Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

+9
Kłaczek25
beauty00
Karin
Lidka
Domis3223
truskaweczka
fazola
dougala
inha
13 posters

Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by inha Sro Paź 09, 2019 2:39 pm

Widzę, że wielu z Was nie wie, jak ma urządzić sypialnię, ani co zrobić, żeby ona jakoś wyglądała, a najlepiej to ładnie. Wydaje mi się, że dobrym pomyslem będzie powiedzenie Wam o tym https://www.mgprojekt.com.pl/forum/advanced-search/?keywords=sypialnia forum. Dokładniej macie tam już wyszukane wątki dotyczące tego pomieszczenia. Od dawna jestem na forum i baaardzo dużo rzeczy się już stamtąd dowiedziałam.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by dougala Czw Paź 17, 2019 1:20 pm

Hej, a podasz mi nick, jaki masz na forum? Chętnie się skontaktuje, bo też tam jestem od dawna. Właściwie to tylko stamtąd czerpiemy wiedzę o sypialni, ale i o innych wnętrzach. To tam dowiedziałam się, jak podwiesić sufit, albo , że panele szklane dobrze się jednak w kuchniach spisują.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by fazola Sob Paź 26, 2019 10:38 am

Akurat jestem raczej tym doradzającym członkiem i widzę, że codziennie ktoś przybywa na forum. I też się nie dziwię, bo o wielu rzeczach sama pierwszy raz tam czytałam. A MG Projekt też się udzielają i to sporo , więc zawsze fachowcy są na miejscu.

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by truskaweczka Pon Lut 10, 2020 7:30 am

Jak już mowa o sypialni to czy macie w nich garderoby? Bo jesteśmy na etapie zastanawiania się czy taką garderobę zrobić czy też nie. Bo ja uważam, że garderoba to bardzo dobry i praktyczny pomysł na zaoszczędzenie miejsca gdyż wszystkie ubrania będziemy mieli w jednym miejscu. Już nawet wstępnie rozglądałam się za garderoby na wymiar aby zlecić jej wykonanie. Bardzo ciekawe pomysły mają w firmie Szaf- Mix gdzie doradzą jak powinno się to zrobić by było dobrze i gustownie

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Domis3223 Pon Sty 11, 2021 2:34 pm

Ja niedawno skończyłam urządzać swoją sypialnię, właściwie to nie wstawiłam tam nic więcej oprócz dużego i wygodnego łózka, z salonu meblowego https://meblemakarowski.pl/pl/c/Lozka-tapicerowane/431. Postawiłam jednak na fajne zasłony i odpowiednia kompozycje ozdób na ścianach.

Domis3223
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 22/10/2020

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Lidka Sob Sie 14, 2021 1:01 pm

Od łóżka i materaca najlepiej byłoby zacząć, reszta to już przecież tylko dodatki:) Poszukajcie może Materace 80x200, te powinny być bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o materace na jedną osobę.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Karin Wto Sie 17, 2021 12:30 pm

A co sądzicie o zastosowaniu w sypialni paneli akustycznych? Mam na myśli coś takiego jak tu https://www.mega-acoustic.pl/oferta/panele-akustyczne-2/ - tylko w wersji z nadrukiem. Widziałam, że takie rozwiązania są dostępne. Może warto rozważyć zakup i montaż? To może być fajna dekoracja i element funkcjonalny.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 159
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by beauty00 Sob Sty 15, 2022 9:28 am

Takie fora są ciekawe, ale i tutaj możemy o tym porozmawiać. Ja na przykład powiem Wam, że takie rzeczy mam już ogarnięte. Wiem nawet, który pokrowiec na materac https://materacnawymiar.pl/pl/c/Pokrowce-na-materace/25 kupić. Można powiedzieć, że szwagierka pracuje w tym fachu i chętnie nam doradza. Także problem z wyborem mamy z głowy.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Kłaczek25 Czw Mar 17, 2022 6:50 pm

Jeżeli chodzi o urządzanie sypialni to na pewno będzie potrzebne porządne łóżko oraz wygodne materace. Jedno i drugie znajdziesz w ofercie tej firmy https://hilding.pl/ która specjalizuje się w tej dziedzinie. Dzięki nim wyśpisz się jak nigdy i masz gwarancję że ich produkty posłużą ci długie lata.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Nina83 Pon Kwi 04, 2022 11:01 am

A co powiecie na czarne pufy w sypialni? Albo w innym kolorze. Ale generalnie pufy. Ja uważam, że to fajny i stylowy dodatek. No i bardzo funkcjonalny. Jak widać np. tu https://www.mebletkaniny.pl/pufy-do-sypialni-cat-380 wybór jest spory. Niezależnie od aranżacji można dobrać coś, co będzie pasowało do całości.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 114
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by gonansa Pon Kwi 03, 2023 5:56 pm

To ja od siebie dodam: w oknach warto zamontować plisy okienne Nafi. Popatrzcie sobie na stronie producenta jak wyglądają, jak się z nich korzysta - super wygodna sprawa Smile

gonansa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by sawayn.ezra Czw Lip 13, 2023 11:40 am

Bardzo ważny jest też rozmiar materaca.
sawayn.ezra
sawayn.ezra

Liczba postów : 4
Join date : 13/07/2023
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Seniorita Sob Sie 19, 2023 4:41 pm

Nasz nowy projekt to stworzenie wnętrza w duchu starych czasów. Szukamy pięknych antyków, które wniosą do naszego domu oryginalny charakter. Wielu z Was poleca https://antyki.eu/ jako miejsce, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki. Czy ktoś z Was miał przyjemność robić tam zakupy? Opowiedzcie nam więcej!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Urządzanie sypialni - rozmowy na forum Empty Re: Urządzanie sypialni - rozmowy na forum

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach