Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

miejski samochód - jakie ubezpieczenie

+2
gonansa
britka
6 posters

Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by britka Pon Lut 12, 2024 6:46 pm

Jestem szczęśliwą posiadaczką małego miejskiego autka:) i obecnie szukam nowego ubezpieczenia dla mojego pojazdu. Chciałabym zebrać opinie i sugestie od innych właścicieli samochodów odnośnie ubezpieczycieli, którzy oferują konkurencyjne ceny oraz kompleksowe pokrycie. Czy macie jakieś doświadczenia z konkretnymi firmami ubezpieczeniowymi, które warto rozważyć lub unikać?

britka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2023

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by gonansa Nie Lut 18, 2024 6:30 pm

Przy takim samochodzie to nie ma co szczędzić na ubezpieczeniu Razz

gonansa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by wydra Nie Lut 18, 2024 8:01 pm

Jeśli szukasz najlepszych warunków AC na rynku oraz płatności ratalnych za polisę, to warto rozważyć ofertę Trasti Smile Mają bardzo dobre warunki dla młodych kierowców. Do tego przyciągają też swoją polityką CSR, bp wspierając schroniska dla zwierząt Wink dla mnie mega sprawa!

wydra
Nowy
Nowy

Liczba postów : 9
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by lalunka Pon Lut 19, 2024 9:02 pm

Britka - a szukasz samego OC czy zastanawiasz się też na AC?

lalunka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by darima Nie Lut 25, 2024 6:42 pm

Też słyszałam o nich, ale moja polisa wygasa dopiero za 4 miesiące. Myślę, że jak już będzie zbliżał się termin to wtedy się do nich zgłoszę żeby mi wszystko wyliczyli.

darima

Liczba postów : 4
Join date : 11/07/2023

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by emotka Wto Lut 27, 2024 9:10 pm

W przypadku mojej BMW, zdecydowałam się na ubezpieczenie w Trasti. Słyszałam, że oferują najlepsze warunki AC na rynku, więc postanowiłam im zaufać Smile

emotka

Liczba postów : 4
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by britka Wto Lut 27, 2024 9:11 pm

Szczerze, to jeśli całość będzie w niezłej cenie to zdecyduję się na całość OC+AC Smile

britka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2023

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by emotka Sro Lut 28, 2024 6:45 pm

britka napisał:Szczerze, to jeśli całość będzie w niezłej cenie to zdecyduję się na całość OC+AC Smile

Najlepiej będzie jak po prostu zgłosisz się do nich i obgadasz z nimi swoją sytuację Smile

emotka

Liczba postów : 4
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

miejski samochód - jakie ubezpieczenie Empty Re: miejski samochód - jakie ubezpieczenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach