Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Do zrobienia dach

+11
dont
fay.zelda
Sara212
Kamilos77
Lodzia
bella88
beauty00
małaaa
inha
dougala
magdaa
15 posters

Go down

Do zrobienia dach Empty Do zrobienia dach

Pisanie by magdaa Czw Gru 05, 2019 4:43 pm

Jestem nieźle wkurzona. Kupiłam dom od biura nieruchomości, na wiosnę miałam się wprowadzać, ale coś mnie tknęło i zrobiłam audyt. Po audycie okazało się, że , niestety, dach do wymiany. Naprawdę nad sobą panuję, pisząc wam o tym. Z kim mogę się umówić na przyszły rok, jak najwcześniej?

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by dougala Sro Gru 11, 2019 2:57 pm

No i dobrze zrobiłaś, bo nigdy nie wiadomo, co to wyjdzie w trakcie budowy, albo remontowania takiego domu. Jeśli miałbym Ci kogoś polecić, to chyba tylko ich https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ . Brat z nimi dach budował do projektu MG Projekt. Świetnie sie dogadywali.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by inha Sro Gru 18, 2019 11:53 am

Znam MG Dachy z opowiadania znajomych. Polecali ich, byli pod wrażeniem jak szybko się takie więzary układa. W porównaniu z cieślą.. Kilkadziesiąt dni różnicy, dużo pieniędzy zaoszczędzone. Także pisz do nich.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by małaaa Pią Mar 27, 2020 9:09 pm

Faktycznie słyszałam co nieco o firmie MG Dachy https://mgdachy.pl/ i mają być oni specjalistami o solidnych konstrukcji dachów. Nie wiem czy dobrze wiem, ale nie tylko oni produkują wiązary drewniane, również je projektują i nawet montują. Także u nich zyskuje się kompleksowe usługi.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by beauty00 Pią Lip 24, 2020 12:41 pm

Oj, to ja współczuję, chociaż nas też duży koszt czeka. Dach mamy w porządku, ale za to uszczelnianie kominów jest nam potrzebne i to niestety przyjdzie nam opłacać. Dobrze, że polecono nam dobrą firmę, ogólnie nazywa się Frezowanie Kominów, może słyszeliście? Oni oczywiście mają jakiś tam cennik, ale to nie jest aż tak źle.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by bella88 Pon Lip 27, 2020 9:36 pm

Tak. Firma MG Dachy faktycznie tutaj zasługuje na uwagę. Jest to rzetelna i w pełni profesjonalna firma, która działa od wielu lat już na rynku. Tutaj https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ macie informacje na temat wyceny u nich. A na dole macie namiar:
MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl
Telefon kontaktowy: 500200660"

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Lodzia Czw Maj 20, 2021 8:58 am

Nie ma się co denerwować. My mamy też dach do zrobienia bo już nam ciekła woda takie były dziury. No nic, czeka nas wydatek i potrzebna będzie też farba na blachę . Słyszałam, że ta farba Aksikor jest bardzo dobra. Ma bardzo wysoką przyczepność do podłoża i jest antykorozyjna.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Kamilos77 Czw Lis 18, 2021 4:38 am

Mi dach robił Rajs i szczerze polecam. Znalazłem ich w internecie (po prostu wpisałem w wyszukiwarkę dachy Kobyłka ), ale okazało się, że wielu moich sąsiadów korzystało z ich usług i każdy z nich polecał tę firmę Smile U mnie się sprawdzili i dlatego też mogę ich polecić!

Kamilos77
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 29/08/2021

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Sara212 Wto Sty 18, 2022 12:42 pm

Podczas budowy czy wykończenia domu warto współpracować z najlepszmiy fachowcami.

_____________________
podbicie posadzki

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by fay.zelda Sro Kwi 06, 2022 10:28 am

Zanim przystąpimy do remontu dachu, czy zatrudnimy ekipę, która go fachowo przeprowadzi, powinniśmy dopilnować wszelkich formalności prawnych z tym związanych. To od tego tak naprawdę rozpoczyna się każda naprawa dachu. Niemniej warto jeszcze na tym etapie skontaktować się z firmą zajmującą się remontami dachów, jej specjalista podpowie nie tylko jakie prace będą potrzebne, ale również jakich formalności będą wymagane do przeprowadzenia remontu.



____________________________
https://roofchallenge.eu/
fay.zelda
fay.zelda

Liczba postów : 1
Join date : 06/04/2022
Age : 33
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by dont Pon Kwi 11, 2022 5:26 pm

No to dobrze, że zrobiliście audyt, lepiej wiedzieć wcześniej. U nas pokryciem dachu zajęła się firma Ledor Dekarstwo z Zabrza, którą serdecznie polecam. Rzetelnie podeszli do wykonania tego zlecenia i doskonale sobie z nim poradzili. Po dachu chodzili dosłownie jak koty, widać było, że mają odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Zlecenie wykonali terminowo, w dobrej cenie.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Jędrzej4 Sob Sty 21, 2023 9:38 am

Normalna sprawa. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z utrzymaniem dachu w odpowiednim stanie, to trzeba zawsze sięgać po jak najskuteczniejsze metody. Na stronie https://naszglospoznanski.pl/mycie-i-malowanie-dachow-wielkopolskie-sposob-na-przywrocenie-jakosci-dachowek-i-blach/ widziałem więcej informacji na temat mycia dachów. Jak często realizujecie takie działania u siebie?

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by bako Pią Lip 14, 2023 9:03 pm

Warto też rozważyć membrany EPDM na dachy bo są dobrym wyborem, jeśli chodzi o materiały dachowe. Oferują najwyższą jakość, trwałość i wytrzymałość, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Zapewniają również optymalną wydajność termiczną, dzięki czemu idealnie nadaje się do nowego budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, a także do skutecznej hydroizolacji.

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Justyna Nie Lip 23, 2023 5:44 pm

Skoro macie do wykonania dach, to na pewno też odpowiednio trzeba się do tego przygotować. To co między innymi się wam przydadzą, to membrany dachowe. Czy już znaleźliście coś solidnego dla siebie? Jak nie, to możecie zerknąć na oferty Kiosk-Express - wydaje mi się, że tam znajdziecie coś naprawdę ok.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by pumper Pią Wrz 29, 2023 7:13 am

Jeśli zastanawiasz się nad odnowieniem swojego dachu, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Łuszcząca się farba, ogniska korozji czy wyblakły kolor to oznaki, że dach wymaga malowania. Nie chodzi tylko o estetykę, ale przede wszystkim o zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. W Lubuskim profesjonalne usługi w tej dziedzinie oferuje Grupa Biotop. Zanim jednak przystąpimy do malowania, ważne jest odpowiednie przygotowanie dachu, co obejmuje dokładne czyszczenie. Dzięki temu nowa warstwa farby będzie lepiej spełniać swoje funkcje ochronne. Moim zdaniem, jeśli chcesz mieć pewność, że prace zostaną wykonane profesjonalnie, warto zlecić je specjalistom. Sprawdź więcej na temat tego procesu na stronie https://newslubuski.pl/polecane/14921-malowanie-dachow-lubuskie-ile-czasu-trwa-realizacja-uslugi.html i podziel się swoimi przemyśleniami.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Do zrobienia dach Empty Re: Do zrobienia dach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach