Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zmiana pracy

5 posters

Go down

Zmiana pracy Empty Zmiana pracy

Pisanie by Dorik77 Pią Kwi 28, 2023 4:28 am

Zastanawiasz się, gdzie szukać pracy za granicą? To sprawdź oferty pracy z zakwaterowaniem w Szwecji od zaraz na FachPraca. Znajdziesz tam oferty pracy dla fachowców w różnych branżach i w różnych krajach, w tym w Szwecji. Wiele z tych ofert oferuje również zakwaterowanie, co może ułatwić Ci przeprowadzkę i rozpoczęcie nowej pracy w obcym kraju. Nie warto tracić czasu na poszukiwanie różnych opcji, jeśli w jednym miejscu można sprawdzić sobie szereg propozycji. Przekonaj się jak dokładniej takie oferty pracy z zakwaterowaniem w Szwecji znajdziesz. Pozdrawiam serdecznie!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by Seniorita Czw Maj 25, 2023 12:29 pm

Cześć, właśnie wróciłam z rozmowy rekrutacyjnej i zastanawiam się czy dobrze odpowiedziałam na pytanie "dlaczego chcę zmienić pracę?". Odpowiedziałam, że ze względu na to, że mam małe dziecko i potrzebuję pracy zdalnej. Teraz się zastanawiam, że chyba odpowiedziałam zbyt szczerze. Co myślicie ? Podrzucam ciekawy artykuł, który przeczytałam w drodze do domu https://bananacv.com/blog/jak-odpowiedziec-rekruterowi-na-pytanie-dlaczego-chce-zmienic-prace Pozdrawiam
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by paucek.evangeline Pią Maj 26, 2023 6:56 am

Gdzie szukacie ogłoszeń?
paucek.evangeline
paucek.evangeline

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2023

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by wbeszu Pią Wrz 22, 2023 3:39 pm

Chciałbym dowiedzieć się więcej o perspektywach zawodowych w dziedzinie promocji artystów i zespołów w branży muzycznej. Jakie są obecne trendy i przyszłość tej branży? Czy ktoś ma informacje na ten temat lub może podzielić się przewidywaniami dotyczącymi rozwoju tej dziedziny? Byłbym bardzo wdzięczny za Wasze spostrzeżenia! Interesuje mnie również szkolenie oferowane przez https://emtg.pl/promocja-w-branzy-muzycznej-jak-zbudowac-marke-artysty-zespolu/ i czy może mi ktoś opowiedzieć więcej na ten temat?

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 291
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by Seniorita Czw Wrz 28, 2023 9:34 am

Witajcie! Dziś chciałam podzielić się kilkoma wskazówkami dotyczącymi tworzenia imponującego cv kucharz. Przygotowanie profesjonalnego CV jest kluczowe, aby wyróżnić się w konkurencyjnym świecie gastronomii. Czy macie jakieś pytania na ten temat? Chętnie podzielę się swoją wiedzą!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by ważniak Pon Lis 20, 2023 1:55 pm

Jak to jest w zawodzie agenta ubezpieczeniowego? Czy można mieć elastyczny czas pracy? Taki by mi najbardziej odpowiadał, a że widziałem dziś ofertę franczyzy ubezpieczeniowej https://dfs24.pl/, że to może być dla mnie. Co macie do powiedzenia na temat tego zawodu?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 121
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Zmiana pracy Empty Re: Zmiana pracy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach