Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki dach wybrać

+9
huel.therese
miko
okim
llo
Cream
Kamilos77
truskaweczka
małaaa
Goniaqq
13 posters

Go down

Jaki dach wybrać  Empty Jaki dach wybrać

Pisanie by Goniaqq Sro Sty 17, 2018 1:47 pm

Gdy budujemy dom to przychodzi moment w którym musimy wybrać jak dach bedzie się na nim znajdował. Zastanawiam sie czy lekkie pokrycia dachowebeda dla nas dobrym rozwiazaniem. W końcu może to bedzie zbyt słabe ? wy co byście wybrali ?

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by małaaa Pią Lut 14, 2020 7:04 pm

Mnie się wydaje, że to dobre rozwiązanie. No, ale możesz poszukać też jakiegoś dobrego specjalisty i jego się doradzić. A co z konstrukcją dachu? Też szukasz kogoś fachowego? Kto zajmie się projektowaniem oraz budową konstrukcji dachu? Mogę Ci polecić https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , moja mam korzystała z ich usług. Jest to naprawdę rzetelna firma.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by truskaweczka Pią Wrz 17, 2021 7:17 am

Cześć. Jak już mowa o dachu to akurat zastanawiamy się nad odnowieniem naszego dachu. Bo jednak dom nasz do tych nowych nie należy. Więc zaczęłam sprawdzać w jaki sposób można by odnowić nasz dach ale małym kosztem. I tak znajomy powiedział mi, że teraz to można kupić taką farba na dach i w taki sposób odnowić nasz dach także można.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by Kamilos77 Nie Paź 31, 2021 5:13 pm

Dach to wiadomo, dla mnie najlepszy komplet to blachodachówka + biała podbitka Smile Wydaje mi się, że to ładne, dosyć tanie i trwałe rozwiązanie Smile

Kamilos77
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 29/08/2021

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by Cream Wto Mar 08, 2022 7:44 pm

Ja mam dosyć nowoczesny projekt domu i część dachu jest tradycyjna z blachodachówki, ale ta, która pokrywa garaż, to dach płaski zielony (w sensie jest dużo roślinności). Jest zrobiony taras, do tego stoją kanapy, stolik, teleskop oraz grill. W lecie to genialne rozwiązanie. Polecam każdemu. Taką fajną konstrukcję postawiła mi firma Hs Dachy, która mieści się w Ostrowie Świętokrzyskim https://www.hydrosystemdachy.pl/uslugi/dachy-zielone Pozdrawiam.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by llo Czw Mar 17, 2022 11:46 am

My postawiliśmy na blachodachówkę na dachu. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Okno-Dach z Nowego Targu, w tym sklepie mają wiele różnych pokryć dachowych od rzetelnych producentów, do tego mają tam akcesoria dachowe, w które również się tam zaopatrzyliśmy. Ceny mają atrakcyjne, zdecydowanie wam ich polecam.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by okim Wto Mar 29, 2022 12:35 pm

My wybraliśmy blachodachówkę i to właśnie ją mamy na swoim dachu. Pokryciem dachu zajęła się u nas firma Romdach z Ostrowa Wielkopolskiego. Ich ekipa pracowała bardzo dobrze, szybko im poszło, ale było widać, że pracują rzetelnie, dach jest mocny, odpowiednie przymocowany. Co do samego materiału, to kupiliśmy go u nich, bo sprzedają także materiały budowlane w bardzo dobrych cenach.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by miko Czw Mar 31, 2022 6:48 am

My wybraliśmy dachówkę ceramiczną, czyli absolutną klasykę, która nigdy się nie starzeje. Taką dachówkę znaleźliśmy w dobrej cenie w ofercie firmy Dach-Dek z Pruszcza Gdańskiego. Oni mają wiele różnych pokryć dachowych i nie tylko, warto się tam zaopatrzyć. Ich pracownicy pomagają w wyborze, nam przedstawili kilka opcji, które najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom. Polecam serdecznie.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by huel.therese Wto Kwi 05, 2022 10:24 am

Na dachy budynków przemysłowych i gospodarczych najczęściej stosuje się blachę płaską lub falistą. To materiał tani, lekki i łatwy w montażu. Blachy dostępne są w przyciętych płachtach, dzięki czemu położenie pokrycia przebiega sprawnie oraz szybko. Inne inspiracje dachowe bez problemu znajdziecie na tym portalu https://roofchallenge.eu/.
huel.therese
huel.therese

Liczba postów : 4
Join date : 05/04/2022
Age : 33
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by dont Wto Kwi 12, 2022 12:31 pm

Mamy blachodachówkę, uznaliśmy, że w ogólnym rozrachunku ona najbardziej nam się opłacała. Kupiliśmy wysokiej jakosci materiał od dobrego producenta ze sklepu firmy AZ-DACH w Radomiu. Oni mają bardzo dobre ceny, szeroki wybór materiałów, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Tam znaleźliśmy na przykład okna dachowe, z których również jesteśmy zadowoleni.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by slyntt Sob Maj 21, 2022 12:34 pm

Jeśli chodzi dach, to ja polecam wam wszystkim listwy żwirowe ze strony sklepu internetowego suez.com.pl. Moim zdaniem warto przejrzeć ofertę tej firmy, bo znajdziecie tam doskonałej jakości produkty w zacnych cenach.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by madzia2 Nie Sie 20, 2023 11:21 am

Jak już mowa o budowie domu, to myślę, że na uwagę zasługuje również dach. Jeżeli nie wiecie do kogo w tej sprawie się zgłosić, to proponuję rozważyć propozycje od https://dachistrych.pl/oferta-handlowa/ Myślę, że to naprawdę dobrzy specjaliści, którzy będą w stanie zaproponować wam rozwiązania dopasowane do waszych potrzeb

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by maudie.klein Pon Sie 21, 2023 10:32 am

W jakim miesiącu najlepiej będzie przeprowadzić remont generalny dachu?
maudie.klein
maudie.klein

Liczba postów : 5
Join date : 21/08/2023
Age : 33
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Jaki dach wybrać  Empty Re: Jaki dach wybrać

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach