Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reomont domu

+7
philip.pfeffer
Kłaczek25
Sara212
irekk
fazola
dougala
Goniaqq
11 posters

Go down

Reomont domu  Empty Reomont domu

Pisanie by Goniaqq Pią Gru 22, 2017 12:56 pm

Wszystko zależy od tego ile pracy chcesz w to włożyć. Pomyśl czy dasz rade zrobić to sam czy lepiej zatrudnić do tego profesjonalistów. Zawsze możesz zatrudnić http://taniopodklucz.pl/ , oni ma pewno zrobią to dokładnie i szybko

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by dougala Pon Lip 22, 2019 11:32 am

Remonty mają to do siebie, że niestety całkiem dużo kosztują. I wiele osób maksymalnie próbuje ciąć koszty, jednocześnie na przykład uzyskując jak najlepszą jakość. Dlatego remontującym dom czy ogród podpowiem, że tutaj www.plexikord.pl zamówicie specjalne ściany, płyty z poliwęglanu, bardzo wygodne, jeśli chodzi o szukanie taniego zadaszenia do domu.


Ostatnio zmieniony przez dougala dnia Wto Wrz 24, 2019 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by fazola Czw Sie 29, 2019 5:30 am

Remont domu to nie lada wyzwanie, u nas też jest i nie sądziłam że będzie aż tyle przeróbek, zmian. Nie raz juz jestem zmęczona tym wszystkim ale co zrobić. Ucieszy mnie widok wyremontowanego domu Smile Dosłownie wymieniamy wszystko nawet lampy i własnie chciałam kupić nowoczesne i stylowe lampy do domu. Póki co znalazłam w tym sklepie www.szykownydom.com ale może wy tez znacie inny więc czekam też na wasze propozycje.

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by irekk Sob Sty 22, 2022 10:13 pm

Nie każdy dom opłaca się remontować, szczególnie jeśli ma swoje lata. Jeśli posiadamy działkę to być może sensownym rozwiązaniem będzie budowa domu od podstaw. Jeśli wybierzecie taką opcję to gotowe projekty domów znajdziecie w ofercie biura Archon+. Oferują projekty w rozsądnej cenie, z szczegółowymi wizualizacjami, zdjęciami. Zakupiony projekt dostarczają do klienta bez dodatkowych kosztów.

irekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 17
Join date : 31/12/2021

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by Sara212 Sro Lut 16, 2022 10:59 am

Widziałam ciekawą ofertę na projektowanie mieszkania warszawa właśnie remontuję mieszkanie i chciałabym by wnętrze spójne, funkcjonalne i nowoczesne. Myślicie że warto zgłosić się do projektantów? ktoś korzystał z ich usług?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by Kłaczek25 Czw Lut 17, 2022 10:38 am

Ja robicie remonty domów to tutaj https://www.elampy.pl/lampy-elewacyjne znajdziecie też do niego odpowiednie oświetlenie. Są tu bardzo nowoczesne lampy i bardzo dobrej jakości. Myślę że posłużą długi czas.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by philip.pfeffer Wto Gru 20, 2022 8:52 pm

Co sądzicie o remoncie w środku zimy?
philip.pfeffer
philip.pfeffer

Liczba postów : 3
Join date : 20/12/2022
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by britka Nie Kwi 02, 2023 4:37 pm

Przed remontem zastanówcie się co zrobicie z oknami. W sensie co na nie dacie. Teraz modne ale i praktyczne są plisy okienne Nafi - zerknijcie sobie na stronę producenta jak to działa i jak fajnie wygląda.

britka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2023

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by ZlotaRaczka Nie Kwi 02, 2023 7:52 pm

Jak Remont to tylko firma budowlana Złota Rączka

ZlotaRaczka

Liczba postów : 2
Join date : 02/04/2023

https://zlota-raczka.info/

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by Dawid94 Sro Sie 02, 2023 10:20 pm

Remont z zimowych miesiącach to nie jest najlepszy moment. Zdecydowanie lepiej wybrać letnie okresy. Chyba że bardzo Ci się spieszy. W takim przypadku nie masz wyjścia i musisz znaleźć firmę, która się podejmie. Każda działalność budowlana powinna znać firmę https://wytaczanie.com/. Dajcie znać, co uważacie o ofercie tej firmy.
Dawid94
Dawid94
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 15/07/2023
Age : 29
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by olendzka Pią Wrz 01, 2023 8:12 am

a czy podczas tego remontu planujecie też wymieniać drzwi na nowe ? jeśli tak to porządne drewniane drzwi robione na wymiar można zamówić w sklepie polskiego producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Solidna jakość wykonania, estetyczny wygląd a do tego konkurencyjne ceny i terminowa dostawa.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Reomont domu  Empty Re: Reomont domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach