Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Do kogo po projekt domu?

5 posters

Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Do kogo po projekt domu?

Pisanie by bella88 Sro Sty 15, 2020 5:44 pm

Hej.
Czy ktoś z was zna jakąś fajną stronę, gdzie można przeglądnąć sobie gotowe projekty domu? Tak zastanawiam się nad budową małego gniazdka dla siebie. Dlatego chciałabym się rozglądnąć to tu, to tam...

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Re: Do kogo po projekt domu?

Pisanie by szykowna Wto Sty 21, 2020 8:36 pm

Fajnie, fajnie. My też będziemy się budować, ale za jakieś dwa lata. No, ale przeglądam różne strony i powiem ci, że najładniejsze ma projekty według mnie firma MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Sprawdź sobie, naprawdę warto.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Re: Do kogo po projekt domu?

Pisanie by małaaa Sro Sty 29, 2020 10:44 pm

Super. Z ciekawości sprawdziłam ich projekty. Faktycznie mają świetnie pomysły i wszystko w nich jest dobrze skomponowane. Myślę, że u firmy MG Projekt można znaleźć pomysł na dom swoich marzeń. Aż, szkoda że ja jeszcze się nie buduję.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Re: Do kogo po projekt domu?

Pisanie by Josek44 Sro Lut 22, 2023 7:00 am

Według mnie przede wszystkim warto pójść w kierunku gotowych projektów, które będą przede wszystkim funkcjonalne i jednocześnie przestronne. Dlatego dobrze mieć większy wybór, aby dopasować go jak najlepiej pod własne potrzeby już przy samej adaptacji, bo zapewniają bezpłatne pozwolenie na wprowadzanie zmian oraz można dobrać sobie kosztorys na aktualny kwartał. Zajrzyjcie do oferty Archon u których będziecie mogli znaleźć projekty domów w różnych wariantach zarówno parterowych oraz piętrowych. Pozdrawiam, udanej budowy!

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Re: Do kogo po projekt domu?

Pisanie by madzia2 Czw Mar 30, 2023 3:34 pm

Chyba najlepiej byłoby, gdybyś najpierw wybrała odpowiedni projekt domu Wink Na stronie internetowej Projekt z wizją możesz się zapoznać z ich gotowymi projektami Wink Myślę, że warto to rozważyć, a po więcej informacji najlepiej zgłosić się do nich osobiście.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Do kogo po projekt domu? Empty Re: Do kogo po projekt domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach