Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom?

3 posters

Go down

Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom? Empty Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom?

Pisanie by abrahaam Nie Sty 08, 2023 10:03 am

Główną strategią jest być tam, gdzie są Twoi klienci.

Pracując w firmie tłumaczeniowej, odwiedzałem konferencje, w których uczestniczyli nasi potencjalni klienci.

Myślę, że to jedyny sposób, aby postawić stopę w drzwiach. Większość VP i C-levels znajduje się na budkach, więc możesz łatwo do nich dotrzeć.

abrahaam

Liczba postów : 3
Join date : 08/11/2022

Powrót do góry Go down

Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom? Empty Re: Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom?

Pisanie by Gavi Nie Sty 08, 2023 10:05 am

Hej! Szukałem dla siebie szkoły językowej. Najlepszym wyborem dla mnie była szkoła językowa Skrivanek. Istnieje wiele możliwości nauki i doskonalenia umiejętności językowych zarówno w międzynarodowym środowisku biznesowym, jak i w codziennej komunikacji interpersonalnej. Coraz częściej oczekiwanym standardem w poszukiwaniu pracy staje się znajomość języka angielskiego, a pracodawcy szczególnie cenią specjalistów i konsultantów, którzy posługują się co najmniej dwoma językami obcymi. Dlatego zacząłem uczyć się języków obcych.

Gavi

Liczba postów : 3
Join date : 07/11/2022

Powrót do góry Go down

Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom? Empty Re: Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom?

Pisanie by Maruder Czw Lut 02, 2023 5:35 pm

Akurat nad takimi sprawami ja jeszcze się nie zastanawiałem więc ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Od razu chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://influencer.pl/779/czy-warto-tlumaczyc-reklame-samodzielnie gdyż to właśnie tam wyjaśniono czy warto tłumaczyć reklamę samodzielnie.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom? Empty Re: Jakie strategie stosują handlowcy z biur tłumaczeń, aby sprzedawać tłumaczenia dużym firmom?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach