Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

+14
vandervort.fidel
slyntt
Karin
Andzia
brooklyn58
Janka23
Kłaczek25
kub.stella
osinski.kennith
bocian
małaaa
truskaweczka
regulacja
KasiaHK
18 posters

Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by KasiaHK Sro Kwi 27, 2016 5:28 pm

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?
Już na tylu stronach i w tylu sklepach znalazłam informacje i inspiracje, że naprawde nie wiem na co się zdecydować, a chciałabym w jednym miejscu. Praktycznie wszystko do łazienki mają w budowlanych marketach jak OBI, ale jeszcze się rozglądam.
A Wy?
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by regulacja Wto Gru 12, 2017 6:26 pm

Internet, markety budowlane...

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by truskaweczka Nie Sie 16, 2020 4:14 pm

A to zależy co macie konkretnie na myśli. Bo my przede wszystkim chcieliśmy zabezpieczyć naszą rodzinę przed różnymi infekcjami i zamówiliśmy stąd https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekcji?utm_source=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 takie dozowniki do mydła i nie tylko. W końcu w dobie covid należy w szczególności zadbać o przestrzegania higieny rąk

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by małaaa Czw Wrz 24, 2020 9:42 pm

Wszystko zależy o co dokładnie pytasz... Ja przykładowo jestem na etapie wykańczania swojej łazienki i planuje płytki kupić tutaj w sklepie Klink. Mają tam modele zgodne z najnowszymi trendami i co ważne są one bardzo mocne- co dla mnie jest ważne.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by bocian Czw Maj 27, 2021 8:18 am

Powiem wam, że ja głównie w sklepach internetowych. Potrzebowałam uchwytów łazienkowych z myślą o osobach niepełnosprawnych i niestety stacjonarnie, zakup takich rzeczy jest wręcz niemożliwy. Ale na całe szczęście, w sklepie https://bsd.sklep.pl/ udało mi się znaleźć wszystko to, czego potrzebowałam.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 430
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by osinski.kennith Wto Sie 10, 2021 2:52 pm

Wszystkie przybory kupiłam w IKEA. Mają naprawdę świetną ofertę.
osinski.kennith
osinski.kennith

Liczba postów : 3
Join date : 10/08/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by kub.stella Sro Lis 17, 2021 12:51 pm

W Leroy Merlin jest świetna oferta.
kub.stella
kub.stella

Liczba postów : 4
Join date : 17/11/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Kłaczek25 Sob Lis 27, 2021 7:05 pm

W sklepie Marra Design dostaniesz wszystko co potrzeba do łazienki design i jakość od najlepszych włoskich producentów na pewno ci się spodoba. Sama marzę o tym żeby stworzyć łazienkę na bazie ich produktów ale to już w następnym roku. Przejrzyj jakie cuda można mieć od włoskich producentów i to w atrakcyjnej cenie.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 383
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Janka23 Pią Lut 18, 2022 9:52 pm

Jeżeli chodzi o wyposażenie do łazienki to niemal wszystko znajdziesz w ofercie tego sklepu https://www.maxfliz.pl/sklep/wyposazenie-lazienek-syfony-korki-zawory-syfony-umywalkowe,1021# gdzie ja dobierałam syfony. Produkty z ich oferty to jakość w atrakcyjnej cenie więc na pewno i ty znajdziesz coś dla siebie. Dzięki nim wyposażysz niemal każde pomieszczenie w domu.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 345
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by brooklyn58 Sro Mar 30, 2022 12:21 pm

Dodatki zamawiałam w sieci, a kafelki i armaturę znalazłam w sklepach stacjonarnych.
brooklyn58
brooklyn58

Liczba postów : 4
Join date : 30/03/2022
Age : 34
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Andzia Pon Kwi 04, 2022 5:57 am

Jeśli chodzi o wszelkie kwestie dotyczące tego, jaki odpływ do prysznica bez brodzika, to polecam skorzystać z ich porad! Mnie naprawdę dużo pomogły i moglam dzięki nim spokojnie i fachowo wyremontować łazienkę!

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Karin Wto Paź 11, 2022 7:28 am

Faktycznie wybór jest tak duży, że można mieć wątpliwości co będzie najlepsze. Ale trzeba szukać, porównywać, bo w końcu wystroju łazienki nie zmieniamy co tydzień. Dlatego ja mogę zostawić ci namiar na nich https://www.reahurt.pl/ - bardzo fajny sklep, z szerokim asortymentem do łazienek. Nie tylko armatura, ale też dodatki. Może znajdziesz coś dla siebie.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 179
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by slyntt Pią Lut 10, 2023 11:36 am

Jak już mowa o łazience, to myślę, że warto  wszystko sobie dokładnie zaplanować. Ostatnio widziałam, że na stronie tego sklepu https://www.swiatlazienek.com.pl/ można znaleźć całkiem spory wybór przeróżnych produktów łazienkowych w całkiem niezłych cenach. Zwróćcie uwagę na ich wanny, czy płytki, a może akurat coś przypadnie wam do gustu

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 327
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by vandervort.fidel Wto Lut 14, 2023 9:09 am

Za niedługo kończę swój remont łazienki. Przyznam szczerze, że miałem niemały problem z jej aranżacją, ponieważ nie za bardzo się na tym znam. Jednak z pomocą różnych poradników i blogów wnętrzarskich postanowiłem urządzić swoją łazienkę bardzo klasycznie - w czerni i bieli. Jeśli chodzi o meble łazienkowe, to szafkę łazienkową zakupiłem tutaj - https://mantes.pl/mantes-nowoczesne-meble-lazienkowe/szafki-lazienkowe-pod-umywalke/wiszace-podwieszane. Dodatków do wnętrza za to szukałem na różnych wyprzedażach w sklepach AGD.
vandervort.fidel
vandervort.fidel

Liczba postów : 4
Join date : 14/02/2023
Age : 27
Skąd : Pruszcz Gdański

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by inna Wto Mar 28, 2023 9:15 pm

Przyda się dobra bateria łazienkowa czy kuchenna. Polecam markę Sotbe, minimalistyczny styl, mega solidne

inna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2023

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Maruder Pią Gru 08, 2023 10:07 am

Dla miłośników klasyki, idealnym wyborem będą dodatki w odcieniach złota i srebra. Metaliczne akcesoria, takie jak haczyki na ręczniki, półki czy ramy luster, dodadzą elegancji i wyrafinowania. Inspiracje dotyczące wykorzystania metalicznych akcentów w białej łazience znajdziesz na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/jakie-dodatki-wybrac-do-bialej-lazienki-aby-pasowaly-do-twojego-stylu gdyż metaliczne elementy doskonale kontrastują z bielą, tworząc luksusowy wygląd.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 768
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Redikk Pon Sty 08, 2024 1:19 pm

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić co do marki Oltens u których pięknych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego po prostu nie brakuje, do tego też w stylu skandynawskim który mi w szczególności przypadł do gustu. No i jednocześnie dbają o najwyższą jakość wykonania, pozdrawiam

Redikk
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 06/04/2023

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by rollo Czw Wrz 26, 2024 3:35 pm

Myślę, że każdemu z nas zależy na zakupie dobrej jakości wyposażenia do łazienki w stosunkowo niskich cenach, dlatego warto sobie zadać trud, żeby znaleźć najkorzystniejszą opcję. Mnie udało się dzięki rekomendacji znajomych trafić do salonu firmy Jorapol w Płocku, choć z tego co wiem, mają również swoje salony w innych miastach. Do Jorapolu można się udać bez żadnego przygotowania, bo na miejscu dzięki pomocy doświadczonych doradców bez najmniejszego problemu znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba. Poza doskonałą obsługą na uwagę zasługuje również idealne oświetlenie, które pomaga w wyborze odpowiednich kolorów i odcieni.
rollo
rollo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 41
Join date : 22/11/2022

Powrót do góry Go down

Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki? Empty Re: Gdzie kupowaliście rzeczy do łazienki?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach