Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekt domu?

+8
dana
oconnell.jerry
walker.elisabeth
Andzia
Radzioo
bella88
szykowna
małaaa
12 posters

Go down

Projekt domu? Empty Projekt domu?

Pisanie by małaaa Pią Gru 06, 2019 4:56 pm

Witam wszystkich,
czy jest tutaj ktoś, kto w najbliższym czasie będzie się budować lub już to robi? Może mi zdradzie, gdzie kupowaliście projekt dom?

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by szykowna Pon Gru 30, 2019 6:18 pm

Wydaje mi się, że najbardziej spodobają Ci się projekty od firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Za każdym razem co przedstawiam ich stronę moim znajomym etc. To każdy sobie chwali ich projekty i znajduje tam coś wyjątkowego dla siebie.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by bella88 Wto Gru 31, 2019 3:56 pm

Zdecydowanie jestem za firmą MG Projekt. Mój brat też korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. Nawet na życzenie z tego co pamiętam zrobili dla niego kilka zmianek w projekcie.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Radzioo Wto Kwi 13, 2021 2:21 pm

Szukasz projektu domu? na stronie jaką jest https://www.archeton.pl/ możesz znaleźc naprawdę wiele interesujących ofert na domy w różnych kondygnacjach. Polecam się rozejrzec bo z tego co zauważyłem jest tutaj projekt na każdą kieszeń.

Radzioo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 40
Join date : 22/01/2020

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Andzia Czw Gru 02, 2021 12:56 pm

Na Domato dowiedziałam sie wielu przydatnych rzeczy https://domato.pl/blog/10/jak-dobrac-projekt-domu-do-dzialki-4-porady aprpopo tego jak dobrać projekt domu do działki. Polecam

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by walker.elisabeth Pią Gru 17, 2021 5:46 pm

Niedawno zakończyliśmy budowę nowego domu i teraz rozglądamy się za meblami. Przypadkowo trafiłem na tą stronę https://meblekatmandu.pl/regaly/do-salonu i bardzo spodobały mi się na niej białe regały do salonu. Czy polecacie je zamówić? Bo nie ukrywam, że świetnie pasowałyby do dużego pokoju. Byłbym wdzięczny za Wasze rady, ponieważ nie umiem się zdecydować.
walker.elisabeth
walker.elisabeth

Liczba postów : 4
Join date : 17/12/2021
Age : 34
Skąd : Proszówki

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by oconnell.jerry Sob Gru 18, 2021 9:54 am

Też szukam ładnego projektu domu.
oconnell.jerry
oconnell.jerry

Liczba postów : 4
Join date : 18/12/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by dana Czw Gru 23, 2021 7:47 am

Ze swojej strony mogę polecić namiar na biuro projektowe Archon+ jeśli chodzi o gotowe projekty domów jednorodzinnych. Tam każdy znajdzie idealny dom dla siebie. Dodatkowo można liczyć na pomoc w doborze projektu, ewentualne niewielkie zmiany i modyfikacje, kosztorys i jeszcze promocyjne ceny. Szczerze polecam.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Andzia Pon Gru 27, 2021 2:20 pm

Polecam projekty domów w rozszerzonej rzeczywistości. Takie ciekawe projekty domów w rozszerzonej rzeczywistości można znaleźć minędzy innymi tutaj https://zona.archi/projekty-w-rzeczywistosci-rozszerzonej/

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by cpurdy Pon Gru 27, 2021 5:23 pm

Czy ktoś z Was próbował własnoręcznie zaprojektować pomieszczenia?
cpurdy
cpurdy

Liczba postów : 4
Join date : 27/12/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by miko Sro Lut 23, 2022 12:44 pm

Projekt domu kupiliśmy z firmy projektowej Inpro z Żyrardowa. Oni wykonują projekty indywidualne, ale mają w swojej ofercie również projekty gotowe i na taki się zdecydowaliśmy. Projekt spełnia nasze wymagania, jest rzetelnie opracowany, dodatkowo firma wykonała do niego operat szacunkowy. Cenowo wyszło to opłacalnie, projekt wymagał dosłownie kilku minimalnych poprawek architekta, ze względu na naszą działkę.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by okim Czw Mar 31, 2022 5:31 am

Nam projekt domu wykonał architekt z Tarnowskich Gór, pan arch. Robert Blazy. On ma bardzo duże doświadczenie w branży, kilku moim znajomym projektował dom i wszyscy go chwalili. Sami też możemy go polecić, bo terminowo i dobrze wykonał projekt naszego domu, bez problemu dostaliśmy na niego pozwolenie na budowę. Projekt dopasował d naszych sugestii i wymagań, praca z nim to czysta przyjemność.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Anulaa21 Wto Kwi 26, 2022 10:29 pm

To akurat jedna z ważniejszych rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę podczas przygotowywania się do budowy domu. Teraz co prawda jest o tyle prościej, że możecie przecież wybrać sprawdzone projekty domów. Jak dla mnie, to faktycznie ciekawa opcja, szczególnie dla osób, które chcą przejść przez cały proces przygotowania do budowy w sposób sprawny i bez większych niespodzianek.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Projekt domu? Empty Re: Projekt domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach