Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na biznes

+69
delores81
mohammad98
mayer.mervin
oconnell.timmothy
eliza111
Arowana14
silver96
Justyna
danka58
olgaaa500
bako
włóczykijska
Jędrzej4
ważniak
Ewelaa213
noah.sauer
emmanuel50
Dżess
mycie okien
joanna
koepp.mitchel
Nora92
dougala
Baśka98
olendzka
Kajtek33
madzia2
madmax
kiley.daugherty
Maruder
Mleczko
Jerry
kotek
smith.ashly
KasjuszMag
Merko
bocian
cordia44
sywi
basjanka
Lidka
darion.bernier
slyntt
roni102
philip.cruickshank
grant.jack
ycremin
klein.kraig
zoey.king
dorothy
Skyoffice
mazowszanka
lizeth22
floyddaniel
Kłaczek25
nikolaus.elisa
beauty00
miskia13622
batz.oran
Sara212
tymianka
Janka23
Margolcia
Karin
Nina83
Anulaa21
Xawery
verona.crooks
malwinap
73 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Janka23 Sob Sie 19, 2023 2:01 pm

Niezależnie od biznesu warto mieć zaplecze z artykułami które pomogą w podejmowaniu właściwych decyzji jak ta witryna http://kreatywnisamozatrudnieni.pl/. Mają masę artykułów na temat nowych technologii, prawa pracy czy marketingu. Dzięki nim dowiesz się wielu przydatnych rzeczy i podejmiesz właściwe decyzje.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by oconnell.timmothy Pon Sie 21, 2023 4:20 pm

Hej, liderzy firm! Jeśli zastanawiacie się, czy warto inwestować w integrację pracowników, to odpowiedź brzmi: tak! Badania pokazują, że dobrze zintegrowane zespoły są bardziej zaangażowane, produktywne i kreatywne, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie zysków.
______________________
integracja pracowników a zyski firmy
oconnell.timmothy
oconnell.timmothy

Liczba postów : 1
Join date : 21/08/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by ważniak Wto Sie 22, 2023 3:00 pm

Czy jesteście w stanie mi napisać, jak się Wam pracuje we współpracy z wirtualnymi biurami? Chodzi mi o pracę niewielkich firm. Znalazłam dziś artykuł o wirtualnych biurach w Warszawie https://dziennik.swidnica.pl/wirtualne-biura-w-warszawie-czym-sa-i-czemu-sluza/, przyznam, że mnie zainteresowało. Jestem jednak ostrożna, dlatego wolę się wszystkiego podpytać, zanim podejmę decyzję.

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by mayer.mervin Sro Sie 23, 2023 9:51 am

Jestem właścicielką firmy, w której wykorzystujemy różnego rodzaju kontenery jako nasze magazyny. Niedawno dzięki temu artykułowi https://gannet.pl/sledzenie-kontenera/ dowiedziałam się, że istnieje możliwość zamontowania w nich nadajnika GPS, aby śledzić jego położenie. Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł. A co wy o tym myślicie?
mayer.mervin
mayer.mervin

Liczba postów : 4
Join date : 23/08/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Kłaczek25 Nie Sie 27, 2023 8:49 pm

Niezależnie jaki biznes otworzysz to będzie potrzebny szybki internet, telefonia oraz dodatkowe usługi jak data center czy usługi w chmurze. Wszystko to masz w ofercie tej firmy https://inea.pl/oferta/dla-ciebie/1pak-telefon-stacjonarny/1pak-telefon-stacjonarny więc jeśli jesteś z wielkopolski to wykorzystaj ich usługi. Z takim zapleczem na pewno wszystko będzie działać jak należy.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by mohammad98 Pon Sie 28, 2023 9:04 am

Jaki własny biznes chcielibyście otworzyć?
mohammad98
mohammad98

Liczba postów : 4
Join date : 28/08/2023
Age : 25
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by delores81 Pon Sie 28, 2023 1:53 pm

Pamiętajcie aby ciągle się rozwijać i nie osiadać na laurach!
delores81
delores81

Liczba postów : 4
Join date : 28/08/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by madzia2 Pią Wrz 01, 2023 7:45 am

Uważam, że jeżeli chodzi o marketing, to bardzo dobrą opcją jest wave program, dzięki któremu jesteście w stanie na zintegrowaną komunikację prosto z waszej firmy. Jeżeli prowadzicie biznes i chcecie zarządzać treściami wideo które są wyświetlane w miejscu sprzedaży, to oprogramowanie naprawdę wymiata.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Sara212 Pią Wrz 01, 2023 4:37 pm

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem reklamy dla Waszego biznesu, to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić porady na temat tablice reklamowe . Jest to forma reklamy, na którą sam się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1192
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by saszka Wto Wrz 05, 2023 3:42 pm

Na pewno musi to być mądrze przemyślany biznes, żeby wypalił i byśmy mieli sporą grupę klientów no i potrafili ich obsłużyć. Dobrze też w późniejszym terminie nawiązać współpracę z Aforti Collections, bo tematy windykacji lepiej zlecić komuś dobremu w tej kwestii.

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Arowana14 Czw Wrz 07, 2023 8:42 pm

Dużym wsparciem w firmie moze być też doradztwo podatkowe. Doradcy podatkowi pomagają w planowaniu podatkowym, co obejmuje analizę konsekwencji podatkowych różnych decyzji biznesowych. Dzięki temu przedsiębiorstwo może uniknąć niekorzystnych konsekwencji podatkowych. Doradcy podatkowi pomagają również w przygotowaniu deklaracji podatkowych i innych dokumentów związanych z podatkami. Zapewniają, że dokumentacja jest zgodna z obowiązującymi przepisami i terminami.

Arowana14
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 37
Join date : 30/07/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by olendzka Pią Wrz 15, 2023 8:34 am

zbliża się zima i tak sobie myślę, ze wiele osób będzie wówczas spędzać czas na różnego rodzaju aktywnościach zimowych. Czytałam, ze firma https://www.ras-lodowiska.pl/ oferuje sprzedaż lub wynajem sztucznych mobilnych lodowisk. Oferują kompleksową pomoc przy transporcie, montażu itd. Co sądzicie o tego typu pomyśle ?

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Justyna Pon Paź 02, 2023 4:05 pm

No i dobrze, jeśli mam Wam podpowiedzieć rozwiązania, to na pewno takie https://palimet.com/tloczenie , bo firma musi mieć czasem dostęp do działania spraw, które pomogą w rozwoju. I jak dla mnie na przykład takie tłoczenie to coś sensownego. Moim zdaniem największe możliwości można właśnie z nimi załatwić.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by ważniak Sob Paź 07, 2023 4:15 pm

Ciężko chyba obecnie wybrać coś dla siebie, praca, która się lubi to luksus. Myślałem o otwarciu myjni samochodowej, ale tak do końca też nie wiem, czy to dobry pomysł, podpowiecie coś? Nawet znalazłem firmę https://washexpert.com.pl/, w której prowadzą sprzedaż Karcher urządzeń, zarówno nowych, jak i używanych. Co o tym myślicie, czy warto w to inwestować?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by slyntt Pon Paź 16, 2023 7:57 am

Potrzebuję do firmy tworzyw barwionych w masie. Od jakiegoś czasu poszukuję takiej firmy i w sieci natrafiłem na firmę mkkolibri, która realizuje tego typu projekty. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem głębiej, jeśli sami szukacie takiej firmy, bo nie jest ich zbyt wiele.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by wbeszu Czw Paź 26, 2023 8:56 pm

Posiadając własną firmę może warto skorzystać z baz danych https://www.infobrokering.com.pl/kontakty-bezposrednie . Precyzyjnie wyselekcjonowane kontakty do osób decyzyjnych pomagają znacznie skrócić ścieżkę dotarcia do właściwej osoby w firmie. bazie kontaktów bezpośrednich B2B znajdują się bezpośrednie maile i bezpośrednie telefony do właścicieli przedsiębiorstw, Zarządu, a także Managerów najróżniejszych działów.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by pumper Pią Lis 17, 2023 10:27 am

Jeśli szukasz efektywnych rozwiązań do przechowywania i dystrybucji AdBlue, sprawdź https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki-i-dystrybutory-adblue/ Mają tam szeroki wybór urządzeń, które mogą zaspokoić potrzeby Twojej firmy.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Mleczko Wto Gru 05, 2023 11:26 am

A jak u was wygląda bdo sprawozdania ? Przedsiębiorstwa wytwarzające odpady oraz prowadzące ich ewidencję są zobowiązane do złożenia sprawozdania BDO. Dodatkowo, firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową, importem i eksportem różnych produktów także są objęte tym obowiązkiem.

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by smopi Pią Gru 08, 2023 8:07 am

W swoim biznesie zdecydowałem się na klasyczną, a zarazem skuteczną formę reklamy - projekt wizytówki z wydrukiem. Działając z grafikiem z https://www.lartweb.pl/produkt/projekt-wizytowki/ otrzymałem nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne wizytówki. Teraz są one nie tylko informacyjne, ale także przyciągają wzrok potencjalnych klientów, idealnie oddając specyfikę mojego biznesu.

smopi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 04/05/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Sara212 Sob Gru 23, 2023 12:28 pm

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę i stale szukam porad na portalach informacyjnych, które pozwolą mi na usprawnienie pracy. Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat blaszanych garaze .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1192
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by wbeszu Czw Gru 28, 2023 6:50 pm

Hej, a co sądzicie o wydawaniu świątecznych paczek dla pracowników? Mam własną firmę i wydaje mi się, że to dobry pomysł. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę
https://betterworkplace.pl/oferta/paczki-swiateczne-dla-firm/ i ta oferta wydaje mi się bardzo korzystna. A wy jak myślicie?

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by wbeszu Sob Gru 30, 2023 11:13 pm

Ostatnio znalazłem świetny przewodnik dla przedsiębiorców w zaraniu swojej drogi biznesowej. Artykuł https://biznespolski.com/jakie-dokumenty-sa-potrzebne-do-zalozenia-dzialalnosci-gospodarczej/ w sposób przystępny przedstawia listę dokumentów potrzebnych do założenia firmy, oszczędzając cenny czas i potencjalne błędy. Jest tu wiele pro-tipów, o których często nie pamięta się na początku, więc myślę, że warto przejrzeć.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by silver96 Wto Sty 02, 2024 11:04 am

Na pewno warto oczytać się w temacie, bo prowadzenie firmy jest wymagającym i czasochłonnym zajęciem. Niewiele osób wie jak wielką rolę odgrywa psychologia w biznesie a to też warto wiedzieć. Całe szczęście takie informacje są ogólnodostępne, a także są specjaliści, którzy będą w stanie Ci pomóc.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Justyna Pią Sty 26, 2024 10:55 pm

Warto też pomyśleć o najróżniejszych usprawnieniach dla firmy, a według mnie oprogramowanie ATOM ERP https://atomerp.pl/moduly tutaj doskonale się może sprawdzić. Przede wszystkim możecie dzięki niemu usprawnić sobie komunikację, zwiększyć kontrolę nad finansami, czy nad innymi aspektami.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by ważniak Czw Lut 08, 2024 8:05 pm

Co robicie w celu optymalizacji strategii marketingowej? Natknąłem się na Marszal Studio https://marszalstudio.pl/packshoty/ i ich ofertę dotyczącą fotografii produktowej oraz packshotów. Jakość zdjęć ma bezpośredni wpływ na postrzeganie marki i produkty przez potencjalnych klientów, a zatem kluczowe jest znalezienie odpowiedniego partnera w tej dziedzinie. Czy ktoś z Was miał okazję z nimi pracować i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes - Page 5 Empty Re: Pomysł na biznes

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach