021 8:10 pm

Powinniście dobrze wybrać kierunek emigracyjny:) Niektórzy stawiają na pracę tymczasową, wyjeżdżają na kilka miesięcy i wracają do Polski. Ja już chciałabym wyjechać raczej na stałe, nic mnie ty nie trzyma. Najbardziej zastanawiam się nad Norwegią, dużo dobrego słyszałam o krajach skandynawskich, a też mam brata, który mieszka i pracuje w Norwegii. Znalazłam tak nawet firmę https://www.pomoc-w-norwegii.com/status-pendler-w-norwegii/ Pomagają Polakom, którzy pracują w Norwegii.


Ostatnio zmieniony przez Aktuuska dnia Sob Kwi 03, 2021 6:00 am, w całości zmieniany 1 raz

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by kerluke.itzel Sro Mar 31, 2021 8:27 am

Warto skorzystać z pomocy agencji pośredniczących, która zajmie się kwestiami formalnymi zatrudnienia.
kerluke.itzel
kerluke.itzel
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 31/03/2021
Age : 37
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by kevon48 Nie Kwi 11, 2021 9:19 am

Praca za granicą pozwala na większe zarobki. Jeśli planujemy inwestycję to warto rozpatrzeć taki wyjazd na kilka miesięcy w celach zarobku.
kevon48
kevon48

Liczba postów : 4
Join date : 11/04/2021
Age : 44
Skąd : Racibórz

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by truskaweczka Pią Kwi 16, 2021 6:30 pm

Także zastanawiam się nad tym czy by nie zahaczyć się do jakieś pracy za granicą. Ale najpierw chciałabym podjąć studia aby zdobyć dobre wykształcenie. I tak chciałabym się zorientować czy lepiej pójść na studia dzienne czy zaoczne. Bo jednak dobrze by było pójść także do jakieś pracy. I jak szukałam jakiś informacji na ten temat praca a studia to trafiłam na tę stronę https://wszib.edu.pl/multis/2021/03/09/praca-na-studiach-czyli-ktore-studia-warto-wybrac-zaoczne-czy-stacjonarne/ dzięki której już wiem co i jak raczej zrobię.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by jedediah.howe Pon Maj 03, 2021 7:18 pm

Rynek pracy w Polsce zmienił się.
jedediah.howe
jedediah.howe

Liczba postów : 4
Join date : 03/05/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by slyntt Sob Cze 12, 2021 4:18 pm

Jeżeli poszukujecie dobrej pracy w IT, to zdecydowanie polecam wam zerknąć na bloga od futurecollars.com, gdzie znajdizecie ciekawe artykuły w temacie jak na przykład tutaj: junior it praca . Przyznam szczerze, że mają mnóstwo merytorycznych wpisów, które są po prostu ciekawe.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by pawel87 Pią Cze 25, 2021 12:27 pm

Jeśli szukacie stabilnego i pewnego zatrudnienia to zajrzyjcie na stronę https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-kategorie/inne-zawody/. Oprócz ogłoszeń jako opiekunka dla osób starszych możecie zapoznać się także z innymi ogłoszeniami, które także są bardzo atrakcyjne pod względem np. warunków finansowych. Praca w Niemczech znajdą osoby zarówno ze znajomością języka, ale także i bez niego.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by mruczek Pon Lip 05, 2021 10:35 am

Witajcie. Jak już mowa o pracy to słyszeliście może o takim zawodzie jak freelancer? Bo ja zupełnie przez przypadek znalazłam takie określenie. I szukając jakiś bliższych informacji na ten temat to dowiedziałam się, że to całkiem fajne rozwiązanie dla tych którzy to lubią pracować w bardziej luźniejszych warunkach. I tak dowiedziałam się nawet, że freelancer podatki raczej także będzie musiał jakieś płacić.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Lidka Nie Lip 18, 2021 10:28 am

Akurat nie mam jakoś bardzo daleko za granicę, no ale próbuje jeszcze w kraju szukać pracy. Co jakiś czas przeglądam ogłoszenia i oferty pracy Wałbrzych w internrecie, no i myślę, że powinno mi się udać coś znaleźć. W Wałbrzychu nie jest wcale źle z pracą.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by czteryduzekaty Sro Sie 18, 2021 6:18 am

Praca za granicą to jedna kwestia jeśli chodzi o nasz fizyczny wysiłek. Trzeba również pamiętać o podatkach. Dlatego w moim przypadku, gdy kiedyś wyjeżdżałem na Zachód, zwrot podatku z Holandii był prowadzony przez firmę Tax-Pol. Polecam!

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by ssenger Pią Sie 20, 2021 6:35 pm

Za młodu też wyjeżdżałem pracować za granicę.
ssenger
ssenger

Liczba postów : 4
Join date : 20/08/2021
Age : 33
Skąd : Legnica

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Kłaczek25 Czw Wrz 23, 2021 10:24 am

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Sara212 Sob Paź 23, 2021 2:33 pm

Koniecznie zobaczcie na stronę https://pl.jobimi.com to taki portal gdzie są zamieszczone oferty pracy z całej Polski. Zobaczcie bo może akurat tam znajdziecie idealną ofertę dla siebie i podejmiecie taką wymarzoną pracę.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Nina83 Czw Lis 04, 2021 6:27 pm

Często wybór pracy zależy od tego, co lubimy robić, ale zgadzam się, że w Polsce jest sporo fajnych ofert. Jeśli świetnie posługujecie się językiem polskim i znacie zasady ortografii, to może spodoba się Wam to ogłoszenie https://wypoczynkowo.net.pl/forum/ogloszenia-praca-f24/praca-copywriter-lodz-t2571.html . Poszukują copywritera. Trzeba być kreatywnym, a w zamian można poznać nowe branże, bo praca polega głównie na pisaniu tekstów reklamowych.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by imedhurst Sob Lis 20, 2021 1:16 pm

Lepiej jechać do pracy do Anglii czy Niemiec? Chciałabym pracować jako informatyk. Pozdrawiam! Very Happy
imedhurst
imedhurst

Liczba postów : 4
Join date : 20/11/2021
Age : 26
Skąd : Komorów

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Andzia Sro Sty 26, 2022 2:46 pm

Polecam temat employee experience z grywalizacją. https://www.westhill.pl/inspiracje/employee-experience/

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Janka23 Czw Sty 27, 2022 5:22 pm

Jeżeli poszukujesz pracy to najlepszym wyjściem będzie poszukanie na portalach ogłoszeniowych. Przejrzyj ten https://ogloszenia24.pl/ bo może coś znajdziesz albo wystaw swoją ofertę bo portal jest w pełni darmowy i nie wymaga nawet logowania ani rejestracji. Dzięki nim powinno ci się udać znaleźć ciekawą pracę.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Jerry Sob Lut 12, 2022 3:57 pm

Mam pracę w Polsce i już tutaj miałam problem z PIT 37, musiałam poszukać sobie odpowiedni o tym artykuł https://www.webglobal.pl/co-to-jest-pit-37/ A teraz wyobraźmy sobie mnie za granicą, brak słów, w ogóle nie wiedziałabym jak się za podatki zabrać. Lepiej mi będzie w Polsce.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by efrain.medhurst Wto Lut 15, 2022 1:58 pm

Też tak myślę. Pozdrawiam! Very Happy
efrain.medhurst
efrain.medhurst

Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2022
Age : 26
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Xawery Wto Mar 15, 2022 11:00 am

Każda praca jest na pewno bardzo ważna i ja również jestem zdania, że jak najbardziej istotną sprawą jest również to aby wiedzieć dokładnie na czym polega ocena ryzyka zawodowego. Jeśli ktoś się tymi sprawami interesuje to na pewno na stronie https://znaki-bhp.pl/ocena-ryzyka-zawodowego-na-czym-polega-i-jak-ja-przeprowadzic zostało to bardzo dokładnie wyjaśnione. Muszę przyznać, ze dla mnie taka wiedza jest po prostu bardzo ważna.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Praca za granicą Empty Re: Praca za granicą

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach